yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • medya (0)

  1. bir anda blogundaki tüm yazıları sildi. çok üzüldüm gerçekten kaliteli yorumları vardı. ki benim makyaja ayırdığım bütçe hiçbir zaman büyük olamadı, öğrencilik hali. gerçekten ileride bir gün alacağım ürünleri onun yorumlarıyla planlıyordum. instagramda sapıkça -yakından izliyorum anlamında- takip ediyorum, umarım bir gün geri döner bloguna :)

  5 haziran 2014 19:42

  2. pahalı ürünler tanıtmasına (ybkz: en azından )(ybkz: benim alamayacağım kadar)(ybkz: pahalı) rağmen, severek takip ediyordum, fakat soma faciasından sonra yazıları kaldırmış, bloguna yeni yazı yüklememe kararı almış kendisi.. en kısa zamanda devam eder blog yayınına umarım...

  26 temmuz 2014 22:52

  3. Tanıdığım ve takip ettiğim ilk kozmetik blogu. Açıkçası normalde bu kadar çok high-end tanıtan kişileri biraz takıntılı buluyor ve sevemiyorum ama kendisini inanılmaz severim. Sırf high-end diye birçok blogger gibi ürünleri gereksiz yere abartmaz, kullandığı nadir drugstore ürünlerinin de sevdiği yönlerini muhakkak belirtirdi. Ne yapalım yani çok parası varsa :D

  Öte yandan toplumsal olaylara aşırı duyarlı. Soma olaylarından sonra blogunu kapattığında gözümde o kadar yüksek bir yere geldi ki anlatamam. igden paylaşımlara devam etti ama şimdi onlar da kesildi. Umarım yakın zamanda geri döner.

  9 ağustos 2014 15:03


  4. bloguna yazı yazmadığı zamanlarda denk geldiğim bir blogger. son zamanlar sürekli sağlıklı yaşam bilgileri koyuyordu. ama geriye gidip gidip bakmıştım yazdıklarına hep. şimdi instagramdan takip ediyorum.

  high-end kullanma mevzusuna benim de yorumum aynı olacak. o kullanıyor, tanıtıyor, ben kullanmıyorum ama gene de takip ediyorum kendisini. bloggerlar arasında farklı bir yerde bence, "takipçilerimsiz bir hiçim" bloggerı değildi. kendi halinde.

  suratını hiç göremedik ama çok güzel olduğunu düşünüyorum nedense kafamda öyle yer etmiş.

  ayrıca zevkleri bana bu kadar uyan hiçbir blogger yok. kullanığı bir ürün yok ki burun kıvırayım, kullanmam diyeyim. ben de kullanırım seve seve. o kadar beğeniyorum zevkini. renk zevkini demeliyim sanırım çünkü yapılarını bilmem mümkün değil. o yüzden de instagramdan takip etmek zevkli oluyor. son olarak farlarının genel bi fotoğrafını koymuş. ben fara o kadar yatırım yapacak olsam hemen hemen aynı görüntü çıkardı ortaya. çok güzel zevki canım. takipçisiyiz, notlarımızı alıyoruz kenara köşeye.

  ama kendisi beni orly smolder ojeye ve le creme blush de chanel'e aşık etmiş biridir. allahsızdır. bunu bilsin.

  öyle kolay kolay blogger sevmem, bu kızı seviyorum işte.

  22 ağustos 2014 17:11

  5. Blog dünyasına geri dönmüştür,eski yazılarını da geri yüklemiş sanırım. (gizlinot: hepsini yükledi mi bilmiyorum ama)

  kendisi kesinlikle favorim,kullandığı ürünler olsun,makyajları olsun,sağlıklı yaşam tavsiyeleri ya da instagramda paylaşımları..

  Birde kendisini hiç göremedik,bence çok da iyi yapıyor, ne kendisini saçma sapan eleştirebiliyorlar ne de o kendini boşa üzüp ya da boşa sinirlenip gereksiz tepki verebiliyor. en iyisi.

  Geri dönmesine çok çok sevindim.

  28 ağustos 2014 01:54

  6. geri dönmesiyle beni hayli sevindirmiş, blogu tarayıcımın favoriler kısmındaki eski yerini alacak blogger.

  eski gönderilerini şöyle bir okudum da, neden çok sevdiğimi tekrar hatırladım. (link: http://sparkle-icious.blogspot.com.tr/2014/01/clarins-stick-concealer.html şu yazıdaki) şu cümle ".....Ancak ben göz altım dışında cildime kapatıcı kullanmıyorum, sivilcem olsa dahi üzerine kapatıcı sürmüyorum, ya da burun kenarındaki kızarıklıklara vs, günlük makyajda biraz kusur beni rahatsız etmiyor, görünsünler. :P"

  tam okumalık blog.

  28 ağustos 2014 03:41

  7. Dün oje yazısını görünce gözlerime inanamadım, özlemişiz. Devamını merakla bekliyorum. Yorumlarını, görsellerini ve anlatımını çok sevdiğim blogger.

  28 ağustos 2014 06:46


  8. Tekrar yazma kararı aldığına o kadar sevindim ki anlatamam. Blog okumaya başladığım süreçte zevki ve zarif seçimleri ile her zaman en beğendiğim yazardır kendisi. Tarzından etkilenen ve kopyalamaya çalışan sürü ile blog mevcuttur.(nitekim chanel krem allıklar, chanel ojeler burberry markasının allık ve farları hep p1nar'ın tanıtımı ile meşhur olmuştur.)

  Yüzünü henüz göremedik ama çok güzel olduğuna eminim. Tatlı dilli ve zevkli, özgün olan ender insanlardandır p1nar, düzenli takipçileri beni çok iyi anlıyordur:)

  7 eylül 2014 16:07

  9.

  blogum. :-)

  buraya üye olma nedenim bu başlık altındaki güzel yorumlardı, özellikle biraz (baya) 'sıkıntılı' geçen bir dönemdeyken hiç tanımadığım kişilerin birkaç cümlesi beni o kadar mutlu etti ki, kendilerine mesaj atıp teşekkür etmek, bunu bir şekilde belirtmek istedim. başka türlü ulaşamayacağım için üye oldum, 5 girdi onaylanmadan mesaj atamayacağım için yazmaya başladım. sonrasındaysa 'acaba rahatsız edici mi olur?' diye düşünüp mesaj atamadım, erteledim. Güzel yorumlarda bulunan herkese tek tek çok teşekkür ederim, gerçekten.

  tanım : adını opi'ın ojesinden alan bir blog.

  blogu açarken aklıma hiçbir isim gelmemişti, kaç yıl geçti hala 'aa ismini şöyle koysaydım keşke' dediğim bir şey olmadı. öyle de yaratıcıyım.

  7 eylül 2014 21:42

  10. Sevdiği blogger/vloggerları tanıttığı yazısı sayesinde "cloudy apples"i keşfettim. Bir çok bilindik ismi saymak yerine böyle daha alternatif bir isimden bahsetmesi çok hoşuma gitmişti.

  Kozmetikle ilgili veya kozmetik dışı yazdığı her yazıda kendimce faydalanabileceğim şeyler bulabildiğim çok kalteli bir blogger.

  8 eylül 2014 01:25