sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (15)
 • medya (1)

1. dün keşfettiğim ve kendimi konuşmalarını hipnotize olmuş şekilde dinlerken yakaladığım aşırı tatlı kadın. gördüğüm kadarıyla youtube camiasının en kaliteli insanlarından biri. iyi bir eğitime sahip, modayla profesyonel olarak uzun zaman ilgilenmiş, bunların yanı sıra da aşırı minnoş. kendisini tanıttığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=EBxRWfBC9fE şu) videoyu izlerseniz hak vereceksiniz. çok çok sevdim. umarım kanalı kocaman olur.

7 ekim 2016 11:32

2. Bayıldım ben bu kadına! Keşfedeli 10 dk falan oldu şu an ben kimim? Videosunu izliyorum daha da izleyeceğim.

17 ocak 2017 15:56

3. hatırlıyorum elele okurken ismini editör sayfasında gördüğümü..

youtube'da kendisini tamamen tesadüf eseri keşfetmemse çok komikti benim için çünkü kimselere benzemeyen tipi ve haliyle kim bu evde kalmış teyze havalı kadın demiş ilgilenmiştim. evli olduğunu ve tam bir moda bilgini olduğunu öğrenince de şok olmuştum tabii.

dolu bi kadın, eğlenceli, samimi, naif ama aynı zamanda da iddialı. hepsi bir arada bazı sohbet videolarında kendisini över ama çok dikkatli dinlerseniz fark edersiniz, kendisi bile farkında değil belki.

Aynı şehrin aynı kaldırımlarında zaman geçirmişiz..kedileri sevmesi, kırtasiye sevmesi, özenli tertipli hali, gözlükleri evet kısaca herşeyi ile çok seviyorum Elif'i. İyi ki açmış kanalını.

ve bi de gerçekten çok iyi bir stratejik yönetimci. Sevgiler !

19 haziran 2017 22:52

4. Çektiği son videoyu biraz gereksiz buldum açıkçası yani kadından nefret ediyormuş , dalga geçiyormuş imajı veriyor asla ismini tek söylemiyor vs er çekme o zaman bu videoyu? Yani kıyafetleri benziyor diyor şuanda zaten siyah yüksek bel kot pantolonu olmayanı dövüyorlar azıcık durumun iyiyse tropikal bir yerdeysen o meyve suyunu da öyle içiyorsun, saç örgüsüne gelince bugün benim de saçım öyle peki ben hangisine özeniyorum? Şeyma 'dan zerre hoşlanmam , ilgi budalası ve buldumcuk olduğunu düşünüyorum ama böyle saçma bir konudan eleştirilmez. Bana izlenmek için yaptı gibi geliyor. Gündemin ekmeğini ya yererek ya överek yiyebilirdi o yererek yapmayı tercih etmiş ama gereksiz hamle bence.

10 temmuz 2017 14:59

5. zaten itici bir youtube kullanıcısı iken çektiği son video ile bunu zirveye taşımış.kusura bakmasın ya da baksın ama"sen dön önce bir kendine bak " derler insana.

şeyma,beyza,o ,şu, bu, kimi "bu şekilde " eleştirse bu kadar sakil bir video olacaktı.

10 temmuz 2017 15:19

6. şeyma subaşını pek hazzetmem ama şeyi anlamıyorum.Şimdi makyaj-moda üzerine youtubeda bir sürü kanal var.Özellikle kimlerin nerede, ne giydiğini eleştiren bir takım youtuberlar var.Geçiyorlar kamera karşısına kim ne giymiş diye yerden yere vuruyorlar ama kendileri entel bir saç ve kot tshirtten öteye geçemiyorlar.Eee moda içeriği hiç mi olmasın youtubeda?Olsun tabi mesela kimsenin ne düşündüğünü umursamadan, kendi giydiklerini kimseye laf atmadan lookbook olarak çeken youtuberlar var.

Ben bu tarz kanalları pek hazzetmiyorum.Herkes neyin içinde kendini iyi hissediyorsa onu giymeli.Veya bir şeyin doğru veya yanlış olduğunu ille göstermek istiyorsan bunu lafla değil tarzınla göstermelisin.Kendisinin sanırım moda üzerinden eğitimi ve geçmişi var.Ama benim dışarıdan gördüğüm bu ne yazık ki.

10 temmuz 2017 17:00 10 temmuz 2017 17:02

7. başkası adına utanmamı sağlayacan bir video çekmiş kendisi. şimdi bir modadan anlamam iki şeyma subaşıyı sevmem. ama kadın nerdeyse "o kadını kıskanıp kız çocuk doğurmuş!!1!" diyecek kıvamda konuşmuş. o klasik kylie jenner örgüsü saçı yapmamış kimse kaldı mı ya? ütülü elbise de ütülü elbise ay bık bık yani o takınmaya çalıştığı alaycı gülüş.. "bakın ben ne buldum sırrı çözdüm" sanması.. çiçeklerden örnek vermiş çiçeği gönderen öyle göndermiş ay daral geldi valla.. neyse konuşuldun dikkat çektin iki kişi meyve yiyiyormuş tebrikler einstein. off şeymayı savunduğuma inanamıyorum ya ama başka biri de olsa aynısını düşünürdüm. neyse pms dönemi nefretimi de buldum.

10 temmuz 2017 17:24

8. Eşiyle tinder'da tanışarak evlenmiş tatlış youtuber:)

21 eylül 2017 00:12

9. o kadar coşkulu ve heyecanlı bir konuşması var ki hemen hemen herşeye heves ediyorum, içten içe çığlık atıyorum, hayat çok güzel falan oluyorum.

5 kasım 2017 20:58

10. Dolu bir kadın da çok alerjik. İzlemeye tahammül edebilen kadından bir şey öğrenebilir ki bu ben değilim maalesef :(

7 aralık 2017 18:47