4.3
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • oylar (4)
  • medya (1)
5

1. Love, romance, fresh bouquet versiyonlarını seve seve kullandığım; gün aşırı banyodan banyoya ter kokmamamı sağlayan ürün. Spora gitseniz ya da sıcaktan terleseniz dahi ürün kokuyorsunuz. Kendisine ulaşamadığım dönemde 8x4, nivea, dove vb. Roll-on larını kullanıp birkez daha değerini anladığım ürün ne yazık ki bu ürünlerde terlediğinizde ter artı ürün kokuyorsunuz oda fena bir durum. 

ilgili medya:
1
7 haziran 15:32

2. emotion'ın tüm kokularını başarılı buluyorum. arkadaş, bir markanın her deodorantı, her roll-on'u güzel kokar mı? uygun fiyatı da cabası. tavsiyedir.

8 haziran 01:09

5

3. Çok çok memnun kalarak kullandığım bir deodorant. Sprey deodorantları pek sevmiyorum nefesimi daraltıyor ve biraz daha taşıması falan zor geliyor bana, boyutu daha büyük olduğu için. Bir de benim tenimde yanma hissi yaptığı için sevmiyorum. Ama roll-on'larında hem böyle bi sorun olmuyor hem de kokusu çok kalıcı. Sabah duş alıp sürdüğüm deodorantın akşam eve geldiğim zaman hâlâ kokusunu alabiliyorum. Gün içinde tazelemek gerekmiyor, zaten roll-on'lar buna pek uygun da değil. Alüminyum olayına dikkat etmeye çalışıyorum, bunun da üstünde alüminyumsuz yazıyor, farklı çeşitte alüminyum tuzları kullanıp bunları yazan markalar da var. O kısmı tam bilmiyorum araştırmak lazım. Ama en azından rexona, nivea gibi markalardan daha fazla güven veriyor bence. Emotion'ın parfümlerini de kullanmışlığım var onlardan da memnun kaldım. Şuan love olanını kullanıyorum, gerçekten chloe love'a benziyor ve ona göre fiyatı çok uygun. Her çeşidi ayrı güzel kokuyor. Epey bir süre bunları sıkılmadan kullanırım gibime geliyor. (gizlinot: Seviyorum merkez )

12 eylül 14:37