yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (70)
  • oylar (22)
  • medya (4)

  1. yıllar evvel makyaja dair tek kullandığım şey göz kalemiyken keşfetmiştim kendisini, tamamen ekonomik olmasından sebep almıştım ve yumuşaklığına, kalıcılığına, sürümünün kolaylığına hiç anlam verememiştim, yani hem bu kadar ucuz hem de bu kadar güzel nasıl olabildiklerini anlayamamıştım.

  sonra herkese tavsiye etmeye başladım, sonra tavsiye edemez oldum çünkü herkes zaten biliyordu emily'nin çok güzel bir göz kalemi olduğunu.

  ama araya eyeliner girince ben kendisini baya bir unutmuştum...

  bugün gittim 101 numara siyah olanını ve 103 numara kahverengi olanını aldım. tanesi 2.25 tl idi.

  kendisi ile birlikteliğime kaldığım yerden devam edeceğim için çok mutluyum...

  görsellere 2 rengin de elime uygulanmış halini koyacağım...

  25 şubat 2014 00:16

  2. kesinlikle bir çok highend marka göz kalemine taş çıkartacak kadar yumuşak ve kalıcı kalem markası. neredeyse her renk göz kalemine sahibim, bununla da yetinmeyip gidip dudak kalemlerinden de aldım. tek sürüşte oldukça koyu bir şekilde renk vermesinin yanısıra hafifçe parmak ucuyla dağıtılarak süper dumanlı göz makyajları da yapabilirsiniz. o kadar uygun fiyatlı ki genelde gratif, hobby parfümeri, vs gibi kozmetik dükkanlarında kasanın hemen yanında olur sakız misali. para üstü olarak alacağınız bozukluklar yerine sepete bir tane de göz kalemi dahil ediverin diye :)

  25 şubat 2014 10:00

  3. bir rivayete göre golden rose'un yan ürünü olan göz kalemi markası. 101 numaralı olan siyah rengi göz kapaklarıma far bazı sürdüğüm zaman anca yerinde durabiliyor.göz içine bu kalemi uyguladığımda mutlaka akıyor, göz kapağımın kenarlarına taşıyor ve alt kirpik diplerime kadar gün sonunda iniyor.sürümünün kolay olması dışında son derece başarısız bir göz kalemi.

  23 mart 2014 00:29 23 mart 2014 00:31


  4. aklıma ilk gelen ucuz ve yumuşak olmaları.lisedeyken daha göz kalemiyle kurşun kalemi yeni yeni ayırt etme dönemlerimde yani almışlığım çoktur. hatta arkadaşlarımdan bende görüp alanlar vardı.göz kalemi ben gibi o dönem yeni yeni kullanılmaya başlayanlar için kolaylıktı tabi bizlere...yumuşacıktı.ah ah tabi gel zaman git zaman yerini başkaları aldı kullanılmaz gözüyle bakıldı akıyor dendi tümden bırakıldı.ama bir emily göz kaleminin yeri bir de flormar ın göz kalemlerinin yeri apayrı ergenliğimde..şimdi kullanılmaz gözüyle baksam bile emily lere.

  23 mart 2014 05:35

  5. yeşil ve mavi tonlardaki kalemlerini kullandım. tamam yumuşak, rahat sürülüyor gel gelelim gözünüzün içine sürerseniz kesinlikle akıyor. her tarafa dağılıyor, ağlamışsınız gibi kötü bir görüntü çıkıyor. bunun için pek de sevmediğim kalemdir. çok ucuzdur o da ayrı.

  23 mart 2014 18:58

  6. 103 numaralı kahverengi olanı favorim. Eyeliner gibi çekiyorum ve gün sonuna kadar hafif bir dağılmayla idare ediyor. Rengini kolayca veriyor ve yumuşacık bir kalem. malesef ucu açarken çok kırılıyor ve insanı sinir ediyor. Ayrıca alt kirpik dibine sürülünce akma yapıyor doğru. Ama çok ucuz olmasıyla kendini bana affettirmeyi başarıyor kerata :)

  22 haziran 2014 11:26

  7. nerelerde satıldığını çok merak ettiğim göz kalemi. herkes biliyormuş ben yeni duydum sanırım?

  26 haziran 2014 16:25


  8. süpermarketten tut da küçük kozmetik dükkanlarına kadar neredeyse her yerde satılan kalemdir. (gizlinot: migros, kim, gratis, mahalle kozmetikçisi... ) online olarak ise golden rose'un sitesinden alınabilir.

  26 haziran 2014 17:10

  9. hayatımda yaptığım en güzel ve en basit göz makyajını az önce bu kalem ile yaptım o da şöyle oluyor efendim; 109 numaralı hafif sedefli turkuazımsı rengi, göz kapağınıza gelişigüzel sürdükten sonra bir fırça yardımıyla göz kavisinize doğru dağıtın ve daha sonra kavisinizin üzerinden, bir karıştırma fırçasını acı kahve bir fara biraz buladıktan sonra geçin. sanki dakikalarca uğraşmışım gibi harika birşey oldu bu sürekli aynaya bakıp duruyorum. deneyiniz süslüler.

  (gizlinot: kavisime sürerek geçiş yaptığım acı kahve renk nudetude paletimdeki sleek isimli renk idi )

  27 haziran 2014 02:46 27 haziran 2014 02:47

  10. Performansı renkten renge değişen kalem. Siyahını pek başarılı bulmasam da metalik grisini alt kirpik diplerim için sık sık kullanıyorum. Devamlı akan sulu gözlerimde belli bir süreye kadar dayanabilmesi büyük başarı, özellikle fiyatını göz önünde bulundurursak..

  28 haziran 2014 20:42