yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.8
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (5)
  • medya (3)

  1. piyasada uygun fiyatlı mat far arayışıma son vermiş far. (gbkz: sleek i-divine ultra matts v2 far paleti)ni almadan önce bu serinin farlarını kullanıyordum. kalıcılığı güzel, sürümü rahat. arada çizgilenme yapabiliyor ama rahatsız edici düzeyde değil.

  1 eylül 2013 12:21

  2. wet n wild brulee mi yoksa bu mu diye düşünürken bugün kararımı bu fardan yana kullandım. görsellere de yüklediğim M05 soft beige rengini kaş altımı ve göz pınarımı aydınlatmak için veya tüm gözkapağıma astar olarak uygulayabilmek için aldım. Güzel gibi.

  şu an flormar da indirimli 6.45 TL ve tam 4 gr. wet n wild 1.7 gram olunca ve flormarın ambalajı daha sağlam olunca öne geçti.

  20 ağustos 2015 19:25

  3. Yapısı wet n wild brulee'ye göre daha güzel. Kadife gibi. Hele indirimdeyken kaçırılmaması lazım.

  24 ağustos 2015 12:20


  4. Kadife yapılı sürümü yumuşacık farlar kendileri. Krem rengini kullanıyorum. Düşük göz kapağımdan dolayı cok fazla far kullanamadığım için tüm göz kapağıma bunu sürüp ustune eyeliner geçiyorum. Çok hoş bir görüntü oluşuyor kesinlikle. 3 al 2 öde kampanyalarinda kacirmayin ^.^

  28 ağustos 2015 14:04

  5. M07 chocolate brown rengine indirimde 6.45 gibi bir fiyata sahip olduğum 4gr'lık çok güzel bir far.

  geçiş rengi olarak daha koyu bir şeyler istediğimde kullanıyorum ben bunu. oldukça yumuşak, rengini veriyor ve arttıra arttıra koyultabiliyorsunuz. ki koyu kahve far kullanırken en çok korkulan şeylerden biridir, bir anda kopkoyu kahveye bürünmesi göz kapağının.

  diğer renklerine de mutlaka bakacağım. indirimlerde kaçırmayın bence :)

  28 ağustos 2015 14:44

  6. Adana'da 2 gratis'e de defalarca bakmama rağmen wnw brulee farı bulamadım, elimdeki de bitti sayılır. Sanırım dün öyle çaresiz göründüm ki gratis çalışanı bana bu farın krem rengi olanını önerdi(gizlinot: ahahah). Gerçekten de brulee'den daha iyi hatta çok iyi. Yapısı denildiği gibi yumuşacık, gramajı yüksek ve kutusunun içinde aynası bile var(:

  Ayrıca brulee gibi cakey durmuyor. Ah şu abartılan ürünler!

  ekleme: kalıcılığı da çok iyi, göz bazıyla ise muazzam. brulee gibi günün yarısında uçmuyor.

  10 aralık 2015 14:58 17 aralık 2015 10:10

  7. Bendeki beyaz rengi fakat tekrar alacak olsam krem rengini alırdım sanırım. Yumuşacık, sürümü çok rahat, açık tenliyseniz aydınlatıcı olarak bile hafif uygulayabilirsiniz.

  Küçük fakat oldukça bereketli. Aşırı aşırı kullanabileceğiniz bir ürün olmadığı için uzun süre gidiyor.

  3 mart 2016 01:02


  4

  8. M07 kodlu "chocolate brown" rengi var bende. Çok beğendim ben bunu aldığımdan beri kullanıyorum hep elim gidiyor buna. Katlanma bölgesine gölge için kullanıyorum,bazen de hafifçe kirpik diplerime geçiyorum buğulu hoş bir görünüm oluyor. Sadece wet n wild brulee ve bu farla göz makyajımı tamamladığım da çok oluyor. Çok yumuşak ve pigmentasyonu da gayet iyi. Bazsız falan epey saat dayanıyor. Özellikle benim gibi makyaja yeni yeni ısınıyor olanlar ya da öğrenciler falan bence bi wet n wild brulee ya da flormarın krem rengi teklilerinden birine,bi flormardan katlanma bölgesine uygun mat bir kahveye,bir de yine wet n wild comfort zone paletine sahip olurlarsa gayet başarılı makyajlar çıkarabilirler. Ben epey bi süre bunlarla kombinasyonlar yaptım,hala da çokça kullanıyorum.

  Yani Flormar ın tekli farları özellikle mat olanlar iyidir çok kullanılaşıdır.Fiyatlara göre gramaj da mükemmel. E daha ne olsun alın, aldırın :)

  (gizlinot:mat olanlarından su anda sadece 1 renk var ama flormarın tekli farlarından başka sedefli falan serilerinden de mat olanlardan da epey far kullandım,yani tek far kullanıp görüş oluşturmadım kafalar karışmasın diye ekleyeyim dedim bu hususu )

  29 ağustos 2016 23:12

  9. Ben beyaz rengini göz pınarlarımı ve kaş altımı aydınlatmak için kullanıyorum, krem rengini+diğer renklerini de almayı düşünüyorum. Hem bazsız uygulansa dahi oldukça kalıcı özelliğe sahip, hem de fiyatına göre  bereketli bir ürün.

  27 mart 2018 15:15

  10. ben de (gbkz: wet n wild color icon brulee tekli far)ım bittikten sonra bu farin ten rengi olanını aldım. herhalde 2 yıl oldu düzenli kullanmama rağmen dibini göremedim. kalıcılığından, pigmentasyonundan, dokusundan gayet memnunum. zamanla taşlaşma gibi bir sorunla da karşılaşmadım. yalnız birkaç gün önce durduk yere kapağı menteşesinden kırıldı. bir de ambalajı daha kaliteli olsaymış...

  13 aralık 2018 16:00