yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  you

  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (50)
  • medya (2)

  50. İlk sezonu geçen yıl bir solukta izlemiş olmama rağmen ikinci sezon bana çok yapay geldi.

  Rose karakterini hiç sevemedim hâlâ Beck diyorum.

  Son sezon 3 bölüm falan izledim

  14 nisan 13:34

  49. karantina günlerinde 1. sezonu bir günde bitirmek üzereyim. dizide özellikle sosyal medyanın kölesi olan insanlarımızı çok güzel yansıtmış. çok daha iyi dizileri izledim, yinede sürükleyici. sahi bir tek ben mi benzettim başroldeki Beck Pınar Sabancıyı andırmıyor mu?

  13 nisan 23:34

  48. 3. Sezonu şimdiden onay almış. 

  İkinci sezondaki forty karakteri gerçekten çok can sıkıcı, hele 8. Bölümde adamı ben bile öldürmek istedim. 

  Bana göre ilk sezon ve Beck karakteri daha gerçekti. Hırsları, zaafları, tutkuları olan biriydi ve joe ile aşkları daha gerçekti bence. 

  İkinci sezon love karakterini hiç sevemedim. 

  Spoiler 

  Delilah'a yazık oldu. 

  Spoiler 

  22 ocak 08:26


  47. 2.sezonu bitirdim geldim . *****Spoiler***** 

  Kesinlikle ilk sezon daha heyecanı yüksek ve sürükleyiciydi. 2. sezon beklentimi karşılamadı İzlerken sıkıldım, forty karakteri beni çok yordu inanılmaz boş ve gereksiz bir karakter olmasına rağmen çok uzun sahneleri vardı ruhum daraldı. Love karakterinin “ters köşe” olayı dizide tutunabilecek tek daldı bana göre. Yani love da joe gibi bir manyak çıkmazsa zaten geriye izlenecek enteresan birşey kalmıyordu. Candace karakteri bomboşşşşş, anlamsız, olmasada olur. Neyin intikamını aldı, hiç. ellie ve Delilah üzerinde aşırı duruldu. Hayır joe’ya göre ne var onu anlamadım sanane elin adamının Sapıklığından.  Joe’ya mı kaldı dün tanıdığı komşusun düşmanını öldürmek. Ellie karakterine karşı fazla koruyucu ama neden koruyucu olduğunu anlayamadım bana çok saçma geldi. Kısaca beğenmedim.

  21 ocak 20:15 21 ocak 20:16

  46. 2.sezonu ilk çıktığı gün bitirdim çünkü içine çeken bir olay örgüsü var bence.Los angeles ta geçmesi benim için eksiydi çünkü ilk sezonun karanlık ve tekinsiz new york'ta geçmesi nedense hikayeyi benim gözümde çok daha gerçekçi yapmıştı.

  spoiler...........

  Love karakterinin başından beri joe gibi deli birşey çıkacağını düşündüm ondan o elektriği aldım çünkü kardeşine karşı çok obsesif davranışları olsun,kontrol manyaklığı olsun,dengesiz halleri ve bir dakikasının bir dakikasını tutmaması bence bilerek bize ipucu olarak sunuldu sezon boyunca.

  Ama asıl bombaya gelirsem love' ın kocasını öldürdüğünü düşünüyorum.Joe'nun cam hapishanesinde kitabı okurken saplantılı karaktere hak vermesi olsun çok histerik ve terk edilme sorunları olan flashback ler falan kocasını onun öldürdüğünü düşünmeme neden oldu ,hatta bunu sezon sonunda gösterirler falan diye düşündüm. 2.sezon belki joe yu öldürmeye kalkarsa anlatabilirler.

  18 ocak 18:15

  45. ilk sezonda aldığım tadı ikincide bulamadım malesef. joe birinci sezondaki asıl kıza daha da saplantılı, düşünceleri daha hastalıklı birisi olarak gösteriliyordu. ikinci sezondaysa o obsesif karakter biraz daha törpülenmeye çalışılmış ama havada kalmış geldi bana.

