2.8
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (4)
  • medya (1)

1. sırf merakıma yenilip aldığım krem. koku hassasiyetim olmamasına rağmen kokusu rahatsız edici derecede baskın bir krem. nemlendirmesi çok çok başarılı bir ürün olmasa da idare eder. bir de ben renkli bir krem beklemiyordum. bildiğiniz açık pembe bir rengi var. ilginç

2 mayıs 2017 13:45

2. Nemlendirmesi orta düzey fakat su bazlı olmasına rağmen cildimde yağlı bir his bırakıyor ve hızlı emilim olmaması ile beraber cildimde yanma yapıyor.Rengi çok açık pembe ve kokusu açıkçası bi parça var hani hafiften rahatsız ediyor ilk sürdüğüm de.Ancak sezarin hakkı sezara gün içinde yüzümde yaglanma süresi duzenli kullanimla azaldı.Sırf bunun için bile olumsuz tarafları es geçiyorum.

15 kasım 2017 01:14

3

3. Yves rocher'in irite ettiği cildime iyi gelen krem. Cildim karma az bi miktarı yetiyor. Çok önyargılıydım deneyince yanıldığımı anladım. Mucize beklemeyin tabi ki ama nemlendirmesi benim açımdan başarılı.

1 ocak 18:07


3

4. Tüm ciltlere uygun olduğu yazan nemlendirici. Uygun fiyatlı, indirimde 11 liraya kadar düşüyor. Çabuk emilmiyor. Parlama yapıyor. Başka bir irritasyona sebep olmadı. Fena değil idare eder ayarında. Fiyat/performans olarak normal.

ilgili medya:
1
14 mart 23:31

5. nem bombası yazan bir üründen nem bombası olmasını beklersiniz değil mi? ama bu değil. kötü diyemem ama arada elimi atıp ay bu da bitsin diyerek kullanıyorum.

15 mart 05:00

6. Paraben içermeyen su bazlı nemlendirici. yapısı jel formunda olduğundan mıdır, nem bombası etkisini göremedim. Cildimde yağlı bir his bırakmaması hoşuma gitti. İnce çizgileri azaltmayı vaat ediyor, düzenli kullanıp sonucu gözlemleyeceğim. 

19 nisan 05:50

7. Nemlendirmesi iyi fakat bende sivilce yaptı cildi akneye meyilli olanlar kullanmasın mümkünse

24 nisan 17:32


3

8. Garnierin her cilt tipine uygun olduğunu iddia ettiği nemlendirici krem.

cildim kuru karma yaklaşık 1 aydır kullanıyorum.jel formundaki ürünlerle aram iyi olduğu için indirimde bulduğum zaman almıştım.fakat pek nemlendirici bir etkisini gözlemlemedim.çabuk emiliyor ama o süre zarfında biraz yapış yapış bir his bırakıyor.değişik bir kokusu var.açıkçası makyaj altına baz niyetine kullanıyorum bitsin diye onun dışında bir beklentim yok.

8 mayıs 15:39

9. yüze boca edilmediğinde gayet hızlı emilen ve yüzde hafif pudralı bir his bırakan nemlendirmesi orta düzeyde olan kremdir.

12 mayıs 15:18

10. Sağlıklı ışıltı öbeğine katılıyorum. Yüze bir ışıltı veriyor. Su bazlı, sivilceye meyilli cildimde sivilce yapmadı. İlk sürdüğümde emilimi hemen olmamakla birlikte sanki yağlı bir şey sürmüşüm hissi veriyor, emilme süresince yüzde yapış yapış his bırakıyor ama birkaç dakikaya geçiyor. Karma cildime nemlendirmesi yeterli geldi ve kokusu da bir hassasiyet yaratmadı bende. Çok uygun fiyatlı ama olmazsa olmaz bir ürün değil, bir isana değil mesela. Öylesine, bitsin diye kullanıyorum. Yine de fena değil. 

26 mayıs 15:21