yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (25)
  • oylar (26)
  • medya (2)
  5

  1. caanım kas sabitleyicim. kaşlarımı almıyorum, dağınık ve çoğunlukla çok uğrasmadığım için boyları da uzun. o yüzden sağlam bir kaş sabitleyicisi arayışı içindeydim bayadır. daha önce wet 'n wild, essence'in sabitleyicilerini denedim, ancak pek memnun kalmadım. daha sonra duygu özaslan'ın tavsiyesi üzerine paraya kıyıp bir tane edindim kendime, ve sonuç olarak aşk yaşıyorum.

  kaşlarımı zamk gibi ama hic sertleştirmeden sabitliyorlar. kaş sabitleyici arayışım benefit 24 hr ile bitmiştir.

  ukte: (yazar: pamuk)

  6 ağustos 2018 18:42

  2. Soft & natural brows kit'indeki kaş sabitleyicisi. Kendisini yaklaşık 2-3 ay boyunca kullanmadım. Günlük makyajımda kullanmıyorum, sanırım çok ihtiyacım yok bu ürüne. Ancak gerçekten sabitlediğine şahidim. Rüzgarlı, yağmurlu zamanlarda kullanmak daha mantıklı olabilir. Biraz fazla sert yapıyor kasları o kısmı sevmiyorum.

  8 kasım 2018 22:37

  3. Ben bunun şeffaf olanını kullandım. İyi tarafı sabitliyor. Kötü tarafları ise; 1) kaşı aşırı sertleştiriyor, kaş adeta odun oluyor, 2)beyaz kalıntılar bırakıyor kaşların üstünde, sanki kaşın üstüne uhu sürmüşsünüzde kurumuş gibi.

  bunun yerine missha'nın kaş rimellerini tavsiye ederim. O da kaşı sertleştiriyor, ancak kalıntı bırakmıyor ve sabitliyor. Kaşı doğal sertliğinde sabitleyecek bir ürün çıkmalı piyasaya.

  1 nisan 2019 08:56 23 nisan 2019 13:49


  4. Süslüler benim kaşlarım sert ve dağınık, bir ara kaş laminasyonu düşündüm. Taranmış kalıcı görünüm için sonra kullandığım kaş maskaramı bırakıp (bkz: maybelline brow precise fiber filler) bu ürüne geçtim ve hoopp tüm kaş ile ilgili dertlerim bitti. Kaşlarıma sabah sürüyorum. Sabah 6 da akşam eve gelişim 7 ve hala kaşlarım sabah sürdüğüm gibi yukarı doğru sık ve taranmış gözüküyor. Gerçekten kaşlarınız dağınık ve inatçı ise şans verilecek bir ürün. Aksi takdirde bu kadar pahalı bir ürünü almanıza gerek yok bence. (Sert ve sık kaşlara sahip değilseniz yani) Tabii iş sabitleme jelinde midir bilmiyorum ama kaş jelinde kullanılan fırça çok önemli, burada iki kaşın taranmasında ki fırça farkını daha net görebilirsiniz. Wet n wild & Benefit kıyaslaması içinn hoppp (link: https://www.youtube.com/watch?v=BRvv5YoNNg8&feature=em-comments Ürün farkı için) Ürün ultra pahalı olduğu için tavsiyem ürünü almadan önce şöyle bir deneme yapabilirsiniz; çok sevdiğiniz bir maskara fırçanızı temizleyip sevdiğiniz bir kaş sabitleme jeli ile kullanmanız. Bunun için de mini boy maskara fırçalarını tercih edebilirsiniz. (gizlinot: Tavsiyem sephora outrageous volume mascara fırçası ya da muadili.) eğer bu yöntem de fayda etmezse kaşlarınız sabitlemede sorunluysa direkt bu ürüne yönelmeniz kurtarıcı olacaktır. ^^

  27 nisan 2019 00:21 27 nisan 2019 01:48

  5. dün satın aldım kendisini. artık kaşlarımı almadığım için şeffaf bir kaş jeline ihtiyaç duymaya başlamıştım. pahalı ürün kategorisinde ürün almadan önce araştırma yapmaya gayret ederim ki bu ürünün yorumlarını okuduğumda almam gereken ürünün bu olduğuna karar vermiştim zaten. Dün prag havaalanından Türkiye'ye yolculuk yapacağım esnada duty-free kısmında benefit standını görünce atladım. Fiyatı 170 TL'e geliyordu. Neden iki tane almadığımı sorguladığım bir süreçten geçiyorum su an. 

  23 mayıs 2019 09:31

  4

  6. 24 saat kalıcılık kısmı yalan olmakla birlikte kas sabitleyici jeller arasında en iyisidir. benim kaslarım bildiğiniz aşağıya bakıyor o yüzden benim için kurtarıcı bir ürün türkiye de amerika fiyatının neredeyse iki katına satılıyor bu nedenle yurtdışından elde edebiliyorsanız almanız tavsiye edilir.

  14 ağustos 2019 16:04

  5

  7. 1 sene önceki girdimde belirttiğim üzere çok sevdiğim kaş sabitleyicisi. Bu süre zarfında başka kaş sabitleme jeli kullanmadım ve gelen zamlara inat 3 adet bitirdim. Ürün gerçekten çok başarılı, uzun ve kalın olan kaşlarımı gün sonuna kadar yerinden oynatmıyor.

