yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (33)
  • medya (0)

  1. Hastalık bu olsa arkadaş bu kızda nasıl para var ya, harca harca bitiremedi!!! kozmetik firmaları takmıyor bile hanım kızımızı!!

  Kendiyle asla barışık değil!!

  bir de alıyo alıyo sonra yarı fiyatına satıyo valla yazık ediyo kendine net!!

  27 haziran 2014 09:55 25 mayıs 2017 11:34

  2. Ben yakından gördüm, tanıdım.

  İnanılmaz şeker, sıfır ego.

  Kendini biraz daha geliştirse bence çok istekli

  9 ağustos 2014 00:44

  3. Makyajdan çok anlıyor diyemem ama ona haksızlık yapıldığını düşünüyorum. bence kendisi gayet sempatik, paylaşımcı bir arkadaş. Kendi çapında makyajı hobi haline getirmiş, e durumu da iyi istediğini alabilir bence. Önemli olan bazı arkadaşlar gibi (bkz: Beverly Hills) modunda gezmiyor, hiç parası hakkında övündüğünü görmedim. Seviyorum, takip de ediyorum kendisini.

  9 ağustos 2014 14:31 ed.28 mayıs 2016 15:39


  4. Kendiyle barışık bir kızdır. Hiçbir zaman en doğrusunu bildiğini iddia etmez ; bilene sorar ve öğrenir. Severim kendisini , olduğu gibidir. " Bir sürü ürün alıyor , sonra da kullanmıyor satıyor yarı fiyatına " yorumlarına katılırım. Evet ; alır , beğenmez ve satar. Para kendisinin , zevk kendisinin. İnsanlar bunu eleştirebilir ; ama kimsenin onu buradan vurmaya hakkı olmadığını düşünüyorum. Hepimizin kendini tutamadan parasını yatırdığı bir şeyler var sonuçta.

  9 ağustos 2014 14:48

  5. bir blogger artı instagramda da paylaşım yapan bir kozmetiksever, kendisi ile hiçbir şahsi tanışıklığım yok, adının bile tam olarak ne olduğunu bilememekle beraber, ben bu kızı son derece objektif ve akıllı buluyorum, yaptığı esprili paylaşımlar zekasının göstergesi, zaten iyi bir okulun zor bir bölümünde okuyor, e bu okul işi için de kafa gerekir haliyle.

  sonra egosu yok, bir çok blogger gibi vay gözümü saklıyayım vay boydan poz vermeyeyim derdi yok, e bu da kendisine güvenin ve kendisini sevdiğini göstergesi bence.

  almış da yarı fiyatına satmış kısmına gelirsek, kimin ne aldığı, neyi kime sattığı veya verdiği bizi zerre ilgilendirmez, değil mi bebekler?

  16 ekim 2014 08:48

  6. kendisini instagramdan severek takip ettiğim blogger. makyaj konusunda oldukça yetenekli olduğunu düşünüyorum ve sağlam bir koleksiyona sahip. tek ilginç gelen yanı instagram'a art arda videolar yüklemesiydi onu da artık yapmıyor zaten :)

  16 ekim 2014 15:48

  7. kız çok tatlı, hatta bana ne kamerası ne bir şeyi batıyor. ama tabi makyaj tekniği kapmak için izlemiyorum, daha ziyade merak ve değişik özgüvenli, sempatik tarzından dolayı izliyorum. muhakkak ki makyajda çooook yol katedecek zira makyaj dediğin bilim değil deneye deneye olur :)

  yalnız şunu demem lazım, bu bir hakaret değil, yapıcı eleştiri. özellikle süslü sözlükte, pahalı ürünler kullandığı için neredeyse topa tutulan vloggerlar var hepimiz biliyoruz en çok kime yapıldığını. aslında göze batan da o kişinin kullandığı ürünler değil de tavrı hali. şimdi tavsiyeseverde belki iki üç katı kadar pahalı ürün var ve hatta ben çoğu girdisini okudum, uçuk alışverişler, bir paletten iki tane alma vs gibi lüzumsuz alıverişler de var. bana düşer mi? hayır. kimseye düşmez. ama şunun da muhakemesi yapılmalı bence; o çok topa tutulan kızımız elindeki ürünleri hakkını vererek kullanıyor hatta ben çok da çok fazla bir ürünü olduğunu düşünmüyorum (bir makyaj hastasına göre, zaten hep aynı ürünleri kullandığına dair bir yorum dahi görmüştüm youtubeda), ve güzel makyajlar çıkarıyor. tavsiyesever de çok tatlı olmakla beraber, kendini geliştirme aşamasında olan birine göre çok abartmış. yani videolarında ruj sevmiyorum değip, zilyon tane pahalı ruj göstermesi falan bana saçma geliyor. veya far sürme işlemi için el alışkanlığı gerekirken o kadar pahalı/ucuz farının olması ve hala daha alıyor olması da saçma geliyor. evet merakı olabilir, ama kendini geliştirine kadar atıyorum ki bir likit bir jel eyeliner yeterli bence (eyeliner çekme konusunda), tutup da bir markanın her renk jel eyelinerını almaya, veya sırf popüler diye abes paralar bayılmaya gerek yok. kaldı ki elindeki ürünler evladiyelik, her gün yeni ürünler çıkıyor. tüketim çılgınlığına bu kadar gerek yok, hepimiz kozmetik almayı seviyoruz ama iyi bir koleksiyon için bile iyi bir makyaj bilgisi, gelişmiş el becerisi, ve en önemlisi zaman lazım bence. demek istediğim elindeki ürünler kendisi için yeter de artar, parasına da yazık etmesin, bana düşmez ama mantıklı olan bu.

  ayrıca girdilerinde milyarlık alışverişlerinden bahsetmesine gerek yok(kıyas için söylüyor orası farklı, kimseye çamur atmıyorum), çünkü bu girdileri, kendisinin izlenmesinin en büyük nedeni olan özgüvenli imajını zedeleyici.

  mesela bir nude tude'da çalışsın, fırçaya ne kadar ürün alması gerektiğini falan öğrensin iyice eli alışsın, sonrasında mufe'lar clinique'ler macl'er girsin devreye. ürüne de parasına da yazık olmasın. burası Türkiye gençler, paranızı savurmayın çok valla kalırsınız ortada :D

  5 kasım 2014 08:51


  8. Burada görüp merakımdan blogunu, instagram hesabını ziyaret ettim. İyi hoş ürün tanıtımı yapıyorda keşke görselleri daha özenli olsa, ayrıca öyle kola bacağa sürmeyle pek tavsiye ürün almıyoruz maalesef. Blogunu bir kaç sayfa okuyayım dedim ama içim daraldı.

  5 aralık 2014 18:09

  9. Başlığı görünce tıkladım baktım ama pek sevemedim. Kozmetik ürünlerine harcadığı paradan kısıp biraz daha iyi bir telefon ya da fotoğraf makinasi almasını tavsiye ederim. Kozmetik alanında -Güzellik takıntım yok ancak "hımm bu makyaj harika olmuş", "hımmm bu makyaj güzelliğini ortaya çıkartmış" diyebildiğim kişileri takip etmeyi seviyorum. Maalesefki bu arkadaşta bunu diyemedim.. Ayrıca buradaki insanların sözlükte yazar olanları da pohpohlamasına da anlam veremiyorum.

  6 aralık 2014 02:38 4 haziran 2015 09:11

  10. İnanılmaz fazla alışveriş yapan blogger, instablogger.

  6 aralık 2014 15:52