3.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (4)
  • medya (2)

1. Pek hayal ettiğim gibi çıkmayan renk oldu.çünkü elimde zaten bu rengin benzeri vardı. Elime sürdüğümde daha pastel Mercan tonu gibi duran allik yanağımda pembe gül kurusu gibi durdu. Biraz the balm cabana boyu anımsattı yanagimda. (gizlinot: ama normalde ikiside birbirinden çok farklı tabi)Kalicilikta orta diyebilirim ışıltıli ama belli belirsiz Mata yakın bir allık. fiyat olarak uygundu (gizlinot: bu ay boyunca 10 tl) ama AlmaSam da olurdu dediğim bir allık oldu.

1 kasım 2015 11:28

2. fiyat/performans olarak başarılı bir ürün. fazla tozuma yapmıyor ve günlük kullanılabilir, doğal bir tonu var. sabah uyguladığım allık akşama hala yüzüme renk vermekteydi. pırıltılı olmaması nedeniyle de günlük kullanımda tercih ediyorum.

edit: renk baya yoğun. allığa fırçanın ucuyla dokunmam, hatta sadece oluşmuş az bir tozumayı fırça ucuna almam bana günlük fondötensiz yanaklarıma renk vermem için yetiyor.

15 ağustos 2016 15:27 24 ağustos 2016 23:49

3. indirimden 10 tl gibi bir fiyata aldığım ürün. pek kalıcı değil ama benim hoşuma gitti, doğal bir tonu var, kış günlerinde yüzü hafif ısıtmak için güzel bir seçenek bence.

18 şubat 2017 19:40


4. Indirimden 10 tl ye aldigim, rengine bayildigim allik. Yanakta gul kurusu duruyor ve icinde hic parlama icermiyor. Kaliciligi cok iyi olmasa da sans verilebilir, az miktarda urunu dagitip yuzu isitmak icin ideal.

26 mart 2017 13:06

5. hem günlük kullanıma uygun hem de uygun fiyatlı bir ürün. pigmentasyonu da çok olmadığı için, miktarını ayarlayabiliyorsunuz sürerken rahatça. kalıcılığını pek övemem gün içinde ara ara tazelemek gerekiyor. özellikle teni açık olanlarda çok doğal durduğunu düşünüyorum.

27 mart 2017 12:54

6. hafif kontürün üzerine hafifçe dokundurduğum verdiği pembemsi rengi çok beğendiğim uygun fiyatlı -10 lira civarı bir şeydi- bir allık oldu 

hem de CF kızlar, deney yapmayan bir marka gerçekten mutlu edici 

ben aslında çok mat buldum bu yüzden aydınlatıcılı allıkları daha çok seviyorum 

19 eylül 2017 14:43

7. İndirimde 9-10 ₺ civarı bir fiyata alınabilecek bir allık. İçinde hiç sim ya da ışıltı yok, bu yönüyle benim çok hoşuma gidiyor. Yanağa sürüldüğünde doğal bir pembelik veriyor. Kalıcılığı çok uzun süre değil ama fiyat-performans açısından fena sayılmaz. Bittikçe tekrar alacağım bir ürün.

14 mart 22:00


8. Hiç denemeden rastgele bir tane almıştım rengi güzel diye. Esmerim ve rengi bana öyle çok gitmedi. Ama mesela kumral kuzenimde bence harika durdu. Çok fazla ten ürünü kullanmadığım için boş yüzüme sürüyodum, haliyle bi iki saate uçuyordu. Yani eh.

1 haziran 09:36 9 ekim 18:09

9. Normalde kendine allık yakıştıran biri değilimdir. Bu ürün benim düzenli olarak kullandığım ilk allığım o nedenle.

Yanağın iç kısımlarına uyguladığımda güzel ve doğal bir pembe/gül kurusu bir renk kattı yüzüme hem de biraz boyutlandırdı gibi hissediyorum. 

Simsiz, biraz tozutan, pigmentasyonu yüksek olduğu için biraz dikkatli sürülmesi gereken (gizlinot: birden çok bastırırak uygularsanız orada kalıyor dağıtmak zor oluyor), uygun fiyatlı ve cf bir ürün.

Şeftali yerine bu tarz bir renk arayanalara ve cilt tonumuz benzer olanlara (gizlinot: missha perfect cover bb cream no:21) şiddetle tavsiye ediyorum.

20 temmuz 13:31

10. 10 tl civarında, simli olmayan - ki benim için 1 numaralı allık kriteri- fiyatına göre güzel olan allık

21 temmuz 00:18