yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (9)
  • medya (0)

  1. vj'lik yaptığı zamanlarda saçları traşlı, sonraları örgülü, enerji bombası, marjinal ve güzel bir melez kadındı. dost elver ile birlikte sundukları bir yarışma programı vardı, çok izlediğim ve sevdiğim. bir ara kuşum aydın benzeri ev gezme programı yaptı diye hatırlıyorum. sonraları eşiyle tanışacağı sihirli annem dizisinde oynadı, çocuğu oldu ve bir adamın evinde öldü. astım krizi dediler. arkasından "su testisi su yolunda kırılır" diye yorum yaptılar, çocuğu gelecekte okur mu diye düşünmeden, işin aslını biliyormuş gibi saygısızca yargıladılar. ölüleri yargılamak kolaydır çünkü size cevap veremezler, kendilerini koruyamazlar. defne joy foster için de insanlar kolaya kaçtı.

  benim çok saçma bir özelliğim var ki bazı insanlara bakmadan duramam. koy karşıma, saatlerce incelerim. içimden "kaşı ne güzel, burnu ne güzel" diye severim. bu kadını da uzaktan öyle sevdim. bir gün levent pazarında pazarlık ederken gördüğümden beri ekrandaki kişiliğiyle aynı olduğunu keşfettim ve samimiyetine inandım, sempati duydum. televizyonda görmekten keyif aldığım kişilerdendi. bazı insanlar olur ya hani, moralin bozukken görüştüğünde inanılmaz hafiflemiş ve mutlu hissedersin. bu insanlar özlerinde mutsuz olsalar da neşeli görünmeyi çok iyi becerirler ve etraflarındaki insanları mutlu ederler. kendisinin de mutlu olduğuna inandırırlar. bence o da böyle biriydi, kendi içinde dertleri olsa da deli deli konuşurdu. hep böyle biri olduğunu düşündüm.

  umarım gittiği yerde kırgın değildir.

  ukte: (yazar: otursifir)

  21 mart 2016 22:20

  2. Geçen günlerde sebepsizce aklıma düşmüş, 2011 yılında aramızdan ayrılmış ve sevenlerini üzmüş, sevmeyen veya her konuda o pis beynini konuşturmadan duramayan kendini bilmez yaratıkların arkasından o malum cümleyi sarfettigi ölümün hiç ama hiç yakışmadığı güzel kadın. Mekanı cennet olsun.

  22 mart 2016 05:26

  3. hayatını kaybetmesinin hemen ardından "su testisi su yolunda kırılır" denmiş kişi.

  bir insanın anısı da ancak böyle kirletilmeye çalışılırdı zaten... üzücü olan işe, bu söylenen lafları dinleyen ve haklı bulan kişilerin çoğunlukta olması bence.

  neyse, huzur içinde yatsın.

  sevgiler,

  sümük

  22 mart 2016 13:12


  4. Bugun olum yildonumu. Nurlar icinde uyusun guzel insan guzel anne.

  2 şubat 2017 11:07

  5. Gece gece birden aklıma geldi youtubeda videolarına daldım sonra eşinin instagram profiline girdim vs pms in de verdiği duygusallıkla beraber oğlunu da görünce hüngür şakır ağlamaya başladım. Hayat ne kadar tuhaf bir gün ölü bulunuyorsun arkandan edilmedik laf kalmıyor sonra eşin ölümünün üzerinden fazla geçmeden başkasıyla evleniyor ve oğluna başka birisi 'annelik' yapıyor.

  Oralarda bi yerlerde kalbin cok kırık defne biliyorum. Mekanı cennet olsun.

  16 kasım 2018 01:43

  6. Gün itibariyle vefat edeli tam 8 yıl olmuş oyuncu... huzur içinde uyusun.

  2 şubat 2019 18:26

  7. youtube da nerden karşıma çıktıysa önce (link: https://www.youtube.com/watch?v=fskbrB1Qq0Q şu) videoyu izledim. kadın kim bilmiyorum ama helal olsun böyle bir video çektiği için.

  sonrasında kendisinin 20 ocak 2011de katıldığı (link: https://www.youtube.com/watch?v=xy3fnKQvvPU şu) programdan bir kesit izledim. (gizlinot: ölmeden sadece 2 hafta önce inanabiliyor musunuz?) allahım kadın ne kadar içten biriymiş ya. ben kendisi hayattayken çok bilmezdim onu. kendisi öldü(rül)ğünde üniversitedeydim. ilaçlar yüzünde zombi gibi gezdiğim dönemlerdi. üniden önce de yatılı okumuşum zaten yıllarca. pek bilmezdim yani kısacası.

  ne kadar içten ne kadar samimi biriymiş her haliyle belli oluyor.

  adli tıp raporunda tam iki saat can çekiştiği yazıyormuş. kerem altan sözüm ona hastaneye gitmek için evden çıktığında gayet sakin bir tavırdaymış. ve elinde telefonu varken 112yi aramak yerine hastane hastane gezmiş o da güya! yazık. resmen öldürülmüş kadıncağız.

  edit: eklemeyi unutmuşum. evden o gece defnenin çığlık sesleri de gelmiş mesela.

  18 mart 2020 18:23 18 mart 2020 18:43


  8. Gidişi beni bu kadar üzen bir ünlü hiç olmamıştı gerçekten. Bu aralar kendisini düşünüyordum ve dün gece rüyama girdi. Birlikte hamama gitmiştik. Anlamı nedir bilmiyorum ama çok tatlı kadındın seni çok özledim. 

  27 mart 2021 17:24

  9. bugune giden yollar bu kızın ölümüyle oldu. yani o sarı öküzü vermeyecektik. bu kızın arkasından denmeyen kalmadı(gizlinot: su testisi su yolunda kırılır). böyle böyle cesaret buldular. bir defne iki nazlıgül üsteğmen(gizlinot: önce ast subayla evlendi diye adam takıyorlar. boşandıktan sonra da yüzbaşıyla görüşüyor diye. yani kadın yaranamıyor. acaba dedikleri gibi nikahsız birliktelik yaşayan herkesi atsalardı. orduda kaç tane subay kalırdı?). ikisininde ölümünde malum kişiler ve fetö var. onların açtığı yolda bizde öldük. şimdi masum ayağına yatıp kadınlık üzerinden vuruyorlar eski dostlarını ama yemezler gülüm. defne'nin ahında boğulun hepiniz. hıncal uluç sende o bet sesinin içine kaçmasıyla öl ki anla defnenin neler çektiğini. o kadar sinirleniyorum ki defne resmen tc kadının özeti gibiydi. anlatamıyorum. umarım hepinizle bir gün teke tekte hesaplaşırız.

  27 mart 2021 19:48

  ilginizi çekebilecek benzer başlıklar