yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (1)

  1. Kore cilt bakım ve kozmetik markası. Ürünleri hayvanlar üzerinde test yapılmamış ve %95 bitkisel ve doğal içeriklerden oluşuyor. Ben markayı ilk kez ankara Ankamall AVM de gördüm. Sephora nın yanında çok şirin bir mağazası var. Fiyatları orta ve yüksek olarak değişiyor. Henüz ürünlerini denemedim ama en yakın zamanda elimdekiler bitince denemek istiyorum. Markadan haberdar olan ya da denediği ürünleri yorumlamak isteyen süslüler olursa ne güzel olur :) sitesini incelemek isteyen süslüler olursa --> (link: http://www.beyond.co.kr true eco beyond korea ) Türkiye sitesi için --> (link: http://www.trueecobeyond.com true eco beyond Türkiye )

  25 aralık 2015 16:09 25 aralık 2015 16:14

  2. Şimdilik sadece Ankara Ankamall mağazasında bulabildiğimiz cruelty free kore markası.

  True eco serisindeki emülsiyonu, temiz içerikli hafif bir nemlendirici olarak gayet başarılı.

  Dudak kenarlarına, yorgun bacaklara, gıdıya vs özel bölgesel maskeleri de oldukça dikkat çekici ama henüz denemedim.

  30 aralık 2015 18:33

  3. ne zaman açıldı bilmiyorum ama forum istanbul'da da mağazası olan kore cilt bakım ve kozmetik mağazası. içeri çok boş duruyordu ve satış temsilcisi başımdan ayrılmayacak telaşıyla girmeye tenezzül etmedim.

  17 haziran 2016 23:23


  4. ilk kez az önce (gbkz: trendyol)da gördüğüm marka. kore menşeili olduğunu anladığım gibi tüh yaaa hayvan deneyi yapıyorlardır dedim. sonra sitesini kontrol edip hayvan deneyi yapmadıkları konusunda tatmin oldum. çok mutluyum lan. maskeleri görünce dayanamadım 4 tane maske aldım. şimdiye kadar hiç (gbkz: kore)den çıkma kötü maske görmedim. hayvan deneyi yapıyorlar diye kullanmıyordum artık. hazine bulmuş gibiyim.

  bundan sonra her şeylerini alma potansiyelim var.

  19 ağustos 2016 16:33

  5. bir ankara ziyaretim esnasında ürünleriyle biraz da tesadüfen tanıştığım marka. esasen kore menşeili ürünlere biraz merakım vardı hatta bir arkadaşım sayesinde farklı kore markalarının essencelerini (serum) ara ara deneme imkanı bulduğum için bu markada da ilk dikkatimi emulsiyon denen sıvı nemlendiricileri çekti. oradaki çalışanın tavsiyesiyle photo aqua serisinin hücre yenilenmesini destekleyen emulsiyonu, zararlı kimyasallar barındırmayan ojelerinden, bir de gözenek sıkılaştırma vaadi olan sevimli ambalajlı maskesinden aldım.

  tek kullanımda maskeden müthiş etki gördüm diyemem tabii, ama düzenli kullanımla işe yarayacak gibi bir izlenim bıraktı bende. bir daha gidersem birkaç tane daha alıp tekrar denemek istiyorum mesela.

  ojeleri içerik olarak iyi en azından güvenerek kullanıyorum, sürümü de oldukça kolay diyebilirim.

  emulsiyona gelince de yapısı cidden güzel, cilt tarafından kolay emiliyor ve kullanıldığım süre içerisinde cildimi barındırdığı mineraller sayesinde güzel toparladığını söyleyebilirim. karma ciltli biri olarak bu tarz ürünleri yaz döneminde ben pek kullanamıyorum. o yüzden özellikle mevsim geçişlerinde ve kışın daha memnun kalarak kullandığımı da ayrıca belirteyim.

  organik patentli ürünler denemek isteyen, içeriğe ve kullanılan teknolojiye (innovatif teknoloji markalarından lg' yi kullandıklarını da ek olarak belirteyim) önem verenlerin seveceği, doğaya ve hayvanlara saygılı üretim anlayışlarıyla öne çıkan bir marka. tek eksikleri şimdilik sadece iki şehirde satış faaliyeti gösteriyor ve yeterince tanınmıyor olmaları bana göre. ayrıca dikkatimi çeken bir şey var bu markayla ilgili o da internet sitelerinde ürünlerle ilgili çok az bilgi verilmiş ve

  en önemlisi de içerik bilgisine hiç yer vermemiş olmaları.

