yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (27)
  • medya (17)

  1. HBO'nun bu yaz çıkmış dizisi. Bugün bitirdim ve bende götü başı dağıtma isteğine yol açtı kendisi (gizlinot: iyi bir şekilde dkjfds) genç kesimin çok beğeneceğini düşünüyorum. benim için 8/10. ancak şöyle bir sıkıntı var, telif nedeni ile diziye ulaşmak biraz zor. ben ingilizce altyazılı izledim. popcorn dan ve torrent den indirdim. kesinlikle öneririm.

  ilgili medya:
  1
  19 ağustos 2019 15:55

  2. Alphaville’in prostitude adlı albümünden lokum kıvamındaki yedi dakikalık parçası.

  Progresif rock, synth pop ve cazdan esintileri bulunmaktadır. Everything but little little into the middle hesabı (gizlinot: Swh)

  19 ağustos 2019 16:54

  3. Diziyi zendaya ve labrinth’in all for us şarkısı vesilesiyle tanıdım, zendaya’nın bu kadar güzel rol yapabildiğini bilmiyordum. Uyuşturucu bağımlısı, okbli ve bipolar bir liseliyi canlandırıyor. 

  19 ağustos 2019 23:07


  4. Sırf oyunculara yapılan göz makyajlarından dolayı bile burada konuşulması gerektiğini düşündüğüm dizi. Konu ve senaryonun ilerleyişi olarak gayet beğendim ben, bir oturuşta bitirdim. Hikaye merak ettirecek şekilde ilerliyor fakat diziyi bana en sevdiren yanı çekim şekli olsa gerek.(gizlinot: asıl gereken terimi maalesef bilmediğimden kullanamıyorum) yönetmeni gerçekten yaratıcı bir iş çıkarmış. ve başrolün madde kullandığı esnade gördüğü halisleri sanki andırmak ister gibi karakterlerin günlük makyajlarında bile çok fazla simler, glitterlar, neonlar, yapıştırma pullar taşlar görmek mümkün. Balo vs de yapılan makyajlarını siz düşünün. Bir allahın kuluna da düz kahverengi farı sürüp geçiştirmemişler. (gizlinot: ya no make up make up ya da makyajın dibi politikaları galiba) 2.sezon onayını aldı bildiğim kadarıyla, muhtemelen 2020 yazında izleyebileceğiz. 

  beğendiğim makyajlardan birkaçını ekliyorum

  ilgili medya:
  6
  30 ağustos 2019 00:52 30 ağustos 2019 01:03

  5. Maddy perez isimli yeni nesil ikonik bir karakter çıkaracak gibi görünen dizi. Sırf kendisi için diziyi izliyorum ve çirkin giyindiği tek bir bölüm bile yok. Adamlar 5 saniyelik sahnenin bile makyajına ultra özenmişler. Bu iş disiplinini takdir ettim.

  30 ağustos 2019 02:31 30 ağustos 2019 02:34

  6. dizide aslında genel olarak seksten, uyuşturucudan, partiden başka bir şey olmuyor. gerçekten olay örgüsü parti öncesi, parti esnası, parti sonrası gibi ağrisğdğsld karakterlerin üstte yazdığım zaman dilimlerinde neler yaptığını izliyoruz aslında. ama gelin görün ki o nasıl çekimdir o nasıl ışıktır o nasıl kombinlerdir o nasıl makyajdır, dizideki her bir kıza ayrı salyam aktı çok uzun zamandır bu kadar güzeli bi arada görmemiştim gözlerim bayram etti. ha bi de zendayanın oyunculuğu çok ii.

  2 eylül 2019 21:48

  7. diğer ergen dizilerinin aksine, kendini bir şekilde izletmeyi başarmış dizidir. Ayrıca Hunter Schafer gibi çok değişik bir aurası olan bir insanı tanımama vesile olmuştur, teşekkürlerdir.

  3 eylül 2019 21:40


  8. dizi altında görsel şölen izledim diyebilirim

  dizideki karakterlerin hepsine bayıldım, hepsinin dertlerini kendime dert edindim, oyunculuklar harika, çekim kalitesi mükemmel, kullanılan renkler hele makyajlar insanı delirtecek kadar güzel, ergen dizisi deyip geçmek büyük haksızlık olacaktır zira dizi oldukça karanlık aslında, ama bir o kadar da aydınlık, seçilen renklerden kaynaklı sanırım.

  *spoiler

  Jules ve Rue ikilisine bayıldım, o kadar iyi oynuyorlar ki arkadaşları olmak istedim. Trans bir birey olduğunu ilk başta anlamadım ama sonradan taşlar oturmaya başladı. Dizide sanırım en çok Kat karakterini sevdim, gerçi karakter oldukça sıkıntılı, gelgitleri olan bir kız ama yine de olağanüstü güzelliği ve kendini keşfetme hikayesi beni etkiledi.

  Zaten genel olarak kızlar çok güzel arkadaşlar hepsiyle de empati yapma imkanı bulabiliyorsunuz.

  Nate karakterinden tabi ki nefret ettim, yalnız oyuncuyu ilk kez görüyorum ama çocuk efsane oynamış, babası olacak aşağılık adama diyecek sözüm yok.umarım ikinci sezonda yok olduklarını görürüz.

  *spoiler

  bu diziyi Skins sevenler kesinlikle sevecektir.

  18 eylül 2019 10:57

  9. makyajlarına bayıldığım, zendayaya aşık olduğum dizi.

  26 eylül 2019 22:49

  10. çekimler,makyajlar ve müzikler efsaneydi.aşırı iyi bir olay örgüsü beklemeyin yine de kendini izlettirdi.benim gibi 70 yaşına da gelse ergen dizisi izlemeyi bırakmayacak olanlar kesin izlesin çok severler.

  20 ekim 2019 03:27