sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
girdi yaz
medya ekle
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (31)
 • medya (0)

1. ocak ayına kadar bir tarafını kırmadan parselonada oynasa da kendisi ve türkiye de rahatlasa. sonra parselonada jübile yapacağım da der. malum yaş ilerledi. neyse çakiraya selam, arda.

17 ekim 2015 18:29

2. Uzun soluklu bir ilişkisi olmasına rağmen, başka bir kadınla mesaj yolu ile flörtleşen saray soytarısıdır.

15 kasım 2016 21:54

3. kendisinden zerrece haz etmediğim, güce ve paraya tapan futbolcu. ebru şallı ile mesajlaşmalarıyla gündeme gelmiş bugün. toplumumuzun -sadece sözlüğün değil, haber sitelerinin de- ikiyüzlü, kadını suçlayan bakış açısı yüzünden arda'nın yarın kime ne yazdığını kimse anımsamayacaktır. ''önüne gelenle flörtleşen kadın'' sıfatı ebru şallı'ya ait olacaktır maalesef.

evli/ilişkisi olan bir erkek ile, bekar (gizlinot: bekardan kastım ilişkisi olmayan, yalnız )bir kadının ilişkisi varsa suçlu kadındır. çünkü erkeği ''ayartmış''tır, yuvasını yıkmıştır.

bekar bir erkek ile, evli/ilişkisi olan bir kadının ilişkisi varsa suçlu yine kadındır. çünkü eşini aldatmıştır, belki bir ''anne''dir, yuvasına bağlı kalamamıştır, iradesiz davranmıştır.

bir kadınla bir erkek flörtleşirse ''önüne gelenle flörtleşen'' kadın olur. erkeğin elinin kiridir. ancak kadın kadınlığını bilmeli, çocuklarının anası olmalı, önüne gelenle flörtleşerek adını sürekli magazinlere karıştırmamalıdır.

bir erkek ve bir kadın mesajlasıyor, benim gördüğüm kadarıyla kadın tarafında flörtözlük dahi yok, ama olay yine kadına mal edilir gibi onun başlığına yazılıyor. hiç kimse eleştirilemez değil ancak şu aldatma meselelerinde sözlükte ilk fırsatta kadına yüklenilmesi ziyadesiyle canımı sıkıyor. hiç öyle ''ya zaten erkeği tanrıya havale ettik, onun ne yaptığı aşikar '' muhabbeti geçmesin acun'da olduğu gibi. kadını havale et tanrıya arkadaşım? erkeğin başlığına yaz ne yazacaksan. onun önüne gelenle flört etmesini, ilişkisine sadakatini sorgula.

kadın düşmanlığı öyle bir empoze edilmiş ki topluma, artık insanlar bunu yaptıklarının bilincine bile varmıyorlar.

ps: verdiğim örneklerden dolayı yanlış anlaşılmamak için şunu da belirteyim: aldatmayı normalleştirmiyorum. şu hayatta en tiksindiğim şeylerin başında gelir hatta.

insan bir ilişki içerisindeyken bir başkasını sevebilir ama o durumda yapması gereken şey önceki ilişkisini bitirdikten sonra yenisine başlamaktır. aksi durumda bir insanı kandırmış olursunuz çünkü. bir kadın başka bir kadının kandırılmasına göz yummamalıdır. bir erkek başka bir erkeğin kandırılmasına göz yummamalıdır. hiç kimse hemcinsine de önceki yol arkadasına da bunu reva görmemelidir.

15 kasım 2016 22:27

4. O değil de seks için samimiyetsiz ve yılışık, korkunç espriler yapan, muhabbeti hiç çekilmeyen tiplerdenmiş. Ayrıca şurada evdeki kıza yaptırdığı ne hiç bişey anlamadım :))

https://www.suslusozluk.net/g/ebru-şallı/27049

Salata ise pazartesi görüşme talebine ebru neden salata yolluyor, ebru habire 50 kişiyle yazışan kız tepkileri gibi kısa ama flortoz cevaplar verirken arda büyük umutlar peşinde ehuheue ulan türkiye'nin en zenginleri bile cinsel açlık içinde, şaka gibi.

16 kasım 2016 10:32 16 kasım 2016 10:33

5. Oh, sinem kobal seni bıraktı gitti kocaların messi'si kenan ile evlendi, vurdu gol oldu!

edit: arda fangirl'leri eksilemek için pusuda yatıyormuş.

