yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (13)
  • medya (1)

  1. son şarkısı beyin hücrelerini yok ediyor :) (bkz: (link: http://https://www.youtube.com/watch?v=0C4zFjL-fzM )

  16 temmuz 2015 02:25

  2. (bkz: moda kurbanı)

  nerede 90'ların sonunda çıkan handeeeee, nerde tarzdan tarza ışınlanan hande..

  bu sıralar da oğlunun pr'ını yapma derdinde.. ünlü çocuklarının mesleklerine bir örnek: dj'lik!!!

  6 ekim 2016 13:29

  3. Az önce seren serengilin üstsüz fotoğrafını hikayesinde paylaşıp şimdi de başka bir açık fotoğrafını paylaşarak ne yapmaya çalıştığını merak ettiğim şarkıcı.Ünlüler dünyasında biriyle ters düşünce en kirli çamaşırları maalesef ki ortaya döküyorlar.İki tarafı da tutmamakla beraber bir kadının bir kadına bunu yapmasının doğru olmadığı görüşündeyim.Kaldı ki kimse sütten çıkmış ak kaşık sayılmaz,bir liste birincisi olma rekabetidir gidiyor,hayirlisi süslüler.

  27 aralık 2017 01:05


  4. Anlamsız hareketlerin kadını. Hayır yani o fotoğrafları paylaşmakla ne geçti eline. Kadına en büyük kötülüğü yine bir kadın yapıyor görüldüğü üzere. Hande yener sana söyleyecek söz bulamıyorum herkesin gözünden düştün. Bide sevgilisinin fotoğraflarına attığı yorumlar var ki hiç görmeyin. Tam bir ergen kafası yasıyor. Yaş ilerledikçe beyin de koşarak uzaklaşıyor herhalde 

  27 aralık 2017 02:40 27 aralık 2017 02:41

  5. seren serengil'i ifşa ettiğini zannederken aslında kendi kalitesini ifşa etmiş olan popçu teyzemiz. istediği kadar kostümlü showlarla sahne yapsın, "tek rakibim leydi gaga" desin. kendisinin çapı bundan ibaret. basitlik abidesi.

  27 aralık 2017 09:49

  6. kossskoca bir ergensin hande yener. 

  27 aralık 2017 10:59

  7. demek ki bu kadar emin değilsin listenin başında olduğuna dediğim şarkıcı

  gerçekten emeğinle geldin bugünlere saygı duyuluyordun ama bu ne varoşluktur ya. hangi lady gaga taklidi aklar ki şimdi seni kurtarır bu halinden?

  eğer gerçekten sen dinlenmişsen en çok. sensen hala popun kraliçesi otur işinle ilgilen mutlaka çıkar ortaya. dinlenmelerin yetmeli sana. zaten söylemedin mi bir kere o tıklanmalar yalan diye. kanıtlayabiliyorsan kanıtla.yoksa milletin memesiyle eline bir halt geçmez. iki ergenin "ohaa laaa nasıl intikam aldı zuahsjausshsh" diyerek övmesi dışında.

  demek ki yerin gerçekten sarsılıyor ki bu kadar öfke patlaması yaşadın.

  bugün sen en çok dinlenirsin yarın unutulursun başkası dinlenir. bu kadar da tapulu malınız sanmayın.

  ayrıca serenin dediği de yanlış değil. son zamanlarda ne müziğini ne ismini duyan olmadı bu kadar. haliyle hala o muymuş birinci demesi varsın yanlışsa da onun ayıbı olsun.

  not: cıbıldak fotomuz yoktur inşallah :D

  27 aralık 2017 14:30 27 aralık 2017 14:33


  8. ikinci girdi yazmama vesile olmuş şarkıcı

  ayrıca o radyoların en çok çaldığı listeymiş. sor bakalım çalıyorlar da

  dinliyor muyuz?

  youtube,spotify,apple music,fizy sonuçları başka radyodan çalındım demek başka

  ayrıca kaç yaşındasın kaç albüm çıkardın gelip ekranda ay çok çalındım 2017 şampiyonuyum diyerek telefonu öpmek ne ya. bunu aleyna yapsa neler derdiniz.

  27 aralık 2017 15:44

  9. Birisi kendi tesettürle dolaşıyormuşçasına, diğerinin memeler açık fotoğrafını sergiler diğeri 15 yıllık mazisinin hesabını üç çocuklu bir kadını çok ama çok çirkin bir şekilde ağzına dolayarak sorar. Yani al beni vur sana.

  Kadına en büyük kötülüğü kadın yapar. Evet, erkek gibi silahla öldürmez, ama kadın maneviyat yüklüdür bu yüzden hemcinsini kadınlığıyla, duygularıyla ve de geçmişiyle vurur.

  27 aralık 2017 20:16

  10. seren serengilin yıllar önce sansürsüz haliyle şamdan ve alem dergilerine boy boy çıktığı fotoğraflarını bel altı vurmak ve çıplaklıkla bir hemcinsini aşağılamak için kullanan, son derece avam bir hareketle gözümden düşmüş kadın. gerçi seren serengil de kendisinin frikik verdiği fotoları 30 yaşında oğlu olan hande diye storye koymuş. her ikisinin yaptığı da çirkinlik. hiçbir zaman sanatçı payesini hak edeceklerini düşünemiyorum. yabancılarda ise çıplaklık doğallaşsın, kadın bedenine özgürlük diye kampanyalar yapılıyor, bizimkilerin aklı bel altı savaşlarda, sataşmanın bu kadar ucuzu ve bunu yapanın yine bir kadın olması?! hangisinee üzülsem bilemedim. yalnız söz konusu fotoğrafların yıllar önce sansürsüz halde gazetelerde yer alması da evrildiğimiz noktayı gösteriyor. uzanların döneminde her şey daha güzeldi asdfgh.

  27 aralık 2017 22:50