  Ancak şu an 250'nin üzerinde fiyatı sonucunda almamaya inat ettim. Bir ay kadar önce kalıp sabunla sabitleyeyim kaşlarımı dedim. Bu yöntem bana benefit'i hiç arattırmadı. Artık ne benefit 24hr'u ne de başka bir kaş sabitleme jelini alacağımı sanmıyorum.

  Not: Yeşil sabun bile kullandım, hiç kalıntı bırakmadı bende.

  14 ağustos 2019 22:18


  5

  8. Bana en yakın sephorada şeffaf kaş jeli olarak ancak kendisini bulabildiğim için aldım. Plastik bir fırçaya sahip. Daha önce kıl fırçalar kullandığım için biraz üzüldüm ama sonra iyi anlaştık. Hatta biraz nazar bile değdirmiş olabilirim kendisine ki bugün kaşlarımı düzelteyim derken fırçanın yarısını da kesmişim. 

  Ürün gerçekten uhu kıvamında ama kaşlarımı beyazlatmadı. Kuruyunca çok çok az kalıntı bırakıyor. Kaşları sabitlemesi mükemmel. Make up for ever daha doğal daha hafif sabitlerken bu ürün kaşları duygununkiler gibi gösteriyor. İki haftadır duygu gibi yapıyorum. Kaşlarım onunkiler kadar saldım çayıra şeklinde olmadığı için hem derli toplu hem de hafif çılgın görünüyor inanılmaz memnunum. Sabah 7 gibi sürdüğüm ürün ertesi gün 5 e kadar aynı şekilde kaldı. 24 saat etkili mi bilemiyorum ama ben nasıl bırakıyorsam öyle buluyorum kaşlarımı. 

  Kokusu da beni rahatsız etmiyor bu konuda da başarılı. İndirimle 220 ye aldım ama değmez tabii ki. 220 birim parayla millet neler neler alırken insan üzülüyor. 

  Olumsuz tek bir yanına gelirsem bu ürün parlıyor. Benim kaşlarım çok gür olmadığı için gözardı edebiliyorum ama kaşları gerçekten dolu dolu olan erkek kuzenimde bakalım nasıl olacak diye denediğimizde parıl parıl parladı kaşları. Kalın kaşlı kişiler için doğal sonuç veren bir ürün değil ne yazık ki. 

  -ürünle ilgili düşüncelerim değiştiği için güncelleme yapmak istedim. daha önce uhu kıvamında olduğunu yazmıştım. o zamandan bu güne yapısı daha da koyulaştı. fırçasıyla kaşlarıma eskisi gibi şekil veremediğimi fark ettim. bu fırçayla sadece duygununkiler gibi tarayabiliyorum kaşlarımı. ve ürünün kendisi kuruyunca kalıntı bırakmasa da güneş kremi ve nemlendiriciyle birleşince pek hoş olmuyor. bana verdiği hissi ve denizden çıktıktan sonra sertleşen saç gibi olmasını sevmiyorum. kaşlarım resmen kıtır kıtır oluyor. ürün bitmeden başka bir markaya geçeceğim.

  ilgili medya:
  1
  25 ekim 2019 15:26 11 aralık 2019 21:40

  4

  9. Drugstore çoğu markanın şeffaf jellerini hatim ettiğimi söyleyebilirim çoğunu en az bir kere aldım veya denedim. zor bir kaşım var.(gizlinot: Kalın, gür ve uzun da sayılabilir. Aralarda boşluklarım da var ve doldurmadan kaşlarımı boşlukların üstüne tarayarak hafif kamufle ediyorum.) Sonuç olarak Düzgünce tarayıp bütün gün öyle durması benim için önemli bir öncelik. kullandığım çoğu marka ya gün sonunda etkisini yitirdi ya da kaşımda beyaz kalıntı bıraktı.(gizlinot: p/f olarak 1-2 istisna ürün buldum ama kalıcılık olarak bana yeterli gelmediler)

  Kaşları aşırı sertleştiriyor. Beni rahatsız etmedi ama herkes hoşlanmayabilir. Fırçasına aşırı bayılmadığımı söyleyebilirim gimme brow tarzı minik fırçaları daha çok seviyorum ama iş görüyor performans olarak. Bildiğimiz tinere benzer bir kokusu var. İnatçı kaşlarınız varsa bütçeniz de uygunsa kesinlikle tavsiye ediyorum. Yoksa ince, biraz daha düzgün dursun yeterli kaşlar için pek elzem bir ürün değil.

  25 kasım 2019 01:04

  5

  10. Şeffaf olanı kullanıyorum, sürekli değil ama özel zamanlarda kullanıyorum, sabitleyici ve kaşı tel tel ayırması özelliğiyle hemen favorim oldu, oldukça memnunum. Sabitleme özelliği süper ve gerçekten seyrek kaşlar bile dolgun gözükebiliyor bu ürünle. Kötü yanları olarak üst üste sürerseniz beyaz kalıntı bırakabiliyor bu nedenle bir kere geçmenizi tavsiye ederim bikaç kez üst üste uygularsanız kaşlar kaskatı olup beyaz topaklanmalar olabilir onun dışında çok memnunum, bir sürü sabitleyici denedim en iyi sonucu bu üründe aldım.

  18 şubat 2020 11:19