2.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (55)
  • oylar ()
  • medya (1)

1. Gözenekleri kocaman olan sorunlu bir cilde sahibim diyebilirim. Aldığım günden bu yana 15 kez falan kullanmışımdır. İçeriğindekiler nedeniyle her gün kullanmayı uygun bulmuyorum. Ancak makyajı tutuşu güzel. En sevdiğim yanı pürüzsüz bir his bırakıyor. Gerçekten de gözenek ve lekeleri dolduruyor gibi. Ancak bu doldurma işlemi çok kullanıldığında zararlı olduğundan çok mecbur kalmadıkça kullanmıyorum. El altında tutmalık, diğer yüz bazlarına göre fiyatı uçuk olmayan gramajı yüksek bir ürün.

12 mayıs 2014 16:07

2. (gbkz: the balm put a lid on it far bazı ) almak için girdiğim gratis'ten %30 indirim var zati bu da aynı işlevi görür deyip, elime tutuşturulan primerdir. yağlandırma yapmıyormuş.

iyi mi ettim kötü mü ettim göz çevresine sürülür mü bilmeden etmeden aldım. (gizlinot: çünkü yarın doğum günüm ve göz makyajım aksın istemedim )hayatımda ilk defa primerim oldu. bari bb krem altına sürülür mü? sivilce yapar mı? napıcam ben şimdi bununla süslü?!

alacaklar için bilgi fiyatı 40 lira 51 kuruştan 28 lira 36 kuruşa düştü. aklınızda olsun hani alıp denemek isterseniz. bir halt yedik, bari etrafımıza sevabımız olsun.

edit: dün gece kullandım kendisini tüm yüzümde ve de göz kapaklarımda. üstüne bb krem sürdüm zaten aşağı yukarı 6 saat durdu yüzümde makyaj hiçbir şekilde silinmedi. göz kapağımdaki eyeliner gözümün üstüne bulaşmadı. gayet başarılıydı. ve de (yazar: clairvoyant)'ın da belirttiği gibi gözeneklerimin görünümünü inanılmaz derece de küçülttü! böyle bir etki arayanlar kullanabilirler. ben hala her gün göz kapağımda kullanabilir miyim onu bilemiyorum tabi.

29 mayıs 2014 19:51 31 mayıs 2014 20:24

3. Bir smashbox photofinish kadar olmasa da silikonlu bir yapıda olan makyaj bazı. Sürdügum anda cildimin daha yumuşak ve pürüzsüz hale geldiğini hissediyorum. Fondoteni daha yumuşak bir zemine uyguladığım için dağıtılabilirliği kolaylaşıyor. Ancak ten makyajımın kalıcılığını artırma yönünden ekstra bir faydasını fark etmedim. Verdiği hissi seviyorum sadece.

19 temmuz 2014 22:52


4. bir baza gözeneklerimi küçültme,parlamayı engelleme ya da en basitinden kalıcılığı artırma işlerini görmüyorsa o zaman neden tekrar alayım? başarısız kesinlikle elimdeki dahi bitmeyecek zaten açıldıktan sonra kullanım süresi 6 ay.

27 ağustos 2014 12:26

5. gözeneklerin görünümü üzerinde kesinlikle hiçbir etkisi yok, tene ipeksi bir his sağlamak dışında, makyaj kalıcılığına dair çok ekstra bir olayını da görmedim. fiyatına göre fazla bir beklentiye girmek de anlamsız zaten.

5 eylül 2014 22:33

6. Çok ilginç bir biçimde amerikadaki satış fiyatından oldukça ucuza satılan primer. Çok emin olmamakla birlikte, internet sitesinde 30 $ ken 28 lira gibi bi fiyata almıştım. Fiyatındaki bu ilginçlik dışında hiç bir numarası olmayan bir primer, ziyan olmasın diye kullanıyoruz işte.

5 eylül 2014 23:08 ed.9 eylül 2014 01:10

7. Ne makyajimin kaliciligini arttirdi ne de makyajimin goruntusunde bir degisiklik oldu. Sadece yuzu pammuk gibi yapiyo.

6 eylül 2014 10:56


8. Favori göz bazım olan put a lid on it kadar iyidir düşüncesiyle aldığım primer. Bende hiçbir işe yaramadı. Sadece ilk sürdüğümde yüzümü yumuşacık yaptı o kadar.

6 eylül 2014 13:04

9. İşe yarayan bir primer. Cildim sorunsuza yakın derecede iyi durumdayken almıştım, ki o zamanlar fondöten, bb krem falan değil de en fazla sivilce ve sivilce izi üzerine kapatıcı kullanırdım. Yarattığı etkiye hayran kalmıştım. Tam bir, benim cildim ama daha iyi durumu söz konusuydu. Airbrush uygulanmış, kusurlar blurlenmiş gibi bir yüz vardı elimde. Üzerine hafif bir allık geçince inanılmaz doğal ve güzel duruyordu.

Ha sonra ne oldu, sivilcelerim arttı, primer tek başına işe yaramaz oldu, bb kremlere, fondötene geçtim. Bunu da unuttum bir kenarda, kalan kısmı bozulunca da atmak zorunda kaldım. Şimdi bulsam yine alırım ama sağolsun balm'ın rafları hep yağmalanmışcasına boş.

12 ekim 2014 23:37 21 ekim 2014 12:23

10. Kullanmaya basladigim gun yuzumde sivilce yapan primer. Cildim karma ama sivilce problemim yoktur. Daha once sephora primer kullaniyordum, hic bir problem yasamamistim. Sonuc olarak tekrar kullanmam da almam da.

12 aralık 2014 16:36