yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (32)
  • medya (6)

  1. Hande benim ortaokuldan arkadaşım. Instagramda gezerken şans eseri karşıma çıkmıştı ama gördüğüm çoğu hesapların aksine gerçekten çok emek veriyor ve kaliteli içerikler paylaşıyor.

  26 mart 2019 11:21

  2. Kendisini bi ara takip ediyordum. İçerikleri fena değil fakat soru cevap yaptığında verdiği ters cevaplar, sürekli instagram şöyle de emeğim yendi tripleri, başkaları hazırdan yapıyor bisürü beğeni alıyor ben kendim vakit ayırıp emek harcıyorum beğenmiyorsunuz tavırlarından dolayı takipten çıktım. Güzel ve hoş bir kız. Yolu açık olsun.

  Edit: kendisi sözlük yazarıydı. Başlığındaki eleştirilerden sonra hesabını kapatmış olan blogger.

  26 mart 2019 11:53 27 mart 2019 08:18

  3. Emek gerçekten veriyor da yaratıcılık veya yenilik yok bence. Birde herkese kızıyor ya ona sinir oluyorum. 20k takipçin var 5k sı aktif olsa ondan da sadecd 2k sı seni görse geri kalana daha önce 3783485 kere sordunuz!!! Yeter demeye hakkı yok bence. Çünkü milletin ana sayfasına çıkmıyor hiçbir şeyin anla işte görseler sorarlad mıydı?

  26 mart 2019 12:08


  4. sayfasında new well övüp burada procsin'i yeren insta-blogger.

  26 mart 2019 12:22

  5. Böyle bir işe girip eleştirilmemeyi bekleyerek ilerlemeyi nasıl düşünüyor bilmiyorum. İlk takip ettiğimde sayfası kaliteli güzel gelmişti.Sonra bir baktım procsin sayfa yöneticisinden hallice, normal tarzda sorulmuş sorulara bile sanane benim sayfam istediğim renge boyarım istediğim makyajı yaparım hep aynı soruları soruyorsunuz paylaşımlarıma bakmıyor musunuz tarzında cevaplar.

  26 mart 2019 12:28 26 mart 2019 12:38

  6. Kendisini eski sayfasından beri takip ediyorum, new well övmesinin güvenilirliğine gölge düşürdüğünü düşünüyorum. Bir de çok söyleniyor emeklerim emeklerim diye de ne yapabiliriz yani.

  26 mart 2019 12:41

  7. Başta takip ettiğim, sevdiğim bir sayfaydı. Watsons boykotundan ötürü de desteklerdim, daha sonra boykotu bozdu "kendi markasından bir ürün almazsak sorun olmaz" diye açıklama yaptı. Flormar boykotunu destekledi, Yves Rocher alışverişi yaptı durumu söyledim onlara ait diye araştırmak gerek dedi. Daha sonra diğer süslülerin dediği gibi New well, cocosh she reklamı yaptı. Bir de gerçekten takipçilerini azarlar gibi üslubu var hiç hoş değil. Bunlardan dolayı takibi bıraktım, tek artısı storyde makyaj yapması ama diğer sebepler daha ağır basıyo bence.

  26 mart 2019 13:46


  8. Sevgili modların sayesinde bir Blogger değil bir ürün olduğunu öğrendim.

  Bence vaadlerini yerine getirmiyor, tekrar almam, atarları bana alerji yaptı.

  ilgili medya:
  1
  26 mart 2019 20:01

  9. new well övmesinden ziyade takipten çıkmamın nedeni, the ordinaryden 3 ürün almıştı daha sonra kargo kaybolduğu için siteden tekrar istedi. İki kargo birden geldi. Fazla gelen ürünleri de uygun fiyata satacağını söyledi kendisine fazladan gelen 4€ fiyatı olan ürünü tanesi 80liradan sattı kskdlslfs Şaşırarak izledim sonra takipten çıktım zaten... swh tanım yapacak olursak makyaj uygulamaları ve ürün deneyimlerini paylaşan İnstagram sayfası

  27 mart 2019 04:20

  10. Bence biraz gereksiz yermişsiniz kızı gibime geliyor. Evet