yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • medya (1)

  1. Kore menşeili cilt bakımı ve kozmetik markası. Felsefeleri en gerekli ve en az ürünü kullanarak en çok verimi almakmış.(gizlinot: google translate çevirisi gibi oldu fkgdf)

  En popüler ürünleri Low pH Good Morning Gel Cleanser, acne patchleri ve Advanced Snail 96 Mucin Power Essence sanırım. Reddit'te aldığı övgülerden dolayı özellikle good morning cleanser gel'i denemek istiyorum.

  Ülkemizde asya kozmetik ürünleri satan sitelerin çoğunda var ve karşılaştırdığım kadarıyla fiyat olarak ucuzdan pahalıya justinbeauty>mykoreastore > korendy olarak sıralanıyor.

   edit: ukte: (yazar: aisha)

  23 ekim 2017 20:01 23 ekim 2017 20:02

  2. Bu markanın ürünlerini korendy. com'dan alıyorum.

  4 ay önce AHA/BhA clarifiying toniğni almıştım. Neredeyse her akşam kullandım. Hala da devam ediyorum. çok bereketli bir ürün hala yarısına kadar bile gelmedi. Ben pamukla uygulamıyorum. Spreyli bir başlığı var. Gözlerime gelmicek şekilde yüzüme sıkıyorum. özellikle çenemde oluşan siyah noktaları azalttı diyebilirim. ama göz kenarımdaki beyaz noktalar hala duruyor belki uzun dönemde etki eder çünkü bu tarz ürünlerin uzun dönemde etki edeceğini düşünenlerdenim.

  Dün iki ürün daha sipariş verdim. advanced snail 96 mucin power esans ve ultimate nourushing rice overnight spa maskesi aldım. deneyimlerimi buraya yazarım. Pirinç maskesinin vaatleri cildi uyurken besleyip aydınlatma vaati var. umarım başarır. Düzenli olarak kullanmaya devam edeceğim. Diğeri ise %96 oranında süzülmüş salyangoz salgısı içeriyormuş.Cilt yenilenmesine katkı sağlıyormuş. Güzellik uğruna yüzümüze sürdüklerimize umarım değer matmazel.

  Ultimate Nourishing Rice Overnight Spa Mask bu pirinç maskesini aldığım günden beri düzenli kullanıyorum yaklaşık 2 hafta oluyor. Benim cildim karma bana yapısı biraz ağır geldi. git gide ürün miktarını azaltarak sürüyorum acaba ben mi çok kullanıyorm diye. Hemen emilmiyor ciltte sürekli o kremli yüz hissiyatı var. Kuru ciltlerin daha çok sevebileceğini düşünüyorum. Sabahları kalktığımda tamamen krem emilmiş oluyor. o vad ettiği aydınlık hissi veriyor gibi hissediyorum. Kullanmaya devma ediyorum. kullandıkça yorumlarımı güncellerim.

  advanced snail 96 mucin power esans -> Bu ürünün kıvamı böyle gerçekten salgı gibi. Sürekli uzuyor. Ama sürdüğünüzde ciltte kolayca emiliyor. bu serum etkilerini uzun zamanda göstereceğini düşündüğüm için şu an için memnunum.

  Ürünler ile ilgili güncelleme yapacağım . Advanced Snail 96'dan sonra eğer üzerine pirinç maskesini uygularsam yüzüm kremi emmiyor. ikisinden de var ile yok arası uygulamam gerekiyor. yada sadece birini uygulama gerekiyor. Sanırım maske olduğu içi kıvamı çok yoğun ben karma ciltliyim ne yazıkki bir daha bu ürünü almam. Çok verimli kullanamadım. Ya serumu yada maskeyi kullanıyorum. maskeyi kullandığımda da çok az kullanıyorum. Yapısı bence kuru ciltler için uygun.

  17 ekim 2018 13:45 28 kasım 2018 17:54

  3. advanced snail 96 mucin power esansından ve sivilce patchlerinden çok memnun kaldım,snail muccin bereketli bir ürün,alalı çok oldu,her gun de kullansam seyrek de kullansam sanki azalmıyor gibi.sivilce patchleri hormonal ve yuz ortasında cıkan agrılı sivilcelere dokunup azdırmanızı önleyen,beyaz ucluları direk geciren bir sey,ben işe gelirken de yapıstırırdım geceden sabaha cıkarmazdım uzun sure etki etsin diye,19 tl idi bir zamanlar.alışverişime testerlar gondermislerdi zamanında,ben de seyahate giderken boyle tester goturmeyi çok severim,pratik oluyor.pirinçli maskesinden vardı ulrta besleyici uyku maskesi,sabaha yüzüm bir şişirdi anlatamam maalesef.önceki akşam çok yemiştim ondandır tbi belki ve oda sıcak ise de ben şişiyorum,o yüzden uyuduğum oda serin olmalı benim.ama o maskeyi beğenmedim,lapa pirinç gibi de kokuyor aynen.cosrx iyi marka bence,ürünlerinin hepsini denemek isterim param olursa,meh.

  31 ekim 2018 08:32


  4. güneş kremi müthiş olan marka

  21 kasım 2021 13:26

  5. Güneş kremi göz yakmıyor, çok kolay uygulanıyor. klairs'in güneş kremi yağlanma konusunda bi tık daha iyiydi (karma ciltliyim) ama yine de çok beğendiğim bir üründür.

  25 haziran 14:10

  6. Bu markadan ne kullandıysam beni hiç üzmedi; üstelik ürünleri sürekli yeni içerik çıkarma konseptine göre ilerlemiyor. Temel bakıma yönelik, basit ve yalın tasarımıyla sunuluyor. Gerçekten markanın vermek istediği mesajı net bir şekilde görebiliyoruz; cilt bakımının en yalın hali dercesine ürün pazarlıyorlar ki bu aslında ürünlerine ne kadar güvendiklerini gösteriyor. Yani içeriğinden kimse memnun kalmasa zaten ürüne devam etmezsiniz ama bu markanın ürünleri; gerçekten işlevselliği ile pazardaki yerini koruyor. Bence cosrx pazarlama ve arge ekibi bu anlamda ianmışmaz başarılılar.

  4 temmuz 12:13 4 temmuz 12:14