yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (166)
  • medya (6)

  1. Modanin, en pahali olan neyse onu alip giymek oldugunu sanan blogger. Kendisinin Moda bloggeri oldugunu iddia etse de bence event ve tanitim blogu demek daha dogru olur. Moda bloggeri benim gozumde ; nil erturk, tugba tunckaya.. Gibi isimler

  4 temmuz 2014 11:11

  2. (bkz: gösterişçi tüketim)

  4 temmuz 2014 22:00 ed.17 temmuz 2014 00:11

  3. ben bu kızı sevmiyorum. hayat tarzı, giyim tarzı, ilgi alanları falan bana göre değil. sevmeme nedenim tamamen bunlardan kaynaklanıyor. kişisel olarak beni rahatsız eden, insani birtakım değerlerime ters kaçan bir durumuna şahit olmadım. seneler önce, blogunu ilk açtığı zamanlar (gizlinot: o zamanlar bu kadar meşhur değildi) tesadüf eseri denk gelip bir süre takip etmiştim. paylaşımları bana hitap etmediği için takibi bırakalı da çok uzun zaman oluyor. (gizlinot: kaldı ki modayla zerre ilgim de yoktur ) dolayısıyla bloguyla birlikte diğer hiçbir sosyal hesabını da takip etmiyorum. (gizlinot: sosyal medya konusunda pasiflikten öleceğim zaten ama du bakalım) ama doğrusunu söylemek gerekirse şu anda isminden bu kadar fazla bahsedilmemesinin nedeninin yalnızca babası olduğunu da düşünmüyorum. hatta haksızlık yapılıyor bana kalırsa. geçenlerde ayşe arman'la yaptığı (link: http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/hayat/26655194.asp röportajı) okudum. (gizlinot: ki ben ayşe arman'ı da sevmem aslında)(gizlinot: swh) anladığım kadarıyla kendisi bir hayli hırslı. kafası da çalışıyor. e pazarlama üstüne eğitimi de var. en kurtlu baklanın bile bir kör alıcısı çıktığına göre popüleritesine neden bu kadar şaşılıyor, anlamıyorum. işbu röportajında söylediği, çektiği hamburgerin fotoğrafıyla ertesi gün aynı mekana gidip "o nereye oturduysa oraya oturacağım." diyen insana daha fazla şaşırıyorum ben. o nasıl bir özgüvensizliktir, nasıl bir karakter eksikliğidir! sevip sevmemek, örnek alıp almamak, örnek almanın dozajını kaçırmak falan çok ayrı mevzular ama bence kendisi bu kadar olumsuz eleştiriyi ve hatta had nedir bilmeyenlerin çok ağır ithamlarını hak etmiyor. (gizlinot: gerçi nefrete kaçan söylemleri birçok insan hak etmiyor bana kalırsa)

  velhasıl kelam, sevmediğim, takip etmediğim ama takdir ettiğim hatun kişi.

  5 temmuz 2014 01:51

  4. Babası sayesinde hatrı sayılan. Dev kadrosuyla blog yazdığını düşünen şahsiyet. Fazla ukala, fazla şımarık ve soğuk buluyorum.

  6 temmuz 2014 20:03

  5. babasının gölgesinde ne büyüyecek ne küçülecek. güneş görmeyecek yanmayacak pişmeyecek ünlü mevlana'nın dediği gibi. ayrılın artık babanızın gölgesinden. maalesef medyatik çocuklar böyle hep babalarıyla anneleriyle anılacak. yaptıkları önemli işlerde bile onlarla karşılaştırlacaklar. babaları sevilmiyorsa onlar da sevilmeyecek seviliyorsa onlar da sevilecek. ünlü olmak zor. kim bilir kaç tehdit aldılar ya da sevgi gösterilerinden bıkıp köye mi gitsek diye düşündüler. kendisini tanımamam etmem ama sizin de böyle ünlü baba ya da anneniz olsa bir şekilde onların gölgesinden sıyrılmak isteyip değişik bişi yapmaya uğraşmaz mıydınız. ya da asalak gibi mi yaşamayı tercih ederdiniz.

  baba vehbi koça bir röportajdda sorarlar. oğlunuzun yatları katları var ama siz hala eski model araba kullanıyorsunuz. vehbi koç'un cevabı ise tabii onun babası vehbi koç benim değil. sanırım özetledim.

  7 temmuz 2014 12:56 ed.20 temmuz 2014 19:33

  6. Her şeyi geçtim de savunanları anlamıyorum ve üzülerek gülümsüyorum.

  14 temmuz 2014 21:45

  7. insanlığa ne katkısı var diye düşündüğüm kadın. tamam herkesin bir katkısı olması gerekmiyor, ama böyle ünlenip kombin yapıyor, birileri bunlardan edinmeye çalışıyor falan tuhaf bir meslek ve bu sözlükteki binlerce kadının toplamından fazla kazanıyor, işte ben bu noktada soruyorum, senin insanlığa katkın ne busecim. peki amacın ne senin amacın.

  15 temmuz 2014 00:55

  8. Ustune bu kadar gidilmesine anlam veremedigim blogger. Elbette babasinin imkanlari olmasa bu kadar populer olamaz. Ama nasilsa bizde para cok gidip yatayim para yiyeyim demeyip kosturmasi taktir edilesi bir durum. Ha blogunda paylastiklari ilgimi cekiyor mu hayir ama cabasini begeniyorum. Ilerleyen zamanlardada kendini gelistirecegine inanmak istiyorum.

  15 temmuz 2014 15:50

  9. Evlilik sonrası kilo alanlar kervanına katılmıştır.

  18 ağustos 2014 23:43

  10. Kesinlikle moda alanında adının geçmesine bi tarafımla gülüyorum. Çılgınca peşinden koşup poh pohlayan bi grup da var tabii Fatih Terim'in kızı ooov. Bu fotoğrafının çekilmesinden tam bir gün önce konusu açıldığında arkadaşıma tam da bunları söylemiştim. Ama sonra fotoğrafa verdiği ayarı görünce ne yalan söylüyüm takdir ettim. Bundan çok daha önce bi röportajında da okumuştum pek kilo takıntısı olmadığını. Ben bu konuda çok takıntılı olduğum için belki de çok imrendim.

  Şimdi kimse verirken fotoğraf paylaşıyodun da şimdi böyle mi oldu falan demesin. Ben olsam ben de zayıflarken fotoğraf paylaşırım. Ama insan kilo alır da verir de. Bu kadar abartmanın ve kınamanın bi lüzumu var mı bilemedim.

  O halde yakalanıp da diğerleri gibi kaçmadı ya da yalanlamadı. Dik duruşuna hayran kaldım

  21 ağustos 2014 23:00