yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (1478)
  • medya (111)

  1478. puanlara, yorumlara asla güvenilmemesi gereken bir platform çünkü işlerine gelen yorumu, puanı yayınlıyorlar zaten. kötü yorumlar çok düşük oranda yayınlandığı için birkaç kişi beğenmemiş gibi görünüyor. dikkat ederseniz yayınlanan kötü yorumlar (gizlinot: giyim için )bedeni olmadı tarzı yorumlar hep. ürünle ya da satıcıyla alakalı değil de müşterinin yanlış ürün seçmesinden kaynaklı gibi görünüyor.

  ek olarak yaptığı inanılmaz indirimler de genelde bindirim oluyor. ürünün adını yazıp kısa bir google aramasıyla aslında indirimde olmadığını fark edebiliyorsunuz.

  dün 13:40 dün 13:41

  1477. Uygulamasını Kullanması pratik olduğu için seviyorum, filtrelerken içeriğine göre filtreleme seçeneği var. Ben güzelce alacağım ürünü bulup sonrasında ürün hangi markaysa oranın internet sitesine bakıyorum. Ürün Sitede trendyolla aynı fiyat veya daha ucuz çıkıyor. Fiyatı aklıma yatarsa kendi sitesinden alıyorum. Herkese tavsiye ederim. Ancak milladan bir şey alacaksam kendisinden alışveriş yaparım ama ürün kaliteleri ve reklam dahiyanesi fikirleri yüzünden olabildiğince yapmamayı tercih ediyorum. Kendi markası dışındaki ürünleri trendyoldan almak bana saçma geliyor.

  dün 13:31

  1476. İlk çıktığı zamanlar sıklıkla kullanıyordum. 5,99 olan kargo ücretini zamanla 1'er lira artırarak 8,99'a kadar ulaşması (gizlinot: ki o kargolara anlaşmalı oldukları için 2 3 lira ödediklerini hepimiz biliyoruz) ücretsiz kargo limitlerini yükseltmeleri biraz uzaklaşmama sebep olsa da yine ara sıra alışveriş yapıyordum. Ancak son zamanlardaki bu iğrenç reklam politikası, indirim adı altında asla indirim yapmamaları, üstüne bir de iademin kabul olmamasından sonra asla arkamda durmayarak yapacak bir şey olmadığını söylemeleri sonucunda artık ölmediğim sürece trendyoldan bir şey almamaya karar verdim.

  Bu arada gerçekten olumsuz yorumları asla yayınlamıyorlar. Çok dikkat çekmesin diye birkaç tanesi yayınlanıyor olabilir ama istisnalar kaideyi bozmaz. Ürün yorumlarını yüksek tutmaya çalıştıkları çok bariz bir gerçek. ABv trendyol

  dün 00:20


  1475. şu an satın aldığım ürünlere değerlendirme yazarken fark ettim. 3 yıldız verdiğim ürün yorumu onay için bekliyor, 5 yıldız verdiğim ürün yorumu hemen yayınlandı saniyesinde. böyle küçük hesaplara gerek var mıydı sence trendyolcum :(

  ilgili medya:
  1
  2 haziran 23:17

  1474. aylardır trendyoldan alışveriş yapmıyordum. 9 mayıs günü miniso yüz temizleme cihazını stokta gördüm ve hiç düşünmeden aldım. ha verildi kargoya ha verilecek derken 1 haziran itibariyle kargoya hala veremediler ürünü. tedarik aşamasında sıkıntı yaşıyorlarmış. hangi tarafa küfür edeyim bilmiyorum, minisoya mı trendyola mı?

  bir kez daha trendyoldan soğutan olaydır.

  1 haziran 11:07

  1473.  trendyol'un karantinada 700 milyon dolar para kazandığını öğrendim. 

  30 mayıs 22:16 30 mayıs 22:16

  1472. asla "gerçekten" indirim yapmayan online satış sitesi...

  30 mayıs 22:01


  1471. İnternetin mafyası gibiler. bütün bloggerlar buradan link veriyor, resmen tekelleşmişler. 

  30 mayıs 21:54

  1470. Eğer bilindik bir markadan alışveriş yapıyorsanız mutlaka kendi sitesine bir göz gezdirin, az önce kendi sitesinde kargo ücreti bedava ve vade farksız alım seçeneği varken, trendyoldan hem kargo bindirimi hem de aşırı vade farkı ile alacaktım az kalsın, söyleyeceğim o ki çok bulamayacağınız bir şey olmadığı müddetçe alışveriş yapılmaz burdan, ya da mutlaka dediğim gibi fiyat ve avantajları karşılaştırın satın almadan.

  30 mayıs 18:12

  1469. Ben bu siteyi ilk çıktığı zamanlardan beri ara ara kullanıyorum. Bir limit üzerinde kargonun artık ücretsiz olmaması, her ürüne kargo ücreti eklenmesi, sürekli reklam yapılması gerçekten rahatsız edici. Ben bu siteyi bir satıcının kendi sitesinden almaktansa bir sıkıntı yaşarsam ulaşabileceğim bir mecra aracı olsun diye kullanıyorum. N11 de yaşadığım kötü bir tecrübeden sonra iade kolaylığı ve müşteri hizmetlerinin en azından bana yardımcı olmaya çalışması cevap vermeyen satıcıların peşinden koşturtmaması sebebiyle burayı tercih ediyorum. Giyim ürünleri dışında kargo bedava olan seçenekler fazla oluyor. Fiyatları kıyaslamadan alışveriş yapmıyorum, gerçekten uygun fiyata ürünler bulabiliyorum. Kendi markası olan trendyolmilla dan kendime birçok parça almıştım öğrenci halimle, en son trendyolman dan nişanlıma mont kendime Milla dan abiye bir elbise aldık uygun fiyata. Eskiden ilk zamanlarda aldığım ürünler daha kalitesizdi sanki. Şimdi kumaş içeriğine dikkat edip piyasaya göre uygun fiyatlı ise alıyorum. Seçici alışveriş yapılınca güzel bir site, ancak artan azalan fiyatlara ürün özelliklerine dikkat edin derim. Özellikle trendyol üzerinden satış yapan satıcılarda fiyatlar çok değişiyor.

  29 mayıs 21:48 29 mayıs 21:50