yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (10)
  • medya (1)

  1. Benim için Türkiye' nin ennn ama en efsane birkaç oyuncusundan biridir. Oyunculuğuna, ses tonuna hayranım.

  Yanlış hatırlamıyorsam zuhal olcay için yurt dışı kariyerinden vazgeçip Türkiye' ye dönmüş. Yoksa oraları da ağlatırdı.

  Yalnız Türkiye' nin en güzel en başarılı kadınlarıyla mı birlikte olur bir insan hep? Zuhal Olcay, aşkın nur yengi, zerrin tekindor... benim için güzelliğin, asaletin, başarının, kadınlığın karşılığı üçü de.

  Son olarak her işi çok ama çok başarılı ama yıllar önce iş Bankası' nın Atatürk' ü anma reklamında canlandırdığı Atatürk' ü hâlâ her izlediğimde gözlerim dolar. Ne güzel bir oyunculuk ne güzel bir reklam o...

  24 aralık 2015 12:49

  2. yerli Robin Williams mı desem ne desem ama benim gönlümde daha başka yeri. ses tonu, şarkı söyleyişi, oyunculuğu.. yakın zamanda bir dadı rolüne büründü. hatta yaşadı, kadın kılığına girerek.. duruşunu, bakışını, mimiklerini bu denli güzel kullanan oyuncularımız bence az. zerrin'le (gizlinot: tekindor) pek yakışıyorlar ayrıca.

  24 aralık 2015 14:01

  3. Çocukluk aşkımdı, niye bilmem hep çok sevdim bu adamı. O kadar gözümde büyüttüm ki bi oyun çıkışı hadi tanışalım demişlerdi, tanışamam diye zırıl zırıl ağlamaya başlamıştım. Sanki gözümdeki imajı yıkılacaktı, o hep zirvede kalmalıydı benim için. Sonra Zuhal olcaydan Ayrılma Döneminde önemini yitirdi zaten benim için. Sırf çocuk için Zuhal olcay'dan ayrıldıya, o kalite kadını bıraktıya, bitti işte o zaman. Bir de üstüne dayak muhabbeti çıktı o ara. Yine de çok yetenekli bir oyuncudur, Türkiye'de sayılılardan biridir Hakk'ını yemeyeyim.

  24 aralık 2015 21:00


  4. hastasıyım öncelikle. eskaza tanıyor olsam falan, yaşıma başıma bakmaz sevgilisi olurdum. o benim sevgilim olur muydu onu bilmiyorum tabi(gizlinot: swh)

  bir kez karşılaştım bir avm'de bana tuvaleti sordu. tabi ben duymuyorum o sıra böyle yüzüne baka baka aptal gibi duruyorum karşısında. zar zor söyleyebildim kekeledim falan sanırım çünkü kendimi hiç duymuyorum. teşekkür ederken gülümsedi öyle gitti, ben de fişi çekilmiş gibi kaldım orda. o ses tonunu canlı duymak çok değişik ve adam gerçekten inanılmaz karizmatik.

  (yazar: agua misteriosa) sağolsun o şarkıyı da ayrı severim, bu kayıttan haberim yoktu. mest ola ola dinledim, şimdi açıp tekrar dinleyeceğim. teşekkürler sözlük bana kattıkların için(gizlinot: kalp)

  24 aralık 2015 22:43

  5. İstikrarlı bir şekilde tüm soğuk nevaleleri bulup birlikte olan muhteşem sanatçı.

  Yapraklı swh.

  24 aralık 2015 22:49

  6. George clooney misali yaslandikca pacasindan karizma akan adam. O sesin seksiligi ne olacak peki. Kendisi İngiltere'deki bir dergiye "en seksi Türk" başlığıyla kapak olmus genclik yillarinda. O dergi simdi gorsun birde. Oyunculugu konusunda ise ben kim kopek ki buraya yorum yazayim. Vallahi harika bir insan.

  28 şubat 2016 12:19

  7. Haluk Bilginer, 47. Uluslararası Emmy Ödülleri'nde Şahsiyet dizisindeki performansıyla en iyi erkek oyuncu seçildi. Müthiş oyunculuğunun Türkiye dışında da takdir görmesi ne büyük gurur

  26 kasım 2019 10:23


  8. Biraz önce ödül töreni konuşmasını izledim, kısacık. Tüyler diken. O enfes ses tonu, net anlaşılır ingilizce - ve belli ki özenle çalışılarak hazirlanilmis o iki dakika için bile -, vücut dili... onur vericiydi.

  Adalet umarım bizim topraklarımızda da yeşerir.

  26 kasım 2019 16:47 26 kasım 2019 16:49

  9. Hangi dizi ya da filmde bulunsa bulunduğu yeri güzelleştiren, kalite katan biri. Gerek sesi olsun, gerek duruşu bir oyuncudan daha fazlasıdır benim için.

  Geç kalınmış ama sonunda layığını bulmuş bir ödül oldu. Umarım ödül uğruna kendi milletini, vatanını kötüleyen, karakterden yoksun sanatçılara bir "şahsiyet" dersi olmuştur bu. Şahsiyetinizi kaybetmedende bir yerlere gelebiliyorsunuz çünkü. Yeter ki emek verin, işinizi hakkıyla yapın.

  İyi ki varsın Haluk Bilginer.

  26 kasım 2019 17:39 26 kasım 2019 17:40

  10. ülkede şu sıralar güzel şeyler de oluyor diyebilmemize vesile olmuş usta oyuncudur. dizi dünyasının oscar'ı olarak gösterilen emmy ödülüne layık görülmesiyle hepimizi gururlandırmıştır.

  26 kasım 2019 19:29