2.5
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar ()
  • medya (3)

14. Lipgloss görüntüsünü seven ancak glossların verdiği yapış yapış hissiyatı sevmeyenlerin çok seveceği stik formdaki bir rujdur. Nemlendirme yönünden çok başarılı değil, sadece ıslak ve parlak bir görüntü veriyor.

Elime takas yoluyla "d37 golden beige" rengi geçti ve dudak rengimle neredeyse aynı olduğundan "my lips but better" etkisi yaratacak hoş bir ışıltı verdi.

flormar boykotunda olmasam serinin diğer renklerine de bakabilirdim, çünkü gerçekten yapış yapış olmayan ve gayet güzel parlatan bir lipgloss yapmışlar, ürünü de çok beğendim ancak daha önce de söylemiş olduğum gibi, benden flormar'a artık 25 kuruş bile çalışmaz.

20 eylül 13:57 20 eylül 13:58

13. Bende bulunan renk D33 "Cream Temptation". Günlük olarak kullanmayı sevdiğim bir ruj. Sık fullface makyaj yapmayan ve far-rimel-aydınlatıcı-ruj dörtlüsü içinde yuvarlandığım için sanırım uzun bir süre bu rujdan ayrılmayacağım. Yapısı kremsi ve dudağınız kuruysa bile nemlendiriyor. 1-2 kat sürseniz bile abartı durmuyor ve dudağınıza doğal bir renk kazandırıyor. Kesinlikle tavsiye ederim!

3 mart 16:24

12. flormar' ın beğenmediğim nadir ürünlerinden. renk skalası çok güzel. içinde görüp de "yandım anamm" dediğim renkler var fakat gelelim pigmentasyonuna. neredeyse yok denecek kadar az. üzdün beni flormar.

3 temmuz 2017 17:57


11. d44 rengini elimin üstünde denediğimde yaz için şahane bir ruj olacağını düşündüm. bronz tende baya güzel duracak bir renk. altın ışıltılı açık bir mercan rengi, çok renk vermiyor ama ışıltısı mükemmel. fakat dudakta çizgi çizgi duruyor, dudaklarınızı birbirine sürttüğünüzde altta üstte çizgi çizgi toplanıyor falan. o sebeple pek başarılı değil, fazlasını almak gerekiyor mutlaka.

3 temmuz 2017 11:39

10. Bu seriden ilk çıktığında 3 ruj aldım birini kullanmadan arkadaşım aldı. birini annem kullanıyor, sonuncuyu da geçenlerde bitirdim. hiçbirinden memnun değildim. Bir de bu seri çıktıktan bir süre sonra yeni çıkan renklerden 42 aldım. Yıllarca kullanmadım durdu bir kenarda. bu sene yılbaşı ruju olarak sürdüm. Renk çok eğlenceli dudakta duruşu çok hoş. Benim hayalimdeki yılbaşı makyajı için almıştım kaç yıldır köşede duruyordu.

Rujdan bahsedecek olursak mor, içinde simler bulunan glossy değil saten bitişli, renk vermesi serinin geri kalanına göre iyi, kalıcılığı orta ve bu rujlara ait hafif meyveli bir kokusu var.

Orta bütçeli değişik makyaj malzemeleri arayanlar için tavsiye ederim.

bu ruju hem pembelerle ombre olarak hem de flormar 231 ya da 215, alix avien 325, cecile 10 numara dudak kalemleriyle kullandım. pembe, mürdüm, gül kurusu, bordo rujlarla çok uyumlu. hatta bence lacivert ruj kullananlar da bu rujla ombre deneyebilir.

flormar pek sık indirim yapan bir marka değil. indirim döneminde değerlendirmek isteyen olursa diye yazmak istedim.

10 şubat 2017 18:02

9. Lip balma benzeyen hafif parlaklık ve renk veren ağır olmayan ciddili müthiş ruj. Daha yaşım küçük olduğundan dışarıya gönül rahatlığıyla sürdüğüm nadir rujumdur. D31 numarasına sahibim ve bayılıyorum hafif pembelik veren kremsi yapılı rujum. Bitince denk gelirsem alırım seriye bir bakın derim

10 nisan 2016 18:41

8. pigmentasyonu renkli dudak balmlarından bir derece daha iyi. duruşu oldukça parlak, yarı şeffaf yani opak değil. kendi dudak renginize göre duruşu değişecektir, o yüzden denemeden almayın derim. ama dudak kalemini tüm dudağa sürüp üstüne bu ruju sürerseniz daha canlı durabilir renkler.

pigmentasyonu normal bir rujdan daha az olduğu için indirimsiz 18,9 tl'yi kesinlikle hak etmediğini söylemeliyim. şu an ise indirimde 9,45 tl; alacaksanız şimdi alın derim.

28 ağustos 2015 19:55


7. Dudak balmı olarak kullandığım ruj renk vermesi vasat nemlendirmesi eh işte % 50 indirimle 10 lira gibi rakama almıştım d33 rengini şimdi plajda rujum diye bagirmadigi için kullanıyorum

30 haziran 2015 18:46

6. d32 numarasını çantama attığım ruj, bitmek üzere olduğunu fark ettim. üzerinde yazdığına göre 3g imiş. gereksiz, iddiasız bir ruj. tadı da hoş değil.

4 haziran 2015 22:18

5. Yumuşak ayrıca kokusu muhteşem olan ruj serisi . Bendeki D1 rengi dudağa sürünce içinde lilamsı yansımaları oluyor belli belirsiz. 3 gram bir ürün aslında adından da anlaşılacağı üzere tam bir gloss. Tavsiye olunur

20 mayıs 2015 19:10