sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (37)
  • medya (0)

  1. instagram ve youtube fenomeni. çok farklı bir insan, durmadan kendi espirisine kendi gülüyor. aklınıza gelebilecek herkese laf soktuğunu düşünüyorum, troll olduğu belli olsa da bazı yaptıkları cidden tuhaf. eskiden itici bulurdum ama şu sıralar videolarına denk geliyorum ve fark etmeden güldüğümü görüyorum... herkes farklı bir şey düşünebilir bu insan hakkında, böyle biri.

  ukte (yazar: kimnedersedesin)

  2 mart 2018 02:06

  2. Cahilliğini ve cinsiyetçi küfürlerini geçtim nasıl hırsızlık yaptığını (gizlinot: Baya gelişmiş teknikleri ile), insanların paralarını nasıl yediğini ballandıra ballandıra anlattığı videoları mevcut. Özel hayatında insanların nasıl bir hayat sürdüğü ya da hayata bakışları umrumda değil fakat artik internet ortamı ozellikle youtube 10-20 yaş arası izleyici kitlesine sahipken bu mecralardaki içeriklerin de dikkat edilir olması gerekir. 15 yaşında hata yapmaya çok müsait bir ergenin Gaga Bulut'un videolarini izledigini ve bunun etkisini düşünemiyorum. Gerçi olay sadece kötü örnek olmak da değil bir arkadaşım bana gelip bu üslupla bir şeyler anlatsa ya da düzgün bir üslupla hırsızlık yaptığını, evli adamları telefonda işlettiğini falan anlatsa midem bulanırdı kesinlikle. Özelinde ne yaparsa yapsın fakat kimse normallestirerek bunları anlatmasin benim çevremde. Tabi bu benim görüşüm Gagayı seven de bir çok insan vardır.

  Edit: Konuşma tarzını o hayat benim dizisindeki efsun karakterine benzettiğim kişi. Bu eklemeyi neden haftalar sonra yaptım bilinmez.

  12 temmuz 2018 11:08 31 ağustos 2018 10:00

  3. Eşcinsel değildir. Hatta eşcinsel olmadığını bunu sırf dikkat çekmek, ünlü olmak, ses getirmek ve para kazanmak için yaptığını bir videosunda söylemiştir. Eşcinsellere saygı duyarım onları severim diyip, videolarının her girişinde onları aşağılayan biridir. Ailesinin zulmüne uğradığını anlattığında üzüldüm. İnsan sonuçta. Ancak yaptığı hiçbir şeyi beğenmiyorum. Cinsiyetçi, ayrımcılık yapan, rant uğruna izleyici kitlesinin yaş aralığını düşünmeden, seviyesiz içerikler 'üreten' biri. 

  Telefonda evli adamları işletip, onların parasını çalıp onlarla yaptığı sekstingi videoya alıp paylaşıyor. 

  Sadece para kazanmak onun derdi. Bunu dile de getirdi defalarca. 

  Gerçekten kara mizah yaptığını düşünsem ve toplumsal olaylara dikkat çekmeye çalıştığına inansam belki diyeceğim ama amacının bu olmadığını defalarca söyledi.

  Tanım: toplumsal olayları cinsiyetçilik yaparak kendince işleyen, para hırsına bürünmüş yutubır.

  12 temmuz 2018 13:12

  4. açıkcası kim olduğunu bile bilmiyordum (yazar: windir) ciğimin eklediği görselle şok oldum. midem bulandı. bu kadar çirkin ve ahlaksız nasıl olunur izlemedim ama az önce gözlerimle gördüm. aa birde google'layayım dedim.. Görsellere tıkladım ve o iğrenç videolarından minik minik gördüğüm fotograflardan bile tiksindim. Bir insan ne kadar edepsiz olunur göstermeye çalışmışsın. ve başarmışsın.

  13 temmuz 2018 09:02

  5. Gaga bulut'a öyle youtube sayfasına girip iki videosunu izleyerek anlam veremezsiniz.

  Eskinin facebook döneminde de yaptıklarıyla çok konuşuluyordu, kin tutuluyordu ona karşı ve o zamanlar ben de kendisinden hiç haz etmiyordum. Sonra youtube kanalı açtı ve düzenli bir şekilde şimdiye kadar neredeyse bütün videolarını izledim. Bu dark humor değil bu dark humorun dibi yani böyle kolay kolay anlaşılacak cinsten değil. O yüzden multiçomar linci topluyor.

  Ayrıca İlkokul mezunu olabilir ama Gerçekten çok zeki bir insan. Arada bir videolarının 5 saniyelik bir kısmında ülkeyle ilgili yaptığı tespitler yarmakta beni. Konya lafı geçerken meeelemesi, pharmaton reklamını, "ben şansa inanmam, başarmanın tek sırrı akpli millet vekili tanıdığının olmasıdır... her türlü darbede zindeyim." şeklinde uyarlaması vs beni çok güldürüyor, arada ince işleri var yani.

  Kendisi de kürt olduğu halde kürtlere kimi zaman sallayıp diğer videoda aynı şeyi övmesi vs zaten ne kadar ironik bir insan olduğunun göstergesi değil mi?

  Ayrıca insanların sizin değer yargılarınıza uyması gerekmiyor. Çok da kafa yormaya gerek yok izleyin geçin.

  10 eylül 2018 02:09

  6. çağla akalının hakkında madilendin tatlım adında bir vidyo çektiği youtuber. (link: https://www.youtube.com/watch?v=YtHwSLX5xK4 link) Kendisini artık izlemeyi tercih etmiyorum.

  10 eylül 2018 10:47

  7. sözlükte gündem olunca baktım. Kusmaya ramak kala söylüyorum tek bir kelimem var kendisi için :

  (bkz: Kalitesiz)

  10 eylül 2018 17:19

  8. ucuzluğun ta kendisidir.

  11 eylül 2018 14:51

  9. 13-14 yaşındaki erkek çocukları para karşılığı öpüştürüp video çektiği için gözaltına alınmış umarım tutuklanır. İğrenç biri olduğunu biliyordum ama bu kadarına da pes. 

  15 ekim 2018 01:55

  10. 18 yaş altı erkek çocuklarını birbirleriyle göz göre göre "para karşılığı" öpüştürdü inanamıyorum. videoyu izlediğimde gerçekten kanım dondu. o çocuklar belkide yıllar sonra yaptıklarından utanacaklar ama şu an yaptıklarının bilincinde değiller. bu düpedüz çocuk istismarının dibi. üstüne üstlük "laiklik kazanacak" tarzı bir söylemle bitiriyor videoyu gerizekalı mahlukat. neyseki tutuklanmış içim soğudu.

  15 ekim 2018 09:43