yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • medya (1)

  1. Youtube'da yayına başlayan çiçeği burnunda bir dekorasyon/ev turu kanalı. İlk videolarındaki eve ba-yıl-dım! (bkz: Yıldız kurt)'u Bu vesileyle tanımış oldum, kendisi iç mimar, bitki koleksiyoneri ve aromaterapi ile ilgileniyor imiş. Kanala yükledikleri ilk videoda kendisinin moda'daki 3+1 evinden muazzam zevkli bir ev turu.

  Buna benzer kaliteli içerikleri olan ev turu/dekorasyon videolarını yabancı kanallarda buluyordum fakat türkiye'den fazla yapılmıyordu (bilen varsa söylesin de nasipleneyim (gizlinot: Swh)) bir sonraki videolarını dört gözle bekliyorum.

  (link: https://youtu.be/FZHA-xmd4k4 Bahsettiğim video)

  28 mart 2019 23:23 5 mayıs 2019 23:51

  2. Anasayfama düşen, çöp videolar içinde çiçek gibi açan videolara sahip kanal. Özellikle ilk videoya bayıldım. Moda 3+1 ev videosu. Süper fikirler var videonun içeriğinde. Bakmanızı öneririm

  5 nisan 2019 22:27

  3. O kadar sevdim ki! Farklı içeriklere ihtiyacımız var artık youtube'da. Henüz iki video yüklendi ve ben yenisi için sabırsızlanıyorum. Dekorasyona olan ilgim daha da artacak gibi...(gizlinot: Geçenlerde damla altun da paylaştı çok güzel falan diye) Hele ilk videodaki o bohem tarz... (gizlinot: allam nasip et)

  6 nisan 2019 11:03


  4. yaşayan evleri gösteren yeni youtube kanalı.

  tekdüze ve sıkıcı evleri değil kuralsız evleri tanıtmasıyla yeni bir soluk getirdi. sırtlan gibi pusuya yattım bekliyorum yeni videolarını. umarım uzun süre devam eder, biz de yeni evler ve sahiplerini tanımış oluruz.

  6 nisan 2019 15:51

  5. yıllardır beklediğim ve kavuştuğum youtube kanalı, instagram hesabı. orijinal, zevk sahibi ve kişilikli evlere konuk oluyorlar. buram buram kalite var kanalda.

  ilk bölümdeki, moda'daki ev çok hoş, ev sahibinin yaşam tarzını birebir yansıtıyor. ama bitki sayısı benim için birazcık fazla. benim favorilerim, son iki bölümdeki, pangaltı ve fulya'daki evler. bayıldım.

  5 mayıs 2019 19:18

  6. İlk videolarından beri takip ettiğim, her bölüm çok güzel dekore edilmiş bir eve konuk olunan güzel bir youtube kanalı. Her bölüm diyorum ki "tamam, en güzeli buydu." ama sanırım son bölümü hakikaten de bir ayrı sevdim. Başta o kadar etkilenmesem de detayları gördükçe; yani evde pek çok el heykeli kullanılması olsun, otizmli bir çocuğun "evil eye" isimli tablosu olsun, duvarı kaplayan kitaplık olsun, şamdan koleksiyonu yapmaları olsun, çok hoşuma gitti. Ayrıca arkadaş grupları ile o evde toplanıp vakit geçiriyor olmalarını da sevdim (gbkz: Ben de istiyorum :(). Söylemeden de edemeyeceğim, evin sahiplerinden deniz'in beğendiği şeyleri uygun fiyatlı olarak elde etme becerisine hayran kaldım.

  Diğer bölümlerden de bir duvarı boş bırakıp tv yerine projeksiyon kullanma ve yerdeki minderlere oturup film filan izleme fikrini çok sevmiştim. Bir de bitkilerle dolup taşan, yağmur ormanı gibi ev çok güzeldi.

  Kanalla ilgili tek eleştirim, bazen bir odayı kameraya alırken oda tam olarak canlanmıyor sanki. 360 derecelik bir tur attırsalar belki daha iyi olabilir. Ama onun dışında, çekimler de güzel.

  Ay bi video daha atsalar da izlesek yahu.

  Edit: imla

  5 mayıs 2019 21:34 5 mayıs 2019 21:36

  7. Her hafta yeni video atmasını heyecanla beklediğim YouTube kanalı. Her kişinin kendine özgü bir tarzı olmasını çok beğeniyorum, detaylara gösterdikleri özen çok hoşuma gidiyor.

  Şimdiye kadar en çok beğendiğim ev ilk videodaki ev ve ayrıca 4. Bölümdeki ev oldu. Birincinin kendisine has noktalarını ne kadar sevdiysem, dördüncünün siyah beyaz minimalist tarzını da bir o kadar sevdim.

  edit: paylaşılan evlere dair detayları instagram hesaplarında da veriyorlar. Bir evde nereden alındığını merak ettiğiniz bir ürün varsa ikinci el değilse ve nereden alındığı biliniyorsa oradan bulabilirsiniz

  8 mayıs 2019 10:03 8 mayıs 2019 10:05


  8. Severek takip ettiğim youtube kanalı. Farklı semtlerde ve farklı tarzların yansıtıldığı evleri izlemek büyük keyif! Son bölümde Fulya’daki evlerini gördüğümüz Deniz ve Mert’in enerjisi de ayrıca güzeldi. Keşke daha çok ev izlesek. Sevdim seni daire :)

  9 mayıs 2019 10:59

  9. o mükemmel dairelerin yanında şöyle de şahane bir parodisi yapılmış youtube kanalı.

  (link: https://www.youtube.com/watch?v=FIbz7h3VBkc bence inanılmaz başarılı)

  17 mayıs 2019 05:37

  10. Şimdiye kadar gördüğüm en kaliteli Türk youtube kanalı. Evlerin hepsine bayılıyorum genel özellikleri işlevsel ve mütevazı ama zevkli döşenmiş olmaları yani türkiye’deki genel ağır, klasik tarzdan uzak dekorasyonları var. İnsanı İstanbul’da yaşamaya özendiriyorlar. 

  İleride kendi dairemde oturduğumda ben de böyle 2. El eşyalarla, bol bol bitkilerle, küçük alanlar için yaratıcı çözümlerle bir ev döşemek istiyorum

  5 haziran 2019 23:14 5 haziran 2019 23:17

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar