yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (8)
  • medya (2)

  1. essence markasının yeni çıkarmış olduğu, kadifemsi matlık vaadeden, 5 renk seçeneği bulunan lipgloss serisi. (link: http://www.essence.eu/tr/ueruenler/dudak/parlatici/e/product/matt-matt-matt-lipgloss-01/ link)

  16 eylül 2016 01:53

  2. 01- la vie est belle ve 04-ready,set, impress! renklerini aldım. 01 olan tatlı bir pembe, 04 olan ise kırmızı. Öncelikle lipgloss sevmiyorum, ancak mat rujları seviyorum. Renkleri de hoşuma gidince aldım. özellikle almak istediğim renk 01 oldu. Kabında rengi çok güzel duruyor. Ancak benim dudağımda duruşunu beğenmedim. Rengi çok açık bir pembe, Sarı alt tonlu yüzümde hiç olmadı. Diğer rengin ise; kabında duruşu da dudağımda duruşu da güzel. Glosslar çok sıvı yapıda değil. Hatta aplikatörü kabından çıkartınca içindeki rujdan bir parça katı halde yapıştı. Aplikatörü güzel ve büyüklüğü yeterli. Kokusu güzel, tadı tatlı ve dudakta mat duruyorlar. Ancak sabitlenmiyorlar, kalıcılıkları fazla değil, günde 2-3 defa tazelemek gerekebiliyor. Yine de kullanıp bitireceğim ancak şimdilik diğer renklerini almayacağım galiba.

  28 eylül 2016 18:31

  3. 01 numaralı olanı için konuşuyorum, ambalaj içindeki rengine vurulup hiç düşünmeden aldım. eve gelip denediğimde ise büyük bir hayal kırıklığı oldu benim için.

  öncelikle beyaz tenliyim, cilt alt tonum ise nötr ve ilk defa aynaya baktığımda dudaklarımın kesinlikle çok kötü göründüğüne kanaat getirdim. uzun süre kalıcılık, kurutmadan yüksek kapatıcılık ve kadife - mat dudaklar vaat ediliyor ancak ne kadife, ne tam anlamıyla mat (matlıktan kasıt parlamaması ise evet parlamıyor ama öyle kremsi ki benim matlık beklentimi asla karşılamadı) ne de sabitleniyor, çizgi çizgi görünüyor yüksek kapatıcılıktan da bahsedemiyoruz; bozuk bir ürün kullanmışım gibi hissettiriyor.

  bu olay sadece benim aldığım renk için böyle olabilir, serinin diğer renklerini denemediğim için bilemiyorum. ancak kokusuna ve tadına bayıldığımı da eklemek istiyorum, bana olumlu gelen tek yanı bu oldu ama bu özellikler bir lipgloss için tek başına yeterli değil maalesef.

  özetle; bir hevesle alıp kullan-a-mayacağım şeyler kervanına eklendi, arada bir koklarım ama.

  28 eylül 2016 20:48

  4. ben kırmızı olanını kullanıyorum. 2-3 saat rengi ver dokusu çok güzel, doğal duruyor. ilk likit ruj deneyimim olsa da ben memnun kaldım diyebilirim. aynı renkli dudak kalemi üzerine sürüp transparan pudra ile sabitliyorum. rengi biraz daha matlaşıyor ve açılıyor haliyle ama tam da benim istediğim tona geliyor.

  1 kasım 2016 16:20 1 kasım 2016 16:21

  5. Simply be an icon rengine sahip olduğum mat olduğunu iddia eden ama benim dudağımda sabitlenmeyen ve matlaşmayan essence likit glosstur. Kırmızılığı güzel ama klasik bir lipglossdan iyi değildir.

  14 kasım 2016 23:01

  6. 02 numarasını aldım. Rengi gerçekten çok güzel, benim gibi esmerlere yakışacak hafif pembemsi, yüzü soluk göstermeyen bir nude. Fakat dudaklarımı inanılmaz kuruttu. Peeling yapıp nemlendirip ardından ruju sürmeme rağmen dudaklarım katman katman soyuldu. Maalesef kullanamayacağım.

  16 kasım 2016 14:10

  7. 01 la vie est belle yi almakla nasıl hata etmişim. Dişleri aşırı derecede sarı gösteriyor uzak durun. Şişesindeki pembeyle alakası yok ayrıca. Çığ bir pembe. Tester olmadan alırsam böyle olur işte :(

  4 aralık 2016 13:54

  8. 02 beauty aproved rengine sahibim. rengi ne kadar hoşuma gidiyorsa kokusunu o kadar sevmiyorum. kokusu bende çok zorlama bir şeker havası yaratıyor ve itici buluyorum nedense. ve bir de gün içerisinde ruj tazelemeyi çok sevmediğim için makyaj yaparken elim bu ürüne çok gitmiyor.

  18 aralık 2016 00:48

  9. 05 - simply be an icon rengine sahibim.çok hoş bir bordo renginde.kokusuna bayılıyorum.tam olarak mat likit ruj kıvamında değil ama dudakta duruşları mat ve benim dudaklarımı kurutmadı.bunu sürdükten sonra yine üstünden biraz transparan pudrayla sabitleyip daha mat gözükmesini ve renginin daha tok durmasını sağlıyorum.kısa zamanda diğer renklerine de bakacağım,tekrar alabilirim.

  27 ocak 2017 09:04

  5

  10. kendime doğum günü hediyesi olarak 02 rengini aldım. sarı alttonlu açık tenliyim çok güzel durdu dudağımda ama yapısı çok katı. ve her yere bulaşıyor biraz sabitlense keşke. dişlerimi de sarı gösterdi ama çok güzel bir renk ya :(

  edit: allık insanı değilim ama yanağıma pıt pıt yaptım çok güzel durdu bronzerla beraber. kullanamayan deneyebilir.

  22 ocak 2018 18:46 22 ocak 2018 18:54