16 kasım 2016 19:02 17 kasım 2016 00:20

6. Sinemle ayrılınca sanki medyada ardaya göre "sinemin oyuncu oluşu benim kariyerime ters. Kadın dediğin dizimin dibinde olacak benimle tören tören gezecek"miş gibi bir algı oluşturuldu. Hani arda durdurulamayan bir başarı fakat sinem ise dizi dizi gezip habire öpüşen bir oyuncuymuş gibi ve bu durumda ardaya tersmiş gibi yansıtılıyordu. Ama maşallah sinem ardadan ayrılınca bir yükseldi pir yükseldi arda ise burcu esmersoyla saçmasapan polemiklerin içine girip kariyerinin esamesi okunmamaya başladı. Ee ne derler herkes kendini biryerlerde belli ediyor. Samimiyetsizsin arda. Ne yaparsan yap "o bizim mahalledeki çocuk" havan söndü.

16 kasım 2016 19:37

7. Cahil, sevimsiz, yandas ,vizyonsuz turkce dahi bilmeyen futbolcu.hatta bi ara ekside basliklar acilmisti takipcisiyle yaptigi konusmalarindaki turkce duzeyiyle ilgili.üstelik bu itici sahis hergun mansetlerde.sevgilileri,aldigi primler,acun abisiyle haftasonu fifa turnuvalari,bindigi arabalar,ornek muslumanligi (!) ,hayatindaki kadinlari surekli olarak aldatmasi,oynadigi reklamlar kendisinden kurtulmak mumkun degil.

Oysa kendisi muslumaniz ama mini etekli

kadina da bakilir erkegiz sonucta ;))) su kadini da nasil gotururum futbolcu adamiz icabinda :)))) yakisir ama aslan gibi cocugum ;) triplerinde varos bir delikanli.medya onu ne kadar pazarlamaya calisirsa calissin pacalarindan akiyor ne oldugu.tek vasfi asla saygi duyamadigim bir spordan kazandigi ucuk paralar.su fakir halimle kendisiyle degil sevgili olmak arkadas dahi olmam.hatta sirf sinem kobala bile kendisiyle 266474 sene yasadigi iliskiden ötürü saygi duyamiyorum.gerci kendisi de ardaya gonderme yapmak icin instagrama rakiyi sek iceceksin kadini tek seveceksin yazan biri...

Özetle türkiyedeki en itici insan siralamasinda ilk 10 da kendisi benim gözümde.

16 kasım 2016 22:31

8. hakkettiği saygıyı göremeyen futbolcuymuş. kendisi öyle diyor. hak ettiği saygıyı talep ediyor.

bu mesajcı kardeşimiz aslında sevilmek ve hayran olunmak istiyor. bence düşüncesi şu: harika topçuyum, sempatiğim, yakışıklıyım, genç kızların rüyasıyım, erkeklerin olmak istediği kişiyim, üstelik zenginim ve messi ile fifa oynuyorum yine de bana koca kafa diyorlar, yandaş diyorlar, milli takımı sattı diyorlar, neden beni sevmiyorlar? neden bana hayran olmuyorlar?

üstelik bu kardeşimize onun talep ettiği gibi saygı duyan insanlar da var. ama sanırım o istiyor ki *herkes* onu sevsin ve ona hayran olsun. bazı insanların ortalama üstü bir futbol kariyerine, çok para kazanmasına, sürekli reklamlarda oynamasına, milli formayla elle tutulur bir başarı elde edememiş olmasına ve siyasi mesajlar vermesine nasıl saygı duymadığına (hayran olmadığına) anlam veremiyor. hayat onun gibi şahane bir insan için bile adil değil, ne yapalım.

22 mart 2017 15:04

9. iki kelimeyi bir araya getiremeyip milyon dolarlar kazanan üstüne bir de faşist olan hangi futbolcuya saygı duymuşum da buna duyayım diye düşündürmüştür.

22 mart 2017 15:43 22 mart 2017 15:43

10. bulunmaz hint kumaşı sendromuna yakalanmış futbolcu. saygı duyulacak bir şey yap da duyalım yani arda bey. medya tarafından çokça şişirilip, belli çevrelerin desteğiyle atıp tutmak kolay. 100 yılda bir gelmek şöyle dursun, birkaç sene sonra birileri bir arda turan vardı diyecek mi acaba senin için bütün mesele o.

22 mart 2017 16:26