sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
4.7
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (12)
 • oylar (3)
 • medya (2)

1. Bobbi'den içinde sıra sıra farklı renklerde ışıltılı sıkıştırılmış pudra şeritlerinin olduğu bir kompakt.

Dokuları ilk çıktıklarında oldukça kuru ve sertti, dolayısıyla sadece sert kıllı fırçalarla uygulayabiliyorduk ancak 3-4 sene önce formülleri yenilendi ve şu an çok daha yumuşaklar. Öyle ki seyahat esnasında makyaj çantanıza param parça dağılmış bulursanız şaşırmayın.

Allığın üzerine ışıltı katmak için veya gerektiğinde far olarak kullanmak için güzeller.

En popüler rengi 'bronze' diye biliyorum ancak yeni Türkiye'ye gelen 'beige' rengine bayıldıysanız, The Balm Mary-loumanizer neredeyse birebir aynısı.

Bir de baya bereketliler, 'Apricot' rengini yaklaşık 6 senedir kullanıyorum biten giden birşey yok.

13 ağustos 2014 07:41

2. Ben "nectar" olanını severek hatta bayılarak kullanıyorum,özellikle onu tavsiye ederim bir denensin,görülsün ama diğer renkleri de çok başarılı.Velhasıl her süslünün çekmecesinde beğendiği bir rengi bulunmalı diye düşünürüm.Bir koleksiyonla çıkan "lilac rose" olanını nasıl da kaçırdım diye ara sıra düşünür üzülürüm :/

13 ağustos 2014 13:30

3. Beach rengine sahip olduğum allık bronzer ya da far olarak Kullanılacak pek bi ışıltılı makyaj malzemesi. Üzerinde ise neden pudra yazdığını henüz çözebilmiş değilim.

3 şubat 2015 15:56


4. Beige kullanmıştım birkaç sene önce ve oldukça memnundum. Birkaç ay önce de Bronze Glow aldım bu daha da güzel benim gibi bronzer seviyorsanız tavsiye ederim.

30 mart 2015 09:34

5. bende copper diamond rengi var. bobbi brown bir ara bu rengi belli bir miktar alışverişin üstüne ücretsiz veriyordu. şuanda kendisi en sevdiğim toz aydınlatıcım. makyajımı tamamladıktan sonra burnumdan, elmacık kemiklerimin üstünden hemen geçiveriyorum. yüze güzel bir ışıltı veriyor.

16 kasım 2015 00:20

5

6. İnternetten nectar rengini satın almıştım, içerisinde sim olmasın, ışıltısı çok olur mu gibi korkularım vardı ancak çok şanslıymışım ki oldukça doğal ışıltılı bir ürün çıktı, akşamüzeri güneşi yüzünüze vurmuş gibi. Sade makyajlar yapmak istediğim günlerde fırçaya sadece en koyu iki rengini alarak allık olarak da kullanıyorum hafif bir renk ve tatlı bir ışıltı veriyor yanaklara. ilk aydınlatıcım aynı zamanda kendisi.

1 temmuz 2016 10:31

7. Sarı alt tonlu beyaz tenimde Rose rengini kullanıyorum. Diğerleri bana ya koyu kaldı ya da yakışmadı ve pembelerin tonu benim kendi yanak kızarıklığıma daha yakın. Açıkçası allık dışında en üstteki inci beyazı kısmı highlighter olarak kullanırım diyordum kaş altı göz pınarı vs için ancak bricklerin tek başına pigmentasyonları çok iyi değil. Zaten onu da vaad etmiyor ürün ama yine de gönül isterdi tabii.

Allık olarak oldukça başarılı buldum, doğal duruyor hatta geceye doğru ortamlara akmadan 2 kez üstünden geçtim gayet buildable, kontrol sizde ki bu da neden tek birinin yeterli renk vermediğini açıklıyor. Kalıcılığı da iyi.

Bir de rosedeki renkler far olarak çok hoş bence. Bir tanesini denemiştim, gerçi o zaman ofisten biri gözlerin kızarmış demişti ama bence güzel olmuştu, makyajdan anlamamasına veriyorum (gizlinot: swh).

Dutyfreeden aldığım için çok içime oturmadı ama tekrar almam çünkü bobbi brown'ın cruelty free olmadığını yeni öğrendim :(

16 kasım 2016 21:10


8. pink quartz rengine sahip olduğum aydınlatıcı ve allık.

bende yenilenmiş formülü var. bahsedildiği gibi elimi sürüp ürünü parmaklarıma alınca çok yoğun bir ışıltısı olmasından korkmuştum. ama aydınlatıcı kısmı yüze tatlı bir aydınlık, ışıltı veriyor. renkler çok yoğun değil bu sebeple palyaçoya dönüşme riski oldukça düşük. bu nedenle hem günlük hem özel günlerde kullanımda elimin gittiği bir allık oldu.

23 kasım 2016 16:10 24 kasım 2016 09:07

9. Nectar rengini senelerdir allık olarak kullanırım. Yalnız çok opak olmadığından teni koyuca olanlarda ışıltı olarak gözükebilir. Özellikle yazın kullanmayı çok sevdiğim bir ürün. Rose ve bronze renklerine de sahibim. Rose olan pembe tonlarda ve esmer tenime pek gitmediği için çekmecede öylece duruyor ama beyaz tenlilerde iyi duracağını düşünüyorum. Bronze olanını ise hiç kullanmadım henüz. Onun renklerini tek tek far olarak kullanmayı düşünüyorum.

16 ocak 2017 15:13

10. Anneler gününden hemen önce rose rengini sipariş ederek sahip olduğum aydınlatıcı ve allıktır. böyle nasıl desem utanıp kızarırsınız ya, heh işte öyle doğal bir pembelik katıyor yüzünüze. aynı zamanda simsiz bir ışıltı da veriyor,aydınlatıyor. süper bir ürün, iyi ki almışım diyorum.doğal makyaj seven süslüler mutlaka denemeliler.aldığımdan beri ne zaman kullansam ürünün adını soruyorlar ya :)

15 mayıs 2017 13:41