yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.0
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (90)
  • oylar (71)
  • medya (14)
  5

  90. abonelik sistemiyle çalışan hijyen ürünleri markasıdır. (link: https://beije.co/ beije)

  tüm ürünler gibi ped fiyatlarının da aşırı yükselmesiyle birlikte arayışa girdiğimde karşılaştım ve 2 yıla yakın zamandır başka ped denemedim bile. her şeyden önce markanın tavrı çok güzel. şimdilik sadece pedlerini kullandım ve gayet memnun kaldım. herhangi bir alerjiye sebep olmadı.

  paket, harika notlar ve minik sürprizlerle geliyor. özellikle yaz aylarında kaşıntı yapmayan o naylon hissi yaşamadan adet döngüsünü tamamlamak müthiş rahatlık. başka pedleri zorunda kaldığımda aradaki his o kadar belli ki...

  ince ve hafif bir ped ancak emiciliği gayet güzel -tabi sabahtan akşama kadar değiştirmeden geziyorsanız elbette yeterli gelmez- şimdiye kadar sızdırma sorunu yaşamadım.

  fiyatlar biraz fazla gelebilir ancak siparişinizde kod kullandığınızda %15 indirim alıyorsunuz. eğer sipariş verirseniz ve indirimden faydalanmak isterseniz:

  kod: l1h65k (büyük harflerle yazmanız gerekiyor)

  promosyon koduyla birikenler askıda ped uygulamasında kullanılıyor, kullanılacaktır.

  dün 23:43

  5

  89. son 2 döngümde kullandığım ped markası.

  ben abonelik başlatmadan önce keşke deneyebilsem diyordum ve baktım file marketlerde satışı başlamış. aldım ve çok memnun kaldım. bence şu sıcak yaz günlerinde bile kendisini hiç hissettirmiyor ve en önemlisi asla kaşıntı yapmıyor. ben bundan önce kotex veya molped kullanıyordum emiciliklerinden memnundum ama gerçekten alerji yapıyordu. beije'de böyle bir sıkıntı asla yaşamadım. emiciliği de bence gayet yeterli. ben 2 aylık abonelik için 20 adet super+, 20 adet de super içeren bir paket aldım. yapışma konusuna gelince de benim çamaşırımda asla yapışıp kalmıyor aksine bazen çamaşırımdan ayrılıyor. bence tek kötü özelliği bu.

  yeni abonelik başlatacak olanlar ilk alışverişlerinde "CFDBKI" (büyük harflerle yazılması gerekiyor) aile kodum ile %15'lik indirim kazanabilirler.

  11 temmuz 20:14

  5

  88. 3 gün sonra 2 aylik standart ped abonelik fiyatı 156 TL ye çıkacak marka.

  Ben stoğumu yaptım süslüler zam gelmeden edinin.

  9 temmuz 18:30


  4

  87. Alerjik bünyeme iyi gelir umuduyla aldım ve şu an için memnunum. Yaz aylarını da iyi geçirirsek (en çok sıkıntı yaşadığım ay) öve öve bitiremem sanırım. 

  Uzun süreli kullanımım sonunda tekrar burayı editleyeceğim.

  Bu arada kendi sitesinden yapacağınız alışveriş için %15 indirim kodu: ZVT0L7

  30 mayıs 13:21

  3

  86. 1 yılı geçen aboneliğimi geçtiğimiz gün sanırım geri dönüşsüz dondurduğum ped markası. Bir süredir yapışkanının maalesef çamaşırda yapışıp kalması vs gibi sorunlar yaşıyordum ama alışkanlıktan neyse hallederim şeklinde düşünüp devam ettim.

  Bugünlerde bir dönem normal adresimden farklı bir adreste ikamet etmek durumunda olduğum için adres değişikliği yapmak istediğimi ilettim fakat kargoyu kişisel alamayacağımı bu yüzden çalıştıkları kargoyu bana iletirlerse direkt şubeden almak istediğimi adres yerine ne yazmam gerektiğini/ bunun mümkünatını/ nasıl çözüm bulabileceğimizi soran mesajı sosyal medya üzerinden kendilerine ilettiğimde hangi kargoyla yola çıkacağını ileti gönderilmeden göremeyeceklerini ilettiler. Tamamdır dedim içimden eski adresimde son zamanları net hatırlamamakla birlikte bir dönem yurtiçi kargo ile çalışılıyordu herhalde il-ilçe bilgisi verirsem kargo şirketi belli olursa yardımcı olunur. İl ilçe bilgisi ile döndüm mesaja ve aksi bir senaryoda üyeliğımi dondurmak zorunda kalabileceğimi ilettim yeniden, onlar da bu bölgede çalıştıkları kargonun herhangi bir şubesi olmadığını ilettiler.

