yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (2)

  1. sadece kollarım ve koltukaltı için kullanıyorum. (link: https://www.suslusozluk.com/gillette-satin-care-t%C4%B1ra%C5%9F-jeli Gilette venus satin care tıraş jeli) ( duş jeli vb. denemedim) ile bir yerimi kesmeden (gizlinot: swh) yumuş ve pürüzsüz oldu kollarım. 3-4 günde bir yapmam yeterli oluyor.

  22 ağustos 2017 21:21

  2. son 1 aydır bacaklarım için kullandığım ve sonuçtan çok memnun olduğum jilet şeysi. acayip pürüzsüz yapıyor ve önceki kullandığım başlığında jel olan Venüsü çöpe attırdı resmen. Duş alırken duş jeliyle kullanıyorum bebeğim oldu daha ilk günden. diğerine göre sanırım bi de jilet sayısı farklı emin değilim çok da incelemedim ama bundan sonra gönül rahatlığıyla alıp kullacağım bi ürün oldu.

  23 eylül 2018 13:35

  3. Herhangi bir kesik, hassas cildimde en küçük bir tahriş olmadan tüylerimden kurtulmamı ve vücudumun pürüzsüz olmasını sağlayan tıraş bıçağı.

  Ağdanın verdiği o pürüzsüzlük, ipeksilik hissini sevdiğimden dolayı genellikle ağdayı tercih ediyordum fakat kuaförlerdeki ortamı pek hijyenik bulmadığımdan, tüylerimden acısız bir yöntemle, kısa bir sürede ve kendi başıma kurtulmayı istediğimden denemek istedim ve sanırım hayatımın tıraş bıçağını bulmuş bulunmaktayım. Duş jeliyle birlikte de kullanmıştım ama bebek yağıyla aldığım sonucun beni daha mutlu ettiğini de söylemeliyim, sonuç ağda ile elde edilen o pürüzsüzlükten farklı olmadı. Tabii tüylerin daha erken çıkması gibi bir eksisi de olabilir ama ben bunu şu anlık pek sorun etmiyorum.

  Simply Venus 2 ve 3 kullan at tıraş bıçaklarından da kullanmıştım fakat onlardan pek memnun kalmamıştım maalesef. Pembe olanından (3 bıçaklı) mavi olanına (2 bıçaklı) göre nispeten daha iyi sonuç aldım. Breeze'i de merak ediyordum fakat Swirl'den çok memnunum ve sanırım en azından bir süre başka arayışlara girmeyeceğim.

  23 eylül 2018 15:07 23 şubat 2019 02:38


  4. ben buna o kadar alışmışım ki geçenlerde yokluğunda tek kullanımlık bir jilet kullanayım diyip bacağımı cart diye kesmeme sebep oldu. her jiletin venus swirl kadar nazik olmadığını unutmuşum :(

  24 eylül 2018 15:09

  5. kesinlikle en iyi jilet diyebilirim. Zarar vermeden tıraş yapabiliyorsunuz. Temizlendiği sürece uzun süre kullanılabiliyor. Herhangi bir kesiğe sebep olmuyor. Temzilendiği sürece uzun süre kullanılabiliyor.

  17 ekim 2018 16:37

  6. Kollarımda, koltuk altımda, bacaklarımda kullandığım ve çok memnun olduğum bir jilet.

  Başlığının boyutları ve jel bandın kalınlığı tam ayarında. Güvenli. Beş bıçaklı olduğundan sorunsuz şekilde tüm kılları alıyor. Bir kere üzerinden geçmek yeterli. Başlığının oynar olması koltuk altı gibi düz bir yüzeye sahip olmayan bölgeler için oldukça kullanışlı. Jelini yeterli bulmuyorum. Her zaman duş jeli, saç kremi vs. sürdükten sonra jiletleme işlemini yapıyorum. Bunun haricinde jelinin çok bereketli olduğunu söyleyemem. Çabuk bitiyor. Bıçaklar çok daha uzun bir süre dayanıyor. Ben ekstra malzeme kullandığımdan problem olmuyor ama kullanmayı sevmeyenler için sorun teşkil edebilir. Sapını tekrar almak zorunda kalmamak hoş. Sadece başlık alabiliyorsunuz. Aşırı uzun süre giden bir ürün değil ama yeterli bir süre dayanıyor. Ben memnunum. Tekrar alacak olsam bunu alırdım.

  17 ekim 2018 17:51

  7. Gillette’in pembe olan tıraş bıçağını kullanıyordum uzun süredir. Geçtiğimiz ay bunu satın aldım. 2 günde bir duş jeli vs kullanmadan uyguluyorum ve bacaklarım ağdada olduğu gibi pürüzsüz ve yumuşak oluyor. Tek fark daha hızlı çıkması. Bu kadar uzun zamandır boşu boşuna para ve zaman harcamışım ağdaya. Alın, aldırın.

  29 ekim 2018 13:42


  8. Uzun süredir kullandığım jilet modelidir.

  Lazere başladığımdan dolayı jilete de geçiş yapmıştım ve daha öncesinde jilet tecrübem yoktu. Venus simply’den sonra 5 bıçaklı olduğu için buna geçtim, sonrada değiştirme ihtiyacı hissetmedim çok memnun kaldım. 

  Öncelikle kullanması çok kolay, tecrübesizliğime rağmen şu ana kadar bir yerimi kesmedim. Suyla kenarları hemen köpürüyor ve yumuşak bir uygulama sağlıyor, ben duşta kullanıyorum. Herhangi bir yağ vs sürmesem de uygulama sonrası yumuşak ve pürüzsüz oluyor bacaklarım. Bıçaklarının fiyatı indirimde 25₺ civarı oluyor ama pahalı gelmesin çünkü bir bıçak çok uzun süre gidiyor, özellikle kıllarınız az ya da inceyse.

  5 nisan 2019 23:12

  9. Uzun süre Riviera kullandıktan sonra keşfettiğim ve son birkaç aydır severek kullandığım gillette venüs ürünü. Oldukça seyrek kıllara sahip öldüğüm için hemen hemen bütün vücut bölgelerimde jilet kullanıyorum epilasyon aracı olarak. Swirl, Riviera'ya göre daha çok jilete sahip (5 adet jileti var; riviera işe 3) ve cildimi kesinlikle çok daha pürüzsüz yapıyor. Genelde bebek yağı ile kullanmama rağmen, burada yazan bir süslünün aynı markaya ait satın tras jeliyle kullandığını okuyunca bir de onunla denedim ve kesinlikle sonucun daha iyi olduğunu gördüm.

  9 ekim 2019 18:46

  10. Kullandığım en iyi traş bıçağı. Duşta saçıma kullanmayı tercih etmediğim saç kremini kollarıma bacaklarıma uygulayarak bu ürünü kullanıyorum ve son derece memnunum. Üstelik ilk çıktığı dönemden beri sürekli alıyorum ve indirim kovalıyorum. Uzun ömürlü,kesik-çizik olmadan epilasyon işlemini hallediyorum. Tahriş ve kızarma olmuyor ancak ben losyon kullanarak sorun oluşmasını engelliyorum. Sonuç pürüzsüz oluyor.

  31 mayıs 00:21