5.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • oylar (1)
  • medya (0)
5

1. Kullandığım en dayanıklı göz kalemi, kesinlikle akma-bulaşma yapmıyor ve oldukça siyah. Benim göz kapaklarım kuru olduğu için kışın bunu kullanmıyorum ama yazın bu kaleme geçiş yapıyorum çünkü terlesem de cildim yağlansa da akmıyor. Hatta bunu sürüp denize girmişliğim bile var ve yine akmadı :))

Edit: Süslülerin yorumlarını görünce yazmak aklıma geldi, Pino parfümerilerde oluyor bu markanın ürünleri. Bir de kalemle ince bir kuyruk yapmak isteyince kalemin ucunu sürekli açmak gerekiyor, o zaman da kalem çabuk bitiyor. Ben buna kendimce bir çözüm buldum, kalemi sürdükten sonra kuyruk kısmını dipliner ile yapıyorum, böylece kalemin ucunu sürekli açmam gerekmiyor. :)

2 mayıs 17:34 3 mayıs 08:59

2. Hemen sabitlenen ve yerinden kıpırdamayan bir yapısı var, diğer renkleri de çok çok güzel.. denk gelirseniz bir bakın mutlaka. 

3 mayıs 00:23

3. her yerde bulamadığım yumuşacık siyah göz kalemim. çok çok yumuşak yapısı sürerken iyi oluyor ama ben kalemin çabuk bittiğini düşünüyorum. yine de akmaması, opaklığı sebebiyle başka kalemler denesem de yıllardır beyu kullanıyorum. en son izmir hobi kozmetikten almıştım. daha önceleri cosmo home mağazaları da satıyordu ama bildiğim kadarıyla artık satmıyorlar. online bulmanız mümkün ama denemek için hangi mağazalarda bulabilirsiniz emin değilim. pek yaygın bir marka değil beyu türkiye'de sanırım.

3 mayıs 08:22


4. Beyu ürünlerine pino kozmetiğin websitesinden erişebiliyorsunuz diye biliyorum. Bir bakın isterseniz arkadaşlarım maskarasını almıştı bu siteden. 

3 mayıs 09:12 3 mayıs 09:14