  Bu işlerin nasıl olduğunu bilmediğim için belki haklılardır bilemiyorum. Fakat 3 büyük şehrimizden birinin gayet merkezi bir ilçesindeyken teslimat alabileceğim bir şubesi/teslimat noktası bile olmayan kargo şirketi hangisi merak etsem de hali hazırda zaten satın aldığım bir hizmet için üstüne bir de kendimi yorup, fazla deşelemek istemedim ve üyeliğimi dondurdum.

  Artık bazı kargolar adrese bile gelmeden teslimat seçenekleri mesajı iletiyorken şubeden mi almak istersiniz vs gibi(örn yurtiçi), bazı kargolar sipariş oncesi iletilecek esnaf teslimat noktalarına teslim oluşumuna dahilken(örn aras vs) bu bana sadece "adresimden" kargo verebilecek şirketi (dediğim gibi daha fazla peşine düşmek istemediğim için) hangi şirket öğrenemedim. Velev ki hadi kapıya bıraktırsam kargoyu dedim ama diyelim kurye telefonlarını duymadım bu kargom nereye geri dönecek mesela teslim almam icin şubesi yoksa o da ayrı soru işareti oldu kafamda iyice vazgeçtim sjsj. Bilemiyorum ben bu kadar kolay ulaşabileceğim piyasa rakipleri markalar varken (tek tıkla kapıma 15 dkda gelen sipariş verebilir, iş dönüşü marketten alabilirim) biraz daha çözüm odaklı olmalarını, alternatif sunmalarını ummuştum sanırım. Artık teslim alabileceğim adresime dönsem de aboneliğime devam etmeyi düşünmüyorum, kısmet böyleymiş.

  *Ekleme olarak istanbullu bir süslü kendisine kolay gelsin ile kargoladıklarını ve bu firmanın şubesinin olmadığını iletti. 3 büyük ilden şu an istanbul'da değilim, benim şehrimde de kullanılan bahsettikleri şubesi olmayan firma bu firmadır belki bilemiyorum. Fakat her ne olursa olsun büyük firmaların bile (amazon,trendyol,hepsiburada vs vs) bu adrese teslim işinin bazı kişilere zorluğunun farkına varıp dileğiniz teslimat noktasına teslimat mantığıyla ilerlediği bugünlerde, beije'in rakip firmalarının kolay ulaşımının yarattığı dezavantajdan kurtulmak için en azından daha çözümsel yaklaşmalarını, alternatif şirket kargo hizmeti sunmalarını beklememiz gayet anlaşılır bence.

  **eski adresimde hep yurtiçiyle yollandı demişim fakat yeniden baktım son dönem gönderiler yurtiçi kargo ile yollanmamış orada da artan maaliyetler sebeplidir belki bu yanlışlığı da düzelttim

  4 mayıs 22:55 5 mayıs 00:24

  3

  85. 2022 eylül'den beri kullanıyordum, bu ay ara verdim, fiyatları çok fazla geliyor, paketim de fazla geliyor 2 ay değil 3 ay Kullanıyordum. Geçenlerde kotex aldım, doku olarak beije çok güzel evet ama o kadar kalın ki, yan yana koyunca kotex kalınlık olarak beijenin yarısı kadar. Kotexi hissetmiyorum ama beijeyi hissediyorum. Yapışkanının çamaşıra yapışıp çıkmaması, kalınlık ve sızdırma problemleri nedeniyle bambu dokusunu çok beğensem de bir süre kullanmayı düşünmüyorum. 

  25 şubat 01:22

  84. birkaç gündür kullanmakta olduğum ped markası.

