yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.4
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  5

  1. Love, romance, fresh bouquet versiyonlarını seve seve kullandığım; gün aşırı banyodan banyoya ter kokmamamı sağlayan ürün. Spora gitseniz ya da sıcaktan terleseniz dahi ürün kokuyorsunuz. Kendisine ulaşamadığım dönemde 8x4, nivea, dove vb. Roll-on larını kullanıp birkez daha değerini anladığım ürün ne yazık ki bu ürünlerde terlediğinizde ter artı ürün kokuyorsunuz oda fena bir durum. 

  ilgili medya:
  1
  7 haziran 2018 15:32

  2. emotion'ın tüm kokularını başarılı buluyorum. arkadaş, bir markanın her deodorantı, her roll-on'u güzel kokar mı? uygun fiyatı da cabası. tavsiyedir.

  8 haziran 2018 01:09

  5

  3. Çok çok memnun kalarak kullandığım bir deodorant. Sprey deodorantları pek sevmiyorum nefesimi daraltıyor ve biraz daha taşıması falan zor geliyor bana, boyutu daha büyük olduğu için. Bir de benim tenimde yanma hissi yaptığı için sevmiyorum. Ama roll-on'larında hem böyle bi sorun olmuyor hem de kokusu çok kalıcı. Sabah duş alıp sürdüğüm deodorantın akşam eve geldiğim zaman hâlâ kokusunu alabiliyorum. Gün içinde tazelemek gerekmiyor, zaten roll-on'lar buna pek uygun da değil. Alüminyum olayına dikkat etmeye çalışıyorum, bunun da üstünde alüminyumsuz yazıyor, farklı çeşitte alüminyum tuzları kullanıp bunları yazan markalar da var. O kısmı tam bilmiyorum araştırmak lazım. Ama en azından rexona, nivea gibi markalardan daha fazla güven veriyor bence. Emotion'ın parfümlerini de kullanmışlığım var onlardan da memnun kaldım. Şuan love olanını kullanıyorum, gerçekten chloe love'a benziyor ve ona göre fiyatı çok uygun. Her çeşidi ayrı güzel kokuyor. Epey bir süre bunları sıkılmadan kullanırım gibime geliyor. (gizlinot: Seviyorum merkez )

  12 eylül 2018 14:37


  4. süslü sözlükteki yorumları (gizlinot: size çok güveniyorum kızlar) görünce hemen aldığım ve pek sevdiğim roll on. ben love ve romance olanını aldım. şu an romance olanı kullanıyorum. bence ter kokusunu önlemede çok başarılı. emektar rexonam ile beraber dönüşümlü kullanmaktayım.

  10 haziran 2019 02:36

  4

  5. paraben alkol vs. içermeyen isana, nothing tarzı roll on ların yaz sıcağında ve yoğun iş koşturmasında beni asla kurtarmaması ve ergen gibi ter kokmaya başlamamdan kaynaklı olarak alternatif arayışına geçtim. emotion love roll on'a bir şans vermek durumunda kaldım. fiyat performans olarak beni gayet mutlu etti.

  içeriği tamamen doğal nothing marka yaklaşık 30 lira verdiğim roll on um bildiğin koltuk altı kokuyor artık. doğal ama kokuyor napayım kokayım mı yani.

  11 ağustos 2019 12:16

  4

  6. ben bu markayı ilk olarak parfümleriyle tanımıştım. sonrasında love isimli roll-on'unu satın aldım ve genel olarak memnun kaldım. koltuk altında yanma ya da kızarıklık yapmaması, ürünün terle birlikte akma yapmaması ve o güzel, masum kokusu çok hoşuma gitti. ancak sevmediğim bir yanı var ki o da giyside iz, leke bırakması. bunun dışında genel hatlarıyla çok sevdiğim ve bittiğinde yenisini almak istediğim bir ürün.

  18 eylül 2019 10:25

  3

  7. tıpkı deodorantları gibi ter kokusunu önleme konusunda başarılı oluşu nedeniyle yaz boyu severek kullandığım roll on. en son love olan çeşidini bitirdim, şu an elimde bir tane de fresh bouquet var. başka roll onlarla dönüşümlü olarak arada yine kullanıyorum. koku olarak love biraz daha belirgin, ama buna rağmen yormayan bir konu olduğundan herhalde, onu daha çok sevmiştim. fresh bouquet onun gibi değil.

  pudralı roll onları sevenler için güzel, alkolsüz oluşuyla da koltuk altını tahriş etmiyor. özellikle de yazın sıcaklarda ter kokusunu dışa yansıtmadan koruması, koltuk altımı rahatsız etmeden, yoğun ıslaklık vermeden, ter kokusuyla birlikte karışınca kötü koku oluşturmadan koruması açısından güzeldi. yalnız bu roll onlarla ilgili sevmediğim tek şey alüminyum içeriyor oluşu. emotion deodorantları alüminyumsuz diye severek kullanırken, roll onları da öyle zannederek almıştım. yalnız içeriğinde alüminyumu ilk sırada görünce bu hiç hoşuma gitmedi. kış aylarında yazınki gün koltuk altında yoğun bir terleme olmadığı için şu an koruması beni fazlasıyla tatmin ediyor. genelde alüminyumsuz ürünleri tercih etmeye çalışırken, ne kadar beğensem de, bir daha gidip almayı düşünmüyorum şu an için. bunları da alüminyumsuz olarak yenilirse firma, işte o zaman fikrim değişebilir.

  17 kasım 2019 18:19


  8. Çok kısa süre bir koruma sağlıyor. Geri kalan zaman leş. Asla bir dove olamaz.

  4 ekim 2022 21:23

  2

  9. Alüminyum içermemesi nedeniyle denediğim ancak yaz aylarında koruması çok zayıf bir deodorant. Bir daha almayı düşünmüyorum, yerine isana roll on ile devam.

  28 temmuz 2023 12:12

  1

  10. tamam alüminyum içermiyor ama hiçbir işe de yaramıyor.

  fa freshle birlikte çöpe attığım roll-on oldu.

  2 temmuz 22:47