4.2
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (108)
  • oylar (15)
  • medya (2)

108. Fiyat-performans açısından çok güzel bir ürün. Eskiden la roche posay effaclar jeli kullanıyordum aşırı kurutuyor ama bu jel yağlı ciltler için kurutmadan temizlik hissi yaratan güzel bir temizleyici. Bundan sonra yoluma kendisiyle devam edicem.

dün 13:15

5

107. Uzun bir süre lrp effaclar kullanıp bitirdikten sonra bunu denemeye karar verdim, iyi ki de almışım. Cildim karma, burnum çok yağlanır. Kullandığım ilk günlerde cildimi acayip kurutmuştu ama ben kullanmaktan vazgeçmedim tabii ki. Akabinde kullanmaya devam ettikçe dedim sen nasıl güzel bir şeysin, yıllardır aradığım şey senmişsin. Burnumdaki yağlanmayı düzene soktu. Eskisi kadar yağlanmıyor. En sevdiğim özelliği bu oldu. Gün içinde parlamayan bir burun görmek öyle güzel ki...

10 temmuz 17:08

106. yaklaşık bir senedir kullanıyorum. bende sivilce de yapmadı ancak bir yararını gördüm mü? hayır. belkide vardır ama gözümden kaçıyordur :D güzel yanı yıkadıktan sonra cildin bembeyaz pamuk gibi olması. keşke öyle kalsa ya :(

27 haziran 17:16


105. Yaklaşık bir senedir kullanıyorum yalnız la roche posay effaclar jelden aldığım verimi almadım. Tamam temizlemesi güzel kurutmuyor da ama yüzümü yıkayınca sanki la roche un verdiği o aydınlığı vermiyor. Öyle nötr bir şekilde kullanıyorum. Bitince tekrar la roche a döneceğim gibi görünüyor. Elimde de bir şişe daha açılmamış var. Takas etmek isteyen olursa la roche la mesaj kutuma beklerim. 

22 haziran 22:28

104. Gerçekten güzel temizleyen bir ürün. Süslüler gerçekten ben kolay kolay her ürünü beğenmem illa bir kulp bulurum ama bünün temizlemesini çok beğenmiştim tek sıkıntısı (yine bir kulp ahshshs) kurutmasın. Onun dışında çok güzel bir ürün makyajı çok güzel temizliyor kıyamıyordum makyaj temizlemek için harcamaya ama yine de kullanıyodum ayrıca cildi parlatıyo tabi o sürekli değil sadece o anlık ama olsun kokusu da çok güzeldi e bide dermokozmetik daha ne olsun. Yağlı ve karma ciltlere tavsiye ederim normal ve kuru ciltliler uzak dursun. Ben şuan kullanmıyorum farklı şeyler denemeyi seviyorum çünkü ama bi daha alabilirim tabi ki.

15 haziran 02:47 15 haziran 03:09

103. yaklaşık üç aydır kullanıyorum ve daha önce aklım neredeydi diye kendime kızıyorum. en zor çıkan rimeli bile yumuşatıp temizliyor. gerçekten yüzüm temizlenmiş hissettiriyor ve gerçekten de temizleniyor. sivilceye, lekeye iyi geliyor mu derseniz ben pek etkisini görmüyorum. çok kuru bir cildim var, daha fazla kurutmuyor. en azından bundan emin olabilirsiniz.

15 haziran 01:16

102. Abartmıyorum bu ürünü 6 senedir her akşam kullanıyordum. Bir süre sabahları da yüzümü bununla yıkadım ama sonra cildim roaccutane tedavisinden sonra nemsiz ve yağlı kalınca sabahları suyla yetinmeye başladım. Kurutuyor mu yüzü, evet. Üstüne tonik ve nemlendiriciyi beklemeden geçmek gerekiyor. Ancak ben bu ürünün değerini geçenlerde kullanmayı bıraktığımda anladım. Tamamen benim suçum olarak, uzun süre açık kaldığından rengi değişip bozularak, yüzümde sivilceler silsilesi yarattı. Ürün bereketli olup azıcık alınca yettiğinden kullanım süresi az kalmış ürünü indirimden aldığımdan bitiremedim. Bu sivilce işi soğuttu beni başka bir ürün denemek istedim. İstemez olaydım, gözeneklerim iki haftada kocaman oldu kırk yılda bir aktif sivilce çıkaran cildim 8-9 tane sivilce çıkardı üst üste. Hemen geri döndüm. Cildim anında toparlamaya başladı.

Makyajı da çok güzel temizliyor. Ancak bence cildiniz karmadan normale dönükse dahi ağır gelebilecek bir ürün.

11 haziran 00:17


101. Kendisi 4-5 aydır kullandığım temizleme jelidir.Doktorumun tavsiyesi üzerine aldım.Öncelikle cildim karma.Tahmin edebileceğiniz gibi t bölgem yağlı yanaklarım normal hatta ilginçtir ki burnum genelde yağ torbası gibiyken bazen kuruluktan soyuluyor :o

Her ne ise bu temizleme jelini kullandıktan sonra cildimi eşit bir şekilde temizledi.Demek istediğim şey bazı jeller vardır ki t bölgesini yağdan arındırırken yanakları kurutur.Ama bu jel öyle değil bu jel müthiş bir jeldir arkadaşlar.

Alın aldırın :)

25 mayıs 19:15

100. tonik ile birlikte kullanıldığında olağanüstü bir yumuşaklık ve aydınlık etkisi veren temizleyici. verilen her kuruşu hakettiğini düşünüyorum.

24 mayıs 20:18

99. bu jeli kullandığım ilk zamanlar güzel geldi fakat ikinci şişeme geçtiğimde cildimin biraz kötüye gittiğini fark ettim ve kullanmayı bıraktım. çok çok iyi olduğunu düşünmüyorum kısa vadede etkili bana göre.

23 mayıs 20:50