girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (5)
  • medya (0)

1. ayakkabı, çanta gibi ürünler üreten firma. Morhipo üzerinden iki tane çanta edindim bu markadan. İkisinin de kalitesinden şüphe yok.

Ukte (yazar: sokak kizi irma)

12 ekim 2017 22:33 13 ekim 2017 18:31

2. 2 yıl önce hediye geldi o zamana kadar bir haberdim bu markadan ancak 2 yıldır kullandığım en sağlam en dayanıklı en kullanışlı çanta abartmıyorum.Her gün o küçücük görünen çantanın içindekilerle 2.dünya kurabilecek eşyayı taşıyor ne bir sökülme nede başka bir problem kesinlikle çıkarmadı.Bu marka yeni çanta markamdır

13 ekim 2017 09:06

3. bildiğimiz versace, yani gianni versace'nin kurup kardeşi donatella'nın şu an yönetiminde olduğu modaeviyle bir alakası olmayan marka. bu aileyle bir akrabalığı olmayan, sadece soy ismi benzerliği taşıyan alessandro versace tarafından kurulmuştur. esas versace ile de (link: http://www.thefashionlaw.com/home/versace-1969-files-suit-against-versace-after-famed-brand-threatened-to-sue davalık )olmuşlardır bilinçli olarak versace'nin alt markası gibi bir izlenim yaratmaya çalıştıkları gerekçesiyle. hatta ilk çıktığı zaman gianni'nin (link: http://www.minnesotamonthly.com/Blogs/Twin-Cities-Style/Versace-1969-to-open-at-Mall-of-America/ kuzeni )falan demişler de yokmuş öyle bir şey. ama kuzenim yazmış geyiği tüm dünyada var demek asdfdasfe neyse esas versace'nin alt markası versus ismindedir, başka alt marka yok.

markayı kullanmadım yorum yapamam ama versace ismini kullanarak kendilerini yüksek fiyattan pazarlamalarına dikkat. ne de olsa versace demeyin yani. hoş bunlar da kendilerini lüks segment olarak tanımlıyorlar da lüks marka yaratmak kolay iş mi öyle. açıkçası çantaları da bir pierre cardin vakası gibi geliyor bana. pek beğenmiyorum şahsen, tabii şahsi fikrim.

13 ekim 2017 14:10


4. boynerden bu markaya ait iki tane sırt çantası aldık annemle, böyle çok kullanılan cinslerden, hoş ikisi de.. sağlam da fiyatı vardı..

neyse bunların ikisinin de kulp kısmı yerinden sökülmeye açılmaya başladı, zaten pipirikli ve düzgün bi şekilde kullanıyoruz, içini tepiştirmiyoruz falan, kulpları bayaa çantanın kendi ağırlığını taşıyamadı bildiğin.. bitanesinin de tokası düştü falan hatta. kullanım sayısı az olmasına rağmen.

neyse boyner e ilettik ve çantaları incelemeye gönderdiler, 1 ay içinde cevap gelir dönüş yapılır dediler, bikaçgün içinde cevap geldi, kullanım hatası değildir, yerine ürün alabilirsiniz ya da aynı ücreti karta iade edebiliriz demişler.

marka beni hayal kırıklığına uğrattı malesef, 2 de 2 üstelik.. bayaa da beğenmiştim oysa.. o modeller de yok bakıyorum da mağazalarda. neyse tatlı boynerciğimle başka alışverişlere artık..

üzgünüm versacecim bizımla deyılsın.

13 ekim 2017 17:32

5. Desen ve modellerini gençlere yakıştırmadığım +40 yaş ögesi

13 ekim 2017 21:11