yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  1.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (16)
  • medya (2)
  1

  1. dün akşam aaa 15 tl ye göz pedi diye atlayıp aldığıma pişman olduğum maske.o kadar ıslak ki gözde durmuyor ki.ha yatarak kullanacakanız alın,yine bile ağlamış gibi aşağıya kayıyor ve göz yakıyor.bir daha almam.rossmanda isana'nınki buna milyon basar,hem göz yakmıyor hem de daha ekonomiğe geliyor galiba,sahi neden aldım ben bunu ya :S

  10 aralık 2018 16:24 10 aralık 2018 16:24

  2. Ukteyi veren: (yazar: yazmeyvesi)

  Bee beauty'nin üç çeşit çıkardığı jel göz altı maskesi. Rahatlatıcı nemlendirici, aydınlatıcı nemlendirici ve kırışıklık karşıtı. İçinde 6 çift ped var. 20 - 30 dakika göz altında bekletiyorsunuz. Durulamaya gerek olmadığını söylüyor. 2 günde 1 ya da her gün uykudan önce kullanın diyor.

  Ben rahatlatıcı nemlendirici olanını kullanıyorum. Simli, deniz anası kıvamında bir pedden oluşuyor. Tırnakla dokunmamak gerekiyor. Yırtılıyor. Oldukça sulu. Suyu yüzüme süreyim derseniz yüzünüz sim oluyor. Göz altında sim bırakmadı enteresan şekilde. Nemlendirme etkisi bence yok. Anlık bir ferahlıktan başka etkisini görmedim. Maskeyi çıkardıktan sonra göz altlarımda bir sıvı bırakmadı. Maskeyi oturtması kolay olsa da beklerken aşağı kayıyor. Çok kuru göz altı olan ve nem bombası isteyenleri memnun edeceğini düşünmüyorum. Benim çok kuru olmayan göz altıma bile bir etkisi olmadı. Tekrar alacağım bir ürün değil.

  ilgili medya:
  2
  10 aralık 2018 16:31

  3. Yılbaşı indiriminden aldığım, şu an gözümde olan maske. Keşke almadan önce sözlüğe baksaydım süslüler almayın aldırmayın kesinlikle. Bende pembe paketli aydınlatıcı olan var. Çok sulu Gözde durmuyor kayıyor yani yatsanız bile sürekli düzeltmeniz gerekiyor. Acayip yakıyor bir de. Gözlerim alerjik değil aslında önüme geleni yüzüme sürerim ama bunları yapıştırdığım andan itibaren resmen ağlıyorum zaten ıslak olan pedler gözyaşıyla birlikte akıp gidiyor tutabilene aşkolsun.

  Edit: çabuk bitsin diye aklıma geldikçe -genelde sabah kahvaltıdan sonra- kullanmaya başladım ve garip bir şekilde beğendim.. sabah uyguladığımda yüzüm çok kuru oluyor çünkü bu yüzden pedler gözaltıma iyi tutunuyor böylece hoş bir serinlik ve nem veriyor. Beğenmeyenler bir de bu şekilde denesin bence.

  22 aralık 2018 23:07 15 ocak 2019 11:39


  4. Kesinlikle uzak durun diyorum. Rossmann'ın isana markasının göz pedleri çok daha başarılı bir alternatif.

  23 aralık 2018 15:30

  1

  5. Son gratis indirimden 10 liraya aldığım göz altı maskesidir. Çok başarılı bulamadım malesef. Tamamen emilmesi 30 dakikayı alıyor. Çok akışkan olduğu için başını geride sabit tutman yani uzanman gerekiyor. Bir paket ne zaman biter bilmiyorum zira kullanması epey meşakkatli.

  14 ocak 2019 11:21

  6. Paketinden çıkarması ayrı dert, göz altına yapıştırmasi ayrı dert, suratınıza biraktigi simleri çıkarması ayrı dert. Kısacası sadece dert. Göz altına sadece sim bırakıyor nemlendirme işlevi bile yok. Almayın aldırmayın.

  27 ocak 2019 21:55

  7. ben de keşke almadan önce sözlüğe baksaydım diyorum bir yandan gözüm yanarken diğer yandan maskeyi oturtmaya çalıştığım esnada. kesinlikle çok kötü. inanılmaz göz yakıyor, nedenini anlamış değilim. sabit durmuyor, hiçbir etkisi yok. büyük umutlarla mavi paketlisini almış hemen dolaba atmıştım soğuk soğuk koyarım göz altıma diye. yok kızlar. çöpe attığım 10 küsür liradır.

  10 temmuz 2019 23:56


  1

  8. 3 al 2 öde indirimde sözlüğe bakmadan alma gafletinde bulunduğum ürün.