  çeşitli markalar deneyip sonunda hiçbirinden memnun kalmadığım anda, bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine sipariş verdim. ben süper, standart ve süper günlük ped olarak paketimi oluşturdum. hepsinden kullandım ve gerçekten çok memnun kaldım. kesinlikle yok gibi hissettiriyor. yumuşak yapıdalar ve plastik plastik hissettirmiyor. üstelik bende kaşıntı ve sızdırma da yapmadı.

  kesinlikle tekrar sipariş oluşturacağım. ilk siparişinizi oluştururken HIBVI2 kodumu kullanarak %15 indirim kazanabilirsiniz.

  30 ocak 21:03


  5

  83. 2 yıldır abone olduğum ped markası. Her regl dönemi ne kadar sık değiştirirsem değiştireyim cildim tahriş hatta yanık oluyordu. Bu arayışta başta deneme paketi aldım ve memnun kalınca cildime yapabileceğim en iyi şeyi yaparak devam ediyorum. Normal pedlerin fiyatı aşırı uçtuğu için pahalıya da gelmiyor. En sevdiğim özelliği de kendi regl döngünüze göre adeti kendimiz ayarlayabiliyoruz. Buraları okuyorlar ise benim tek şikeyetim sayının 5-10-15 adet gibi gitmesi. Mesela tampon ya da günlük ped çok nadir kullandığım şeyler ama pakete sadece 2-3 adet ekleyemiyorum.

  Denediğim ürünleri

  Günlük ped - tek sevmediğim ürünleri olabilir. Çok ince ve hemen tüyleniyor 10 saat giymiş gibi oluyor ped.

  Standart ped/süper ped-emicilikleri boyları, yapışkanlıkları gayet yeterli. Cldimde hiç soruna neden olmadılar ve sızma gibi bir sorun da yaşamadım.

  Tampon- hediye olarak göndermişlerdi. aplikatörsüz, ipi sağlam ve emici. Sadece gönderdikleri normal boy benim için biraz büyük kalmıştı.

  Genel olarak memnunum ve çok uçuk bir zam olmazsa devam edeceğim.

  24 kasım 2023 00:43

  3

  82. ilk paketimin üzerinden 2 ay geçmek üzereydi ki paketi yenilemeden üyeliğimi sildim. Öncelikle markanın vizyonu, görüşleri vs hoşuma gidiyor. Ama ürünlerden memnun kalamadım.

  Doğum kontrol kullandığımdan ilk aylarda kanamam çok az olsa da aşırı düzensizdi, bu yüzden normal ve süper günlük pedlerinden aldım. Yani standart pedlerini ve tamponlarını denemedim.

  Diğer yorumların aksine ben çamaşırıma aşırı yapışması sorunuyla karşılaştım, bazen pedi çekince yarısı geliyordu en alt katmanın yarısı yapışık kalıyordu. Büyük pedlerini kullanan ve çok akıntısı olan kişilerde böyle bir şey yaşandığında olabilecek manzarayı hayal edemiyorum. Belki yaşanmıyordur sadece günlük pedleri kötüdür, bilemeyeceğim. Ama iki ayın sonunda artık tak çıkar bu tip durumlardan ve en üst katmanın birkaç saatte aşınmasından, pedin biraz yürüyüp terleyince katmanlara ayrılmasından o kadar sıkıldım ki elim çantamdaki bu bej rengi minik paketlere her gittiğinde öfff demeye başladım. Bu yüzden normal ped ve tampon denemekten de vazgeçtim. Ayrıca biraz da kaşıntı yaptığını düşünüyorum zira iki ay önce böyle bir sorunum yoktu. Şimdi yine kotexin en ucuz incelerine geçtim ve kaşıntım da geçti.

  Malzemesi, içeriği vs iyi olabilir ama her ne kadar marketlerdeki ürünlere bayılmasam da kendisi onlara benim için parasına değer bir alternatif olamadı.

  22 kasım 2023 16:49

  5

  81. ilk satışa sunulduğunda fiyatı çok yüksek kalmış olan ama şu an ped fiyatlarındaki artıştan ötürü fiyatları makul görünen ped markasıdır. ürettikleri pedin sektördeki diğer pedlere kıyasla en büyük farkı doğada yok olmasıdır. diğer pedler plastik içerdiğinden dolayı yüzyıllarca doğada yok olmazlar. beije pedi aylardır kullanmaya başladım. tercih etmemin en büyük sebebi de bu.

  31 ekim 2023 17:23

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar