yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (36)
  • medya (2)

  1. 7-8 yil once oldukca kaliteli ve tarz urunler satan, ancak son yillarda gittikce pacozlasan markadir bana gore. Eskiden ne zaman magazaya girsem mutlaka alacak bir seyler bulurdum ama artik kalitesiz kiyafetler satiyor maalesef.

  7 nisan 2015 11:29

  2. İnternet satış sitelerinde "süper fiyatlar" bölümü yapıp sezonda 300TL'ye sattıkları kıyafetleri %80 indirimle sattıklarını görünce fırsat yakalamış gibi değilde kazıklanmış gibi hissettiğim firma. Tüketici görüşüne de klasik "mesajınız ilgili birimlere iletilmiştir." zırvalığıyla yaklaşılması da cabası. Düne kadar zaten 50-100TL arası marka konumlandırmaları vardı. İki modacı ismi yazınca ceketlere 400TL yazıp sezonu geçince 100TL'ye indirmeyi kendilerinde hak gördüler demek...

  29 haziran 2017 18:43 29 haziran 2017 18:49

  3. "Öğrenciyken bile girebiliyordum, şimdi kapısından geçemiyorum" markalarının son zinciridir. Ve bunun dolar artışıyla değil, marka imajının her şekilde değişmesiyle ilgili olduğunu düşünüyorum.

  Ayriyeten personeline değer vermeyen başka bir mağazadır. Geç yatan maaşlar, lavobaya gidilse laf edilen bir hiyerarşi, daima bakımlı olma kuralı adı altında saç ve makyaja aşırı müdahalesiyle itici bir markadır.

  28 kasım 2017 19:39


  4. Bir iki sene öncesine kadar her girdiğimde mutlaka bir iki parça ürün aldığım şu an ise girip etiketleri görünce oha deyip çıktığım mağaza. Adil ışık bey napıyorsunuz o fiyatlar ney öyle 130 tl nin altında birşey yok çoğu kumaş ise polyester polyestere o parayı verecek kadar delirmedim.2012 yılında aldığım pantolon hala taş gibi ve rengi de ilk günkü gibi geçen yılda paraya kıyıp aldım fakat pantolon öyle esnedi ki bir ben daha girer. klasik kaliteyi düşür fiyatı şişir 

  28 kasım 2017 19:49

  5. zamanında bundan bir 8-10 yıl kadar önce internet sitelerinin ismi www.adilisik.com.tr idi, geçenlerde merak edip baktım düzeltmişler. ilk gördüğümde -ki bu da mağazada ürün aldığınızda verilen poşetin üstünde koca puntolarla yazıyordu-gülme krizine girmeme sebep olmuştur. pr'ın ne kadar önemli olduğunu geç de olsa anlamışlar.

  28 kasım 2017 20:12

  6. annemin büyük bedeninden dolayı sık sık alışveriş yaptığı marka. bazı kesimleri aynı ürünün farklı renklerinde farkedebiliyor ama genel olarak özellikle orta yaş için çok güzel.

  29 kasım 2017 15:48

  7. Lcw ile birlikte anne pantolonu markasıdır. Ama çok bozmuş. dar paça olmayan saten pantolon ve kadife pantolon arayışında bakmıştım. Kadife pantolonu lcw'den bulduk. Adil ışık'ta hiçbir şey beğenmedik. Fiyatları da yükseltip en fazla emekli devlet bale sanatçısı tarzına yönelik giysiler yapmaya başlamış. Buradan aldığım siyah bir pantolon hala siyah kaldı ve esneme yapmadı ama adeta toz ve kedi tüyü mıknatısı olan bir kumaşı olduğundan çok fazla giymiyorum.

  Üst giyimde her zaman rüküş bir yönü olmuştur. O değişmemiş.

  29 kasım 2017 16:22


  8. Geçenlerde bir siyah kotunu aldığım marka. Çok aradım ama kimse yorumlamamış. Ben yorumlayacağım.

  %67si pamuk gri diye geçen ama bence siyaha dönük olmasına rağmen tam siyah olmayan harika bir kot. Orta bel diye geçiyordu ve fiyatı 129 tl idi. 

  Bacaklarımı tamamen sımsıkı sardı, beli istediğim gibi oturdu ama göbek toplama özelliği olduğunu sanmıyorum. İpekyolda 34 beden, burada xxs giyiyorum, belki referans olur.

  Şöyle bir durum var, mağazaya gittiğimde 36 beden olduğumu söyledim ve s beden getirdiler, ilk giydiğimde her şey güzeldi ama belimden çok düştüğünü fark ettim bir iki parça denerken. Daha sonra xs rica ettim ve gayet güzeldi, o da bir parça boldu ama sorun olmayacağını düşünmüştüm. O gün pantolonu almadım.

  Sonraki günlerde almak için girdim ve xxs diye bir beden bulundurduklarını gördüm. Onu denediğimde gördüm ki bingoo! Harika oldu. Şimdilik bir genişleme söz konusu değil ve henüz yıkamadım dolayısıyla renk atar mı bilmiyorum ama belimi kavrayışı, alt bacaklarımı tayt giymişçesine sıkması falan harika. 

  Kot arayanlar mutlaka bir baksın gerçekten çok güzel ve kalıplar çok geniş aklınızda olsun.

  23 şubat 2018 22:20

  9. Şuanda indirimde olan marka. Ankara izmir caddesi mağazasında çok güzel pantolonlar, kabanlar var. Staj için alışveriş yaparken buraya da bakıyım dedim ve cengiz abazoğlu tasarımı yüksek bel kumaş pantolon aldım. 99lira fiyatı. Çok rahat ve kaliteli.

  23 şubat 2018 22:27 23 şubat 2018 22:28

  10. Sizce de gereksiz pahalı değil mi? Dümdüz siyah elbiseye 200tl fiyat biçiyor. 

  24 şubat 2018 22:21