yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (5)

  1. eurovision 2021'in birincisi olan maneskin grubunun solisti. erkek zevkimin yeryüzünde vücut bulmuş hallerinden biri. hem karizmatik, hem güzel, hem de maskülenlikten sıyrılmış. bir insan daha ne isteyebilir ki... henüz 22 yaşında ve çok daha güzel işler yapacaktır eminim. üst düzey bir güzellik, diyeceklerim bu kadar.

  ilgili medya:
  1
  24 mayıs 2021 17:46

  2. O kadar yakışıklı ki insan kendi hayatından nefret ediyor. Ben hayatımda böyle bir erkek görmedim, çevremde bu kadar yakışıklı biri olmadı hiç. Yazık bize...

  Sadece yakışıklı olmakla kalmayıp çok da yetenekli biri. Eurovision şarkılarını günde 8283829 kez dinliyorum hatta bir an önce akşam olsun odama çekilip arka arkaya dinleyeyim diye sabırsızlandığım oluyor gün içinde fakat grubun diğer şarkıları da çok güzel. Damiano'nun sesi zaten efsane. Rüya gibi biri cidden. Bize de nasip olur umarım böylesi. 

  25 mayıs 2021 00:12

  3. aşırı aşırı çekici ve karizmatik biri . Öyle günümüzde idealleştirilmiş yüz hatları yok ama çok unique çok seksi biri, zaten beni sıktı artık o muhteşem kaslı erkek erkek (gizlinot: manly man) furyası . Sesi zaten baya iyi spotifyda grubun her şarkısını dinledim, i wanna be your slave dinleyin ve kendinizden geçin başka bir şey demiyorum, beni ergen hayranlara döndürdü adam. İtalyanların netflixteki Baby dizisini izlerken de italyan erkekleri baya iyiymiş demiştim şimdi bu grup da üstüne eklenince giderek daha da italyan hayranı oluyorum sanırım aahshah. Gruptaki bateristi de beğendim bu arada söylemeden geçmeyeyim hatrı kalır :) yaşlarının 99-01 aralığında olduğuna inanamıyorum bu gruptakilerin, insanda azim olunca neler başarıyor demek.

  Turneleri olacakmış yakında belki bir umut buraya da gelirler de yakından görürüz

  25 mayıs 2021 00:43


  4. yeryüzünde şimdiye kadar gördüğüm en seksi insan olarak radarıma girmiş über kişilik. aura, ses, tavır, dış görünüş, her şeyiyle cezbediyor. adam bir gecede tüm insanlığı kendine aşık etti, yer aldığı youtube videolarının altındaki yorumlar da bunu doğrular nitelikte(gizlinot: swh). Umarım grubuyla beraber yaptığı işlerle daha fazla görürüz, takipteyim.

  25 mayıs 2021 11:52

  5. Eurovision'da ülkelerin oyları açıklanırken kokain kullandığı iddia edilen, bunun üzerine gönüllü olarak yaptırdığı uyuşturucu testinde temiz çıkan maneskin grubu solisti. Zaten çok saçmaydı olay yani öyle bir ortamda binlerce kişinin ve kamerasının karşısında kim neden böyle bir şey yapsın Allah aşkına.

  26 mayıs 2021 09:52 26 mayıs 2021 10:55

  6. maneskin grubunun solisti. zitti e buoni şarkısıyla italya adına eurovision 2021'de yarışarak birinci olmuşlardır.

  çok koyu bir esc izleyicisi olarak şarkıyı çıkardıkları günden beri dinliyor/izliyorum. klibi falan 50 kere izlemişimdir. genel olarak grubun havası çok karizmatik ve artistik. harika bir performans gösterdiler gerçekten, gerek sahne, gerek enerji, kıyafetler, ses olsun.

  itiraf ediyorum; grubu o kadar beğenmiştim ki klibi 1651321 kere izlememe rağmen damiano özellikle çok dikkatimi çekmemişti. finalden sonra tabii hayli popüler oldular, dünyanın yarısı da damiano'nun yakışıklılığından bahsetmeye başladı. sürü psikolojisi olacak herhalde şu anda daha bir hoş geliyor bana da :D karizmasıyla grubunu cidden taşıyor bence. damiano'daki sahne karizması olmasaydı, bu güzeller güzeli şarkıyı 1. yapmazdı esc maalesef. sesi de gerçekten çok güçlü, performansında nefesi hiç teklemedi. şarkılarının sözlerini kendisinin yazdığını da belirmek isterim.

  Maneskin grubu da geçen aylarda "Teatro d'ira: Vol. 1" adında bir albüm çıkardı bu arada. Deli gibi dinliyorum tüm albümlerini burada birazcık reklam yapmak istedim, çok çok sağlamlar bence bir bakıverin.

  26 mayıs 2021 19:23

  7. Kendisi 21. Yuzyilin roma heykellerine yaraşacak bir yakışıklıktadır.

  26 mayıs 2021 19:31


  8. çok yakışıklı ve davranışları ile tam bir diva. italyan cazibesinin de burada etkili olduğunu düşünüyorum full paket karizma maşallah yani... daha grupça hepsi küçük yaşta olduklarından umarım yanlış şeylere kurban gitmezler yolları açık olsun allah sahibine bağışlasın hagaha

  27 mayıs 2021 09:54

  9. akdeniz halkını direkt doğululara benzetmek bana aşırı ırkçı geliyor. hem akdenizlilere hem de doğululara karşı. inanamıyorum yani, komik de değil.

  bu çocuğun beğenilmesinin de sebebi, karizması, duruşu, sesi ve yakışıklılığı. madem bizim ülkemizde bu çocuktan çok var çıksınlar meydana da en azından yolda gördüklerimizden gözümüz kanamaz.

  grubunun yaşları da cidden küçükmüş şaşırdım, kendisiyle aynı gün aynı yılda doğmuşum daha da bi sevdim. coraline şarkılarına da bayıldım, özgün buldum tarzını da.

  27 mayıs 2021 13:53

  10. Siirtli dönerci çırakları böyle oluyorsa siirte taşınalım.

  son derece yakışıklı bir bey. 

  27 mayıs 2021 16:39