  18 ocak 17:33

  44. ***Spoiler uyarısı***

  Aslında ikinci sezonu bitireli biraz oluyor, keşke bitirir bitirmez yorumlasaydım. Ama yine de aklımda kalanları yazmak istedim. Öncelikle ilk sezonu daha çok beğendiğimi söyleyebilirim. İkinci sezon benim için kesinlikle dizinin üzerine bir şey koyamadı. Oysa çok heyecanlıydım, hortlamış eski sevgili mevzusu sebebiyle. Ama nedense iyi kullanılamadı bu figür. Türk dizisi senaryosu gibi, kız geldi biricik Joe'muzun "kaynına" yapışıverdi. you mu izliyorum, gündüz kuşağı mı şaşırıverdim bu noktada. bir de kız hiçbir şey yapamadan b.k yoluna gitti. Niye geldi niye gitti anlayamadım.

  Bir de birinci sezonda joe'ya bir karakter oturtuldu. Evet manyağın önde gideniydi ama kesinlikle maymun iştahlı değildi. Yani kısaca sevilmek istiyordu. Tek derdi ucundan yakalayabildiği, binbir zahmet ve suça bulaştığı ilişkisini elinde tutabilmekti. Ama ikinci sezonda, özellikle final sahnesinde bu duruş tamamen değişti. Love'ın da kendi gibi olduğunu öğrenince, birden kızdan soğuyuverdi ne hikmetse. hoş geldin şıpsevdi joe! Tamam beck'ten sonra love'a da hızlı bir geçiş yaptı. Ama neticede artık beck yoktu hayatında. Tam baba oldu, kendi gibi bir manyak buldu derken yine röntgenlemeye başlayıverdi. Bu noktadan sonra senaryo nasıl ilerleyecek meraktayım doğrusu. Bebek, manyak çiftimiz ve yeni kız...

  18 ocak 13:18 18 ocak 13:19


  43. birkaç yoruma istinaden nacizane öneri olarak; dizi ilk bölümden zaten konuyu ve genel gidişat olarak senaryoyu belli edebilen bir dizi. beğenmediyseniz kapatıp izlememek sizin elinizde, bu kadar nefret edip öfke kusmak sağlığınız için daha tehlikeli sanki, alt tarafı bir dizi sonuçta kimse size zorla izlettirmiyor. henüz izlemeyenler için eğer gerilim ve sürükleyici türlerinde içerikler ilginizi çekiyorsa diziyi sevebilirsiniz hızlıca akıp gidiyor. 

  ***spoiler***

  gelelim 2. sezon yorumlamasına, 2. sezonu da 1 günde bitirdim. genel olarak yeni sezonu ilk sezona göre daha başarılı buldum, başlarda biraz sıkıcı gibi gelse de özellikle orta bölümlerden son bölüme kadar baya şaşırtıcı ve sürükleyiciydi. ben tıpkı ilk sezon gibi olacak diye düşünürken ters köşe olması love karakterinin joe'nun aslında aynı versiyonu çıkması ve son sahne beni epey merak ettirdi yeni sezondan beklentimi karşıladı diyebilirim. (gizlinot:son sahnedeki gizemli yeni kadının ise joe karakterinin annesi olabileceğini düşünüyorum) bu arada bu sezon diziye katılan favorim forty ise bence çok tatlıydı, keşke ölmeseydi en üzüldügüm sahnelerden biri de o oldu. yeni bir sezonun da yolda olduğunu netflix resmi hesabından duyurdu, beklemedeyim. 

  17 ocak 20:20

  42. Son sezonun analizini daha sonra yapacağım tabi o zamana kadar dayanabilirsem. Benim gibi düşünen başkaları var mı bilmiyorum ama ben neden bilmiyorum başroldeki adamı aşırı itici buluyorum, bak ismini bilmiyorum sırf fotoğraflarını görmemek için aratmadım bile. O tişörtünün üstünden sürekli taşan kılları, bön bön bakışları hele bi de osbir sahnesi koymuşlar diziye daha ne kadar itici yapabiliriz diye düşünüp. Gossip girlde de sevmezdim ama nefret de etmezdim bilmiyorum neden böyle oldu

  15 ocak 22:15

  41. 3.sezonu netflix tarafından onaylanmış dizi

  15 ocak 08:09