yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (15)
  • medya (0)

  1. Ben içinde pedi olup olmamasına bakarım hep, trendyolmilla ürünleri genelde kaliteli oluyor.

  5 eylül 2020 23:17

  2. sporcu sütyeni alırken dikkat edilmesi gereken şeyler: lastiklerin omuzlardan aşağı çok baskı yapmaması, gövde kısmının vücutta iz bırakacak kadar sıkmaması fakat göğüsleri sabitleyecek kadar sıkı olması, varsa pedlerinin kumaşa tamamen monte edilmiş olması (gizlinot: katlanır veya kırışırsa hareket ederken rahatsız edebilir) kolay giyilip çıkarılabilmesi (gizlinot: terledikten sonra çıkarmak zaten zorlaşabiliyor) olmalı. ben koton'un ve decathlon'unkileri kullanıyorum. çapraz ipli olanlar halter tiplilere göre hareketi daha az kısıtlıyor. memnunum.

  5 eylül 2020 23:41

  3. Fiyat/performans açısından değerlendirildiğinde en uygun fiyatlıları h&m'dedir. Özellikle fazlaca zıplama ya da sıçrama hareketi yaptığınız antrenmanlarda gerçekten iyi sabitliyor, rahatsız etmiyor.

  6 eylül 2020 18:43


  4. Penti'nin çapraz bağlı ve ayarlamalı olanları indirim dönemlerinde tavsiye ederim. Özellikle 3 al 2 ödelerde bayağı hesaplı oluyor.

  7 eylül 2020 00:57

  5. bir adet elimde tchibo sporcu sütyeni var ve yıllarca onu kullandım fakat askı yerlerinden biri açılma yaptığı için artık verim alamıyorum. pedsiz, çift astarlı, göğüs ucu belli etmeyen, askıları ayarlanabilen, harika bir sütyendi. sırta destek veren değişik bir yapısı vardı. kayışı sürekli çıktığından ve neredeyse her gün spora gittiğimden birkaç tane almak için arayışa girdim.

  bilinen markalar ateş pahası olduğu için spor malzemesi satan diğer markalara baktım.

  lcw waikiki gayet iyi 2 adet sporcu sütyeni ve taytlar aldım. sütyenlerden biri pedliydi, pedleri çıkıyor ve kenardan düzeltilebiliyor ama ben sabitleyeceğim 3 yerden nokta dikiş atarak, bir tanesi süngerli fakat bana biraz dar geldi, biraz daha inceldiğimde daha rahat olur ama yine de çok beğendim.

  koton'dan beyaz aldım 2 adet fakat m daha rahat olur diye aldım ama büyük oldu s ile değiştirdim o da aynı şekilde büyük oldu ve beyazlarda sünger rengi belli oluyor, baskı dikişleri hemen söküldü. onları da hem kenarlarını hem süngerlerini sabitlemem gerekiyor. beğenmedim özetle. elim gitmiyor kullanmaya. hareket yoğun sporlarda 75B göğüslerim lömbür lömbür sallanıyor. çok itici.

  defacto'nun ne taytlarından ne de sütyenlerinden memnun kaldım, ne alsam elimde patladı, ya hediye ettim ya da iade.

  h&m bu koNuda diğer süslülerin de dediği gibi başarılı, hatta ben yanımda çok eşya taşımamak adına spor sütyeni ve atlet birleşik olanlarından aldım, çok memnunum, bazen göğüs ucu belli ediyor ama yoğun hareket ettiğim için fark edileceğini sanmıyorum. pedsizler, pedlerin sürekli çıkması vs çok rahatsız edici. 3 çeşit aldım, 1 tane almadığım kaldı onu da alarak 1 haftalık giyim çantamı tamamlamış olacağım.

  alternatif ve daha uygun fiyat olarak hala bazı bölgelerde de bulunan bim'e gelen sanırım casilli marka sporcu sütyenleri de çok iyi. koton'a on basar hatta. hem rahat hem tam beden hem de kumaşı gayet güzel. lastikleri rahat sıkmıyor ve hatta ben tiplerini de beğeniyorum. 3 renk vardı, üçünü de aldım. 17,90 gibi bir fiyatı vardı, mutlaka bakmanızı öneririm. pedleri sabit değil, ama kolay düzeltiliyor.

  7 eylül 2020 11:58 7 eylül 2020 14:19

  6. Sporcu sütyeni sayılır mı emin değilim ama Penti’nin flex sütyenleri de oldukça rahat. Balensiz, dolgusuz, varlığını hiç belli etmeyen bir sütyen. Askı ayarlarının çeşitli olması da kullanım rahatlığı sağlıyor. 

  7 eylül 2020 12:57

  7. Genellikle H&M markasını tercih ediyorum ve su ana kadar hiçbirinde sorun yaşamadım. Şiddetle tavsiye ederim. Pentiden aldıklarım için aynısını söyleyemicem bir yeri olsa diğer yerini düzgün olmuyor bana tam olanına denk gelmedim. Sporcu sutyenini çıkaranın ellerine sağlık. Günlük hayatta bile çoğunlukla sutyen verine pamuklu olan sporcu sutyenlerini tercih ediyorum.

  7 eylül 2020 14:14


  8. ozellikle sungersiz olanlarini tercih ediyorum. sutyen hissiyetindan ne kadar uzak olabilirsem o kadar iyi. sutyen takmaktan nefret ettigim dönemlerde kullanıyorum. içine de göğüs ucu kapatıcı ped kullaniyorum. ohhhh memelerime yaşasın özgürlük

  8 eylül 2020 21:58

  9. Sporcu sütyeni göğüsleri sıkıca sarmalı, koşma gibi durumlarda göğüsleri sabit tutmalı ve hareket kabiliyetini arttırmalıdır. Ben h&m, oysho, nike ve victoria's secret markalarını kullandım bugüne kadar. Vs'den çok memnun kalmadım, diğer markalardan oldukça memnunum. Benim gibi c cup ve üstü için bu markalarda rahat modeller mevcut.

  8 eylül 2020 22:03

  10. Kotonun ve pentinin sporcu sütyenlerini denedim fiyat açısından uygun olduğu için ancak memelerimi sıkıca saran hareket etmesine engel olan şimdiye kadar düzgün sporcu sütyeni bulamadım adı üstünde sporcu sütyeni görselliğinden önce kalıplarına dikkat edilmesi gerektiğini düşünüyorum.

  8 eylül 2020 23:53