yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  2.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • oylar (2)
  • medya (1)

  1. Daha çok göz altı morluklukları için paletteki somon rengi, yanağımdaki kızarıklıklar için de yeşil rengi kullanıyorum. Diğer renkler de genel amaçlı kapatıcı ve hafif bir kontör için kullanılabilir. Yumuşak ve kolay yayılıyor. Color correcting akımı için uygun fiyatlı bi alternatif. Fiyatına göre kalitesi iyi.

  3 nisan 2016 13:04

  2. Sağdaki iki rengi karıştırıp far bazı olarak kullandım birkaç gün. Farın performansında hiçbir değişiklik olmadı. Far bazı olarak memnun kalmadım, önermiyorum.

  25 nisan 2016 22:59

  3. Bence yapısı biraz sert ve kuru. Elimi üzerinde gezdiriyorum baya, buna rağmen az ürün gelmiş oluyo. Yedirmek de biraz zor nereye sürdüğünüze göre değişiyo. Pan büyüklüğü daha fazla olsaydı spatulayla elime alır önce elimin üstüne sürerek ısıtırdım ama böyle yaparsam 3 günde biter.

  18 mayıs 2016 23:30


  4. Tüm renklerini "ufak" modifikasyonlarla kullandığım palet (üşenmezsem)

  Yeşili kızarıklık kapatmak için

  Turuncuyu pembe ile karıştırarak gözaltı morluklarını kapatmak için (zira esmer değilseniz veya koyu göz halkalarınız yoksa o renk pek de corrector amacına hizmet etmeyecektir.)

  Kahveyi krem kontür olarak

  Krem rengi olanı da kapatıcı olarak kullanıyorum. Fiyatına göre iyi bir kapatıcı paleti almak, denemek isteyenler için güzel bir ürün. Yapıları çok kremsi olduğu için yeşil ve kahverengiyi sabitleyip devam ediyorum. Gözaltı için kullandıklarımı da kapatıcıyı takiben sabitliyorum çünkü mutlaka çizgilere doluyorlar. En azından mor renk içeren ve turuncu içermeyen Flormar kapatıcı paletinden daha akılcı renkler içeriyor.

  26 haziran 2016 19:08 26 haziran 2016 19:19

  5. yapısını sert bulmuslar ama yazın aldıgım için midir nedir cok kremsi buldum parmagım üzerinden kayıyor odada klima falan açıksa hemen sertleşiyor bence biraz sıcakta tutmak yeterli olacaktır turuncu rengi tam sorunlu goz altları için parmagımla pıt pıt tam mor olan yerlere degdirip üstünden likit concealerla geçiyorum guzel oluyor, koyu rengi burun kenarlarıma suruyorum toz konturdense cok dogal duruyor yeşilini pek kullanmıyorum kızarıkların üstünü çok kapatmıyor normal renk kapatıcısını da sevdim aydınlatmak istedigim yerlere sürüyorum bazen arkadaşımla beraber almıştık o da bayagı sevmiş o en çok kapatıcı rengi kullanmış göz altları mor olmadıgı için ben likit sevdigimden denemedim. ama ambalajı guzel değil kapatınca tık yapması gereken yer ikimizde de kırılmış.

  15 eylül 2016 11:37

  6. Severek kullandım ve bitirdim bloguma da karşılaştırma yazısı yazmıştım Rival de Loop markasının kapatıcı paleti ile.. Gözaltlarım kurudur ama hiç kuru durmadı kremsiydi yapısı ben sevmiştim

  15 eylül 2016 12:22 ed.12 ekim 2016 15:06

  7. yüzümdeki bazı lekeleri bölgesel olarak kapamak için kullanıyordum fondoten kullanmadan sadece bu ürünü o şekilde kullanırken çok severek kullanmıştım doğal duruyordu gün içinde oynamıyordu fiyatına göre güzel ürün ama nasıl kullandığınıza göre değişir

  15 eylül 2016 18:46


  8. Benim için pek işlevi olmayan bir concealer paleti.

  İçinde 5 farklı renk bulunuyor. Yeşil, turuncu ve 3 farklı ton(açık-orta-koyu) ten rengi bulunuyor. Kremsi diyemeyeceğim bir sertliğe sahip. Renkleri gerçekten çok yoğun. Göz altı morluklarımdan çok çektiğim için en çok turuncu olanını kullandım. Gözaltı çizgilerini çok dolduruyor fakat rengi yoğun olduğu için iyi örtüyor. Fakat çokta kremsi bir formda olmadığı için kuru gözaltlarımı pütür pütür(gizlinot: pürüzlü :) ) yaptı. Ten renklerini ise güneş lekelerime sürdüm. Çokta başarılı bir ürün olduğunu düşünmüyorum

  14 şubat 2017 14:30

  9. hayatımda aldığım ilk concealer paleti.

  yeşil rengini 2. en açık rengiyle(sağdan 2) karıştırıp süngeri üstünden geçtiğimde, pudrayla sabitlemediğim halde 8 saate kadar kalıcı oldu. (gizlinot: bugün denedim onayladım)

  en ortadaki rengi de bb kremle eşitlenmiş cildimde kontür rengi olarak kullanıyorum eğer hafif ama doğal bi kontür istiyorsam.

  en açık rengi dudak üstümde eğer yeşil görüntü çok barizse (gizlinot: damarlardan dolayı hep yeşil benim orası)oranın rengini açmak için kullanıyorum.

  turuncumsu renk ise göz altlarımdaki damarlı görünümde etki etmedi (gizlinot: ama benim mor değil, mavi)

  5 mart 2018 21:28

  10. ne zaman rossman indirimdeyken gitsem bu palet hemen bitmiş oluyor. memnun kalmayacağım beklentisiyle aldığım bu ürün beni menstrüasyon dönemimde artık morarmayı geçmiş, simsiyah gözaltlarımdan burnumdaki ve alnımdaki sivilcelerin görüntüsünden çok kurtardı. yalnız bence yüze sürüldüğünde yapısı bir miktar kuru. o yüzden kullanmadan önce cildimi su bazlı bir nemlendiriciyle nemlendirip kullanıyordum.

  19 ekim 2018 13:36