yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (4)
  • medya (4)

  1. Mat far dışında far kullanamI yorum. Ne ışıltılı ne Sedef ne Simli. Aydınlatma için bile sadece açık renk far. Sanırım 80 lerdeki ışıltı yorumlarına takılı kaldigimdan. Bu yüzden mat far bulmakta zorlanıyorum. Fiyat skalam 1 far için max 20 lira.öyle olunca da mac'ı iskaliyorum ve bu noktada yves roche devreye giriyor.Lacivert, krem rengi, turuncu ve gül kurusu renklerini aldım ve cok memnun kaldım. Diğer renkleri bilemiyorum, belki onlar bu kadar kalıcı değildir. bu ara krem rengini baz olarak kullanıp, katlanma bölgesinin biraz üstüne gül kurusu kullanıyorum. yaza geçince gölge rengini turuncu yaparim sanırım. Bu arada normalde 27.90 olan farlar yine skalamın dışında ama 30% indirimle 20 lira oluyor.ne diyordum, mat farları çok kalıcı ve tam rengini veren başarılı farlar.

  12 mayıs 2015 17:52

  2. Kah mat kah parlak renkleri bulunan tekli farlar.mat grubun 4 rengini denedim , gayet memnun kaldım. özellikle turuncu ve gül kurusu renklerini gölge olarak kullanIyorum. ten rengi de baz oluyor. Bazen o bazın kapatıciligi yetmiyor, çünkü göz kapaklarında renk farkı çok. O zaman da estee kapatıcı ile başlıyorum. Estee'yle gölge kısımlar neon rengine yaklaşıyor, özellikle coral renkte.tavsiye edebilirim. bloglarda her rengin aynı kalitede olmadığı yazılmıştı sıkça. o yüzden swatchlayip, hatta göz makyajı yapıp denemek, bir iki saate karar verip öyle seçim yapmak lazım. Boş bir gün aktivitesi olmalı bu.

  17 mayıs 2015 19:47 17 mayıs 2015 20:49

  3. 102 numaralı, mat, odunsu kahve diye geçen farına sahibim. Geçiş rengi olarak kullanmak için almıştım. bir iki kere kullandım. Sonra pek aklıma gelmedi. Rengi güzel, açık gül kurusu gibi. Bende çok kalıcı değil. Komple bir makyajda, sadece gölge için kullandım. 6 saat sonra aynaya baktığımda geri kalan tüm makyajım duruyordu ama bunu sürdüğüm yerler tamamen silinmişti. Çok aşırı tozutmuyor ama bir tek bu kurtarmaz tabi. 27 küsür normal fiyatını haketmiyor diyebilirim ama indirimde şans verilebilir.

  18 mayıs 2015 00:42


  4. 103 numaralı mat küllü kahve rengini kaşlarımı doldurmak için kullanıyorum. gayet doğal bir sonuç alıyorum. kalıcılığından da memnunum. indirimde alınmalı indirimsiz fiyatı fazla bence.

  1 kasım 2015 20:04

  5. turuncusunu edindiğim kalıcılığı pek de iyi olmayan fiyat performans bakımından bir daha almayacağım üründür.

  3 kasım 2015 15:11

  6. 102 numaralı odunsu pembe farı benim uzun süredir aradığım bir farmış.Günlük kullanım için çok uygun.Tozutma problemi yok.102 numarasının muadiline de rastlamadım.Herkes denemeli bence.

  19 aralık 2015 22:55

  7. Ambalajları yenilenen far serisi.

  Mat gül kurusu rengini kullanıyorum. Yapısı ve pigmentasyonu güzel. Diğer renklerini de çok beğendim. Sedefli bronz tonlarda bir renk daha almayı düşünüyorum.

  16 kasım 2016 15:37


  8. yeni seriye ait (gizlinot: yuvarlak ambalajlı) ten rengi olanını göz kapağımın rengini eşitlemek için kullanıyorum. fiyat/performans açısından bence gayet başarılı ama sanıyorum ki tekrar almam çünkü (gbkz: inglot)'tan dörtlü de olsa bir palet yapma hayalim var.

  8 haziran 2017 09:03

  9. yves rocher nin yeni serisine ait tekli farlar. yapıları yenilenmiş, tozutma problemi daha az olmuş. renk skalasını da yenilemişler. özellikle gül kurusu tonlarında olanları çok sevdim.

  8 haziran 2017 15:14

  10. Bir süredir the balmın nude dudesindeki feisty rengine muadil arıyordum.Sözlükteki süslülerden birisi bana bu markanın mat gül kurusu farının çok yakın olabileceğini söyledi. Ürünün testerını mıncıkladığımda buldum galiba diye sevindim ancak oranın ışıklarından kaynaklı benimde göz bozukluğumdan dolayı eve geldiğimde onunla hiç alakası olmadığını fakat bu rengin çok daha güzel olduğunu fark ettim.

  Gül kurusu ancak biraz daha kahverengi barındırıyor.Crease bölgesinde çok güzel duruyor. Ben hem ara ton hemde gölgelendirme olarak sadece bu farı kullanıyorum bir süredir. Kesinlikle yeni favorim. Kalıcılığına bayıldım.Asla siz silmedikçe yerinden oynamıyor.

  Paketlemesini bence fiyatına göre daha kaliteli yapılabilirdi.Mesela note markasınınki tarzında aynalı daha kaliteli duracak hale getirilebilirdi.

  Fiyatı bence gereksiz şekilde tek bir fara göre pahalı 37 tl.

  37 TLye daha güzel far paletleri alınabilir.Ama illa ben alıcam dersenizde tabiki sizi tutan yok. Swatchını ekliyorum

  A bu arada feistye muadil olduğunu düşündüğünüz başka bir far var ise lütfen mesaj atın hala o benim göz bebeğim .

  ilgili medya:
  1
  17 nisan 2018 18:48