bepanthol body lotion f nemlendirici

0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (7)
  • oylar (0)
  • medya (1)

1. Çoğu insanın bayıldığı ama nemlendiriciliği bana yazın dahi yeterli gelmeyen nemlendirici losyon.

14 eylül 2013 14:33

2. Genellikle doktorların hassas ciltli kişilere önerdiği nemlendirici. Ayrıca (bkz: excipial).

14 eylül 2013 17:26

3. kış aylarında yenilemek gerekse de yapısını, nemlendirme hissini ve kokusunu sevdiğim krem

9 şubat 2016 13:53 ed.11 mayıs 2016 15:03

4. Yazın özellikle beyaz tenlilerin çokça yaşadığı pembeleşme hatta kızarma sonucu oluşan güneş yanıklarına çok iyi geldiğini deneyimlediğim yılların bepanthen' inin losyon hali. Hatta ben çok kuru olan bacaklarıma da uyguladım oldukça memnun kaldım. Kışın da krem halini özellikle dudak çatlamaları için bolca kullanıyorum . Kokusuna da ayrıca bayılıyorum.

10 ağustos 2016 15:29


5. Lazer sonrası lazer yapılan bölgelere ve kaşını ağda ile aldıran biri olarak , kaşımı aldırdıktan sonra kullandığım krem. Güneş sonrası da güzel oluyor.

Karma bir cildim var, yüzümün bazı bölgeleri kuru. Kuru olan burun çevreme banyodan sonra kullanıyorum ara sıra. Yapısı ve kokusu çok güzel.

22 ekim 2016 14:12

6. En güzel nemlendiricilerden diyebilirim.

Cildin aşırı kurumasına olsun lazer sonrası olsun her türlü durum için kullanabilirsiniz. 

Yapısı inceltilmis olduğu icin cilt cok kısa sürede daha rahat emiyor. 

Bu konuya dair dermotoloğumun söylediği bir sey var. Krem yapısı ne kadar inceltilmis olursa etkisi o kadar daha fazla olurmuş. Yoğun bir kremi olduğu gibi kalın sürmenizin hicbir anlamı yokmus. Önemli olan inceltilmis yapıda ki bir ürünü cilde yedirmekmis.

24 ağustos 2017 10:15

7. -sözde- kuru ciltler için üretilen vücut losyonu.

vücut kreminden beklentim banyodan sonra sürdüğümde bir dahaki duşa kadar beni idare etmesi (gizlinot: ortalama 3-4 gün) benim cildim kuru olmamasına rağmen nemlendirmesini yeterli bulmadım. her gün yenilemem gerekiyor. akışkan yapıda olduğu için çok bereketsiz. çabuk bitiyor, fiyatı düşünüldüğünde de kuru ciltler için kesinlikle mantıklı bir seçim değil. ayrıca kokusu o kadar kötü ki bir süre sonra güzel gelmeye başlıyor.

canım aşkım cetaphil'in fiyatı şu an ciğer söktüğü için başka bir ürün bulamazsam yeniden bunu alırım. ama kuru, çok kuru ciltlere kesinlikle tavsiye etmiyorum.

20 ekim 2017 11:55