yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • medya (2)

  1. (gbkz: menemen) kanalının adı değişip bu oldu. menemen'in de başlığını ben açmıştım diye hatırlıyorum. (edit: ben açmamışım. ahmet menemencioğlu başlığını ben açmışım ehe) orada bu çocuğu ne kadar samimi bulduysam burada o kadar yapay geldi. bir erkeğin makyaj yapmasına karşı değilim. zira birçok make-up artist var. bir erkeğin kendisine makyaj yapmasına da karşı değilim. yine birçok makyaj yapan erkek var. şu an sanırım kendisine makyaj yapmadı ama yapabilir de.

  benim derdim bunun ilk kez yapılıyor gibi sunulmasından. bu çocuk gerçekten orijinal içerik üretiyordu ama şimdi boş geliyor. bir de ay kız arkadaşı ile böyle hafif çekişir gibi bir tarzı var. kahve tonlarında yılbaşı makyajı yapıyorlar. hafif çekişmeli falan. kız sürekli "benim konuşmama izin vermedin? bakalım ben eyeliner sür istiyor muyum?" falan. tatlım, özelse biz çıkalım ya. sanki kızın ağzını tutan var. e konuş. ne diye beni geriyorsun. lütfeder lütfeder. sonra yine kendisi bu işe para yatırdığını söylemişti ama pudra fırçasına yanlardan bastırıp kontür uygulama falan. ay ne bileyim. rahatsız edici ve gereksiz geldi kızın o tavırlarından sonra her şey.

  erkek temelli giden ama cilt bakımı, saç bakımı ağırlıklı halleri daha güzeldi sanki. ama yine de yolu açık olsun. zira salak saçma videolar çekip kendisini bir şey sanan tiplerden bunaldım. belki ahmet için bu böyle olmaz. başladığı yeri, noktayı hatırlar.

  (bkz: ahmet menemencioğlu)

  30 aralık 2017 02:03 26 mart 2018 22:43

  2. internet tariflerini uygulayan adam. iki saniye google yaparak anında bulacağımız basit tarifleri, kürleri bize sanki kendi bulmuş veya çok orijinal bir tarifmiş gibi sunuyor. beğenmiyorum tavrını, tarzını bu yüzden.

  6 mayıs 2018 12:15

  3. videolarında filtre kullandığına adım gibi emin olduğum youtube kişisi.

  erkekleri bakımlı olmaya özendirmesi güzel iş; ama "bakın zaten temiz yüzüme maya sürdüm, filtreli videolarımda yüzüm bebek gibi bu yüzden" ile olmuyor. aksine gerçekten yardım alması gereken gençlerde özgüven eksikliği başlıyor. rastgele videolarında yorumlara bakarsanız ne demek istediğimi anlarsınız.

  şaka maka burun masajı ile burnun şekillendirilip küçültülebileceği ile ilgili video paylaşmış.

  7 mayıs 2018 05:43 7 mayıs 2018 09:41


  4. Bir iki ufak elestiri alınca instastorysinde süslü sözlüğü kotulemesi gözümde bayağı kuculmesine sebep oldu, yazık.

  Edit; instastorylerini kaldırmış

  13 mayıs 2018 23:44 14 mayıs 2018 08:09

  5. Şimdi gördüm girdiyi dedim kim bu bi bakıyım yani ilk defa duydum kendilerini anlamdım  eleştiri sonuçta seviye kaç anlamadım. Çok itibar etmeyiniz vermeyiniz prim rica ediyorum .

  ilgili medya:
  2
  13 mayıs 2018 23:52

  6. gerçekten insanların bu kadar basit olabilmesine inanamıyorum. buradan eleştiri alınca hemen "süslücük sözlüğümüz çöp" olmuş. 30 yaşına gelmiş adamın bir, iki yorum görünce hemen cevap vermesi de komik. susmak asaletten geliyormuş bunu çok daha iyi anlamamı sağlayan youtuber oldu kendisi.

  ilgili medya:
  1
  13 mayıs 2018 23:58

  7. (yazar: hasret)’in kendisi olduğunu düşündüğüm kişi.

  Hiç bir videosunu izlemedim, ‘en iyi bakım kanalı aras barlas’ diye açılan başlık sayesinde adını görüp girdi yazmıştım, şimdi görünce ben bunu bir yerden hatırlıyorum dedim (gizlinot: swh )

  Anladığım kadarıyla beklediği övgüyü süslüde bulamayınca kötülemeye çalışmış. Storyden laf sokmaya çalışmak da ne bileyim... (gizlinot: swh ) 

  Edit: ‘en iyi bakım kanalı aras barlas’ başlığı uçmuş. Benim girdimin biri kabine biri süslü sözlük kurallarına taşınmış nasıl olduysa swh sonra ikisinden de uçmuş. Tahmin ettiğimin doğru olduğunu düşünüyorum çünkü yazdıklarını silmiş ama ss’ları var medyaya ya da merak eden birine gönderebilirim.

  14 mayıs 2018 00:48 14 mayıs 2018 09:54


  8. Doğru düzgün bir cilt bakım kanalı buldum diye acayip sevinmistim ilk gördüğümde.

  Sonra yüzüne diş macunu sürdüğünü görünce takip etmeyi bıraktım şimdi de bu süslü olayı...

  Üzdü

  14 mayıs 2018 01:02

  9. youtubermış. Herkes de biri bana bir laf etse de story atıp cevap versem derdine düşmüş. İşlerine geliyor bence yorum yapıldı iyi kötü beni konuştular biri beni taktı diye.  

  14 mayıs 2018 01:07

  10. alt tarafı yüzüne mutfakta bulduğun her şeyi sürüyorsun ne bu tavır? sanki bizle dünyanın sırrını paylaşıyor da biz beğenmiyoruz.

  14 mayıs 2018 14:25