  2 paket aydınlatıcı/nemlendirici (gizlinot: Pembe), 1 paket rahatlatıcı/nemlendirici (gizlinot: Yeşil) çeşitlerinden aldım.

  İlk denememde aydınlatıcı etkili olanı kullandım. Beyaz, slime kıvamında bir jel. Yaklaşık 30dk kadar beklettim. Çok ıslak değil göz altıma güzel yapıştı, sadece sol gözümde sonlara doğru çok hafif bir yanma yaptı. Nem verdi gibi ancak aydınlatma etkisini hiç göremedim.

  İkinci denemeyi rahatlatıcı olan ile yaptım. Şeffaf, içinde gri-yeşil simler olan bir jel. Diğerine göre daha ıslak ama bu da benim göz altımda kayma problemi yaratmadı. 40 dakika kadar beklettim. Herhangi bir yanma sorunu yaşamadım. Çok az ferahlık vermesi dışında Herhangi bir etki gözlemlemedim.

  Ya ben kullanmayı başaramadım ya da baya işe yaramaz bir ürün.

  19 ağustos 2019 23:48

  4

  9. Beni şaşırtan jel gözaltı maskesidir efendim. Şöyle ki, almadan önce buradaki yorumları okumamıştım. Alıp eve geldim, sözlüğe girdim, bir de ne göreyim; kimse memnun kalmamış bu maskeden! "amaann kafana tüküreyim Micapowder" dedim önce. Sonra "madem aldık, bir deneyelim bakalım" diyip kullanmaya başladım.

  Bende yeşil renkli olan ferahlatıcı versiyonu var. İlginçtir ki,herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı ve vaat ettiği gibi maske gözümdeyken ferahlık da verdi yani(gizlinot: Hani böyle buzluğu açınca soğuk hava çarpar ya yüzüne, hah öyle işte). Şu an oturur pozisyonda yazıyorum girdiyi ve 3.paketi açıp takmıştım az önce, kayma vb bir problem yaşamadım yine. (gizlinot: Ben de şaşkınım evet)

  Tabii paketin içindeki tüm jelleri kullandıktan sonra asıl etkiyi göreceğimi düşünüyorum, dilerim başıma bir iş gelmez bu süreçte (gizlinot: Nazar değmesin aman, hehe).

  Eğer bir sorunla karşılaşırsam ya da bir faydasını görürsem tekrar editleyeceğim süslüler. (gizlinot: Gerçekten)

  "Editleyeceğim demiştim" editi : maskeyi kullandım, birazdan anlatacağım şekilde kullanınca daha çok etkisini gördüğüm için bir kutu daha satın aldım. Onları da bitirdim, şimdi detaylıca yazmaya hazırım.

  - her şeyden önce bu jel formlu göz altı maskesinin herhangi bir nemlendirme etkisi yok. İçindeki serum çok az miktarda olduğu için benim kuru göz altlarıma yeterli gelmedi.

  -vaat ettiği gibi bir rahatlama yarattı evet, ilk kullanımlarda da söylemişim bunu. Yalnız ben bir süre sonra kutunun üzerinde yazdığı gibi gece kullanmaktan vazgeçtim. Jelleri buzdolabına atıp sabah uyanıp yüzümü yıkadıktan sonra taktım Jelleri. Şişkinliği indirmede gerçekten başarılı oldu ve nemlendirici öncesi güzel bir baz oluşturdu, bunu rahatlıkla söyleyebilirim.

  -2 günde bir değil her gün sabah buzdolabından çıkarıp kullandım ve bende herhangi bir alerjik reaksiyona sebep olmadı. Yalnız çok hassas cildiniz varsa siz yine de önerilen kullanım şeklini değiştirmeyin derim.

  - benim göz altlarım kurudur. O yüzden kayma/düşme gibi bir problem yaşamadım.

  -Jelleri içinde sim var, yüzünüzde kalabilir kullanım sonrası. Buna da dikkat etmek lazım.

  -sadece sabah ödemini atsın diye kullanmak için pahalı evet fakat indirimde görürseniz bir şans verebilirsiniz.

  2 ekim 2019 01:48 18 ekim 2019 16:22

  1

  10. Kolajen içerikli olan altın renkli görünümlü olanı kullandım ve hiç memnun kalmadım. İşe yaradığını düşünmediğim gibi kutu paket içinden çiftli ambalajlar çıkıyor ve bu ambalajdan göz maskesini kesinlikle çıkarmak çok zor. Çıkarırken parçalanıyor vs. sinir bozucu bir paketleme yapmışlar sağolsunlar. Bence gereksiz arkadaşlar..

  22 ekim 2019 12:56