yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  • girdiler (8)
  • medya (1)

  1. bir zamanlar buradaki bir girdimden sonra beni instagramdan bulup, mesaj atıp sonra bloklamıştı. ne günlerdi be hey gidi...

  26 ağustos 2018 21:46

  2. Kendisinin influencer, blogger vs olma gibi bir amacı yok, tanıtım gezmiyor, reklam ürün alıp kullanmıyor. Kendi çapında hayatını yaşıyor, aldıklarını paylaşıyor. Yani görgüsüz bulunuyorsa takip edilmez bu kadar basit lütfen sayfama abone olun, begeni yapmayi unutmayın demiyor ki? Sacma sapan sorulara tabi ki terslenir ayrıca yüzünü bile nadiren gösteren bir insan neden ailesinin kim olduğunu, mesleğini paylaşsın ki? 

  26 ağustos 2018 22:27

  3. Ben bu sevmediği insanları takip edenleri anlıyorum hepimiz yapıyoruz ama kendi kendilerini doldurup buraya girdi yazıp yardırmalarını anlamıyorum. Bu kadar irite ediyorsa takip etme mesela? istediğine istediği hediyeyi yollar blogerlar ınfuencerlar hediye yolluyor bu hanım yollayınca niye battı mesela? var ki yolluyor. garipsiniz.

  20 aralık 2018 17:25


  4. Hediye hakkımı İstanbul’a gelince çay veya kahve olarak alıcaksam hemen güzel bişiler karalıyayım. 

  Şaka bir yana bi salın rahat bırakın insanları seyredin güzel güzel eğer sevmezseniz takipten çıkar gidersin bu kadar kolay. 

  Gayet de zariftir her soruya aydınlatıcı cevaplar verir daha ne yapsın  merak ediyorum. 

  Kendisine burdan selamlar öpücükler. 

  20 aralık 2018 19:02

  5. kendisini 5 belki 6 senedir hiç sıkılmadan takip ediyorum 20li yaşlarda bir genç kız olarak kendisine hayranlık duyuyorum. nedeni ise bu kadar naif,kültürlü,imanlı oluşu. aldıkları yedikleri giydikleri belki bana,bütçeme hitap etmese de paylaştığı sözler,ayetler,namaz çağrıları kutlanmaya değer.

  23 şubat 2019 13:17

  6. Kendisini uzun yıllardır beğenerek takip ederim..Beğenerek diyorum çünkü “ultra” lüks yaşantısındaki mütevazi yaşantısını benim gözüme sokmayarak yapıyor bir kere. Ayrıca insanları sosyal statülerine,ırklarına,mesleğine bilmem başka özelliklerine göre yargılamayı çok küçük yaşlarda bırakmış birisiyim. Dolayısıyla; beni, sponsorsuz “kendi” parasıyla alıp kimsenin etkisinde kalmayayıp yaptığı paylaşımlar samimiyetini ve gerçekçiliğini ortaya koyuyor. Ayrıca böyle bir şeyden rant sağlamak gibi bir gaylesi de yok..Yaptığı iş nedir bilmem etmem ama kendisi için hobileri ve yaşanmışlıkları beni kendisine çok çekiyor. Hiç unutmam annesiyle gittiği umre ziyaretini sabah ezanlarını dinleterek bana kurdurduğu hayalleri ve  duaları hiç bir influencere değişmem.. 

  Takip ettiğiniz ya da etmek istediğiniz Kişiler de illaki kendinizden bir şeyler bulmalısınız.. yani bu tarz kişilerin sizlere kendisini beğendirme gibi bir gaylesi yok takip etmezsiniz olur biter.tabiki kendinize yakın hissettiğiniz birisi hakkında kafanızda soru işaretleri de oluşmuyor değil.Samimiyetine inanırsanız o kişiye sorarsınız ama yargılamak ve hesap sormak değil bunun adı. 

  22 mart 2019 15:34 22 mart 2019 15:37

  7. Kendisini gayet severek ve ilgiyle takip ediyorum. Gayet aydınlatıcı, ciltle ilgili güzel tavsiyeler veriyor. Dini yaşayış şekli, yaşam şeklini dine, namaza göre ayarlaması ise çok çok güzel. Bir çok cilt yağını kendinden gördüm desem yeridir. Bana birşeyler katan, lüks hayatını kimsenin gözüne sokmadan yaşayan ve bence kesinlikle yaşadığının binde birini insanlarla paylaşan biri. 2 ay önce yaklaşık cilt bakım merakımın kabardığı bir anda Umay Hanıma instagramdan mesaj atıp tavsiye edebileceği bir Gül yağı markası var mı diye sormuştum ve gayet alçakgönüllülükle  sorumu cevaplayıp birde yağları temin edebileceğim sitenin linkini atmıştı. Genel izlenmeleri çoğu zaman 1 milyonu geçen bir insan alçakgönüllülükle sorumu cevapladığı için bir kez daha gönlümü fethetti. 

  18 temmuz 2019 20:29


  8. Ne dini yaşayış şekli ne de yedikleri içtikleri beni ilgilendirmeyen, kozmetik paylaşımları nedeniyle severek takip ettiğim kişi. 

  Yoğun çalışıyorum. Sürekli avmye gitme şansım yok. Yeni çıkan şeyleri görebiliyorum sayesinde. Neden bu kadar eleştiriliyor anlamış değilim. 

  Ses tonu çok güzel geliyor bana. Çoğu zaman dinliyorum. 

  Eskiden beri paylaşım yapan pek kimse kalmadığı için şu an kalan tek tük kişiden biri. Bu nedenle de takip etmek hoşuma gidiyor. Umarım insanlar yıldırmadan devam eder .

  12 aralık 2019 18:49