  19 ağustos 2016 19:47 12 mart 2019 01:55

  6. Beyond ürünlerini lila kutu aracılığı ile tanıdım. Gozenek takıntım olduğu için pore expert setini kullandım. Ama hiç bo fark olmadı neden bu kadar pahalı olduğunu da anlayamadım verdiğim paraya açıyoru:(klasik bir kore markası basit malesef

  6 ekim 2016 13:01

  7. Arada trendyol'da butik açarak beni sevindiren temiz içerikli Kore kozmetik markası.

  İlk geldikleri zamanki fiyatlarına nazaran bir nebze olsun ucuzlar şu anda.

  Ankara AnkaMall çalışanları gerçekten çok ilgililerdi, onlar yüzünden mini cilt bakım rutini satın almış olabilirim. :) Tester konusunda ellerinden geldiğince bonkörler.

  Kendi internet sitelerinden ziyade (bkz: Lilakutu) sitesinde ürünler hakkında daha çok bilgi var.

  Boyuna yapıştırmak suretiyle kullanılan maskesi- 3 günlük de olsa o sarkmış gıdıyı kaldırdı. :)

  Sarı renk ambalajlı el kremi- yumuşacık oldu eller ama pahalı.

  Pembe ambalajlı granülsüz peeling- hassas ve pullanan kuru cildime iyi geldi.

  16 kasım 2016 23:26 ed.22 kasım 2016 09:29


  8. Bildiğimiz, teknolojik ürünleri ile tanıdığımız, lg firmasının kozmetik girişimi imiş kendisi. Öğrenince çok şaşırdım. Ama sonra mantıklı geldi; çünlü güney kore'de bu tür büyük firmalar her sektörde varlık gösteriyorlar.

  Ankamall'daki mağazasını gördüğümden beri denemek istiyordum ama elimdeki kremler beni daha 4-5 ay idare edeceğiz için içeri girmemiştim. Benim yerime annemin ihtiyacı çıkınca göz kremi bakmak için daldım mağazaya. Ama öncesinde kısa bir internet araştırması yağtığımda ürünlerin lilakutu'da sa satıldığını gördüm ve fiyatlara biraz göz gezdirdim.

  Almak isrediğim şey belliydi ama yine de biraz bakınmak istiyordum, mağazadaki görevli hanım almak istediğim şey konusunda çok yardımcı oşdu, fakat mağazada o sürekli anlatırken dolaşmak mümkün olmayacağından sıkılsım ve çabuk çıkmak istedim.

  Çay özlü bir göz kremini aldım bu arada anneme. 30ml, indirimli fiyatı 114tl (missha'dan bir nebze ucuz). Kolay emilen -ki annem için bir kremin en önemli özelliği kolay edilmesidir- kadifemsi bir krem. Mucizeler beklememekle beraber, kullanımdan sonraki etkilerini merak etmiyor değilim.

  Bir tane yüz yıkama için bir tane de nemlendirme için sample ürün verdiler. Türkiye'deki Diğer kore mağazaları nasıl bu konuda bilemiyorum, yine de hoşuma gitti uygulamaları.

  24 haziran 2017 08:05

  9. Lotuslu ve arganlı emulsionlarını kullanmıştım.ne yararı oldu ne zararı dogrusu. Gerçi günahını almayayım biraz daha parlak duruyordu cildim ve rahatlatıyordu.ama sırf bunun için de 80 lira verilir mi derseniz, hiç sanmıyorum. Gerçi 80 lira ama ürün 125 ml idi. Oladabilir bilemedim. Şuan fiystı ne kadar bilmiyorum ama geçen sene böyleydi. Maskelerini denemiştim. Maskeleri çoook güzeldir. Ben nemlendirici ve üzerinde yazana göre yüzümüzü kaplayan bulutlardan kurtulmamızı sağlayan maskesini kullandım.maskelerin ambalajları zaten gel beni al diyor. Hayvan figürlü, pembik pembik. Ben bunları denedim bu markanın ve maskelerini öneriyorum dediğim gibi. Ankarada ankamall'daki şubesine gitmiştim. Başka yerde var mı bilmiyorum. Ama o mağazalarında çok güzel ilgileniyorlar, tester konusunda cömertler ve cilt analizi vesaire yapıyorlardı. Tanınmamaları çok kötü. İçeriği missha'dan çok çok daha iyi.

  12 mart 2019 01:41

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar