sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (509)
  • medya (37)

  509. yaklaşık 3.5 senedir downboy allığına sahibim. bitiremedim. ne bir bozulma oldu, ne de yüzümde irritasyon yarattı. kutunun arkasında kullanım süresi 12 ay diyor ve açıkçası bazen şüpheye düşüyorum atmalı mıyım diye. kıyamıyorum. önerisi olan süslülerden fikir bekliyorum.

  dün 15:23

  508. mini ürünleri görünce mutlu oldum :) kendi sitesinde aydınlatıcınin da minisi var 12$. umarım o da gelir. tam çantada taşımalik ürünler olmuş.belki gramaj hesabına gore maliyeti fazla olabilir ama gıda kozmetik vb. ürünlerde genellikle bu satis politikası izlenir, boyut büyüdükçe birim başına maliyet düşer. o yüzden bütün markalardan bu performansı bekliyorum .d

  29 mayıs 18:01 29 mayıs 20:00

  507. mini boy ürünlerin gelişi en başta ben olmak üzere, ülke olarak tüketimi sınırlandırıp, ihtiyacımız kadarına sahip olman fikrini desteklediği için sevinçle karşılanan marka. gerçekten de bir ürünü bitirmek için kullanmak beni sıkan bir olay. elimdeki ürün çok iyi bile çıksa uzun süre aynı ürünü bıkana kadar kullanmayı sevmediğim için genelde küçük boy ürünleri tercih ediyorum imkan bulabildiğim sürece. özellikle toz ürünler fazla bereketli olmasının dışında, çantada ya da seyahatte yanında taşımak için en minik ürünler en güzeli. fiyatı da indirimde oldukça uygun gibi. daha çok ürün çeşidi de gelir umarım.

  29 mayıs 13:24

  506. Bazı mini ürünleri gratis online'a gelmiş olan markadır. Türkiye'de tam boyu olmayan siyah ve ten rengi iki adet göz primer'ı da gelmiş. Ben en çok hot mama'yı bekliyordum ve ilk olarak ona baktım. Tam boyu 7.08 gr ve güncel fiyatı indirimsiz 92 tl, mini boyu ise 3 gr ve 40 tl. Bir fiyat farkı yok. Hot mama gibi bitmeyen bir toz ürünün mini boyu benim için çok avantajlı oldu. Tek sorun; yaklaşık 4-5 sene önce indirimde 30 tl ye aldığım bir ürünün, mini boyunu aynı fiyata alacak olmak koyuyor. Merak edenler için şu an %30 indirimde ve 28 tl.

  Edit: imla.

  ilgili medya:
  3
  29 mayıs 13:02 29 mayıs 13:15

  505. Cruelty free olan ama bütün ürünleri vegan olmayan kozmetik markası. (link: https://ethicalelephant.com/thebalm-cosmetics-vegan/ Kaynak ve vegan ürünlerinin listesi)

  12 mayıs 14:39

  504. pazarlama harikası kozmetik markası. etrafındaki diğer drugstore markalara nazaran hemen dikkat çekiyor, insanın inceleyesi geliyor her zaman. mutlu edici renkli neşeli kapak tasarımları var. ürünlerin isimleri de sempatik ve akılda kalıcı.

  şimdiye kadar kullandığım far paletleri voyage 2, balm jovi ve trimony idi. trimony dışındakilerden istediğim performansı alamadım açıkçası. şu sıralar da nude beach paleti ile uzaktan hoşlaşıyoruz.

  en en en beğendiğim ürünü ise instain allık serisi. swiss dot allığı, hayatım boyunca kullandığım en kalıcı şeftali tonlu allıktı. elden çıkarttığıma çok pişman olduğum bir ürün.

  11 mayıs 20:50

  503. hiç far sürmeyen ben, düğünümde yaptırdığım makyajdan sonra farlara merak sardım. daha önce bir arkadaşımın verdiği 'the balm nude beach' far paletinden birkaç renk kullanmaya başladım ve devamında 'matt nude' far paletiyle göz makyajına adım atmış bulundum. başka markalardan far kullanmadım daha önce, karşılaştırmam doğru olmaz, ama thebalm ın farlarından özellikle mat olanlardan çoook memnunum. renkleri çok güzel ve kalıcılar.

  26 nisan 15:10

  502. Hot mama, mary lou, bahama mama balmseverlerin çoğunun elinden geçtiği ve bence türkiye piyasası da adı geçen bu ürünlere biraz doyduğu için, aynen sephora'nın, estee lauder grubun ve nice diğer lüks kozmetik firmalarının yaptığı gibi, seyahat ürünlerine yönelerek bunları türkiye'ye getirecekler. Çünkü bunlar göreceli olarak daha alınabilir fiyatlarda olacak ve boyutlarından dolayı da çoğumuz dayanamayarak alacağız.

  Şu an her ne kadar mary lou almayı düşünmesem de seyahat boyunun sevimliliğine dayanamayabilirim.

  Bunu dışında rujları hariç bir balmsever olarak alacak pek bir şey bulamıyorum ve stok yenilemiyor olmaları da, ürün çeşitliliğindeki azlık da endişelendiriyor.

  24 nisan 01:08

  501. Seyahat boy ürünleri çıkmış. İçlerinde mad lash, mary lou, bahama mama, time balm ve hot mama var. Belki yenileri de eklenir. Umarım türkiye’ye gelir.

  ilgili medya:
  1
  22 nisan 23:24

  500. Bugün birkaç gratis gezdim. The balm standında sadece testerlar vardı. The balm da mı gidiyor yoksa :(

  30 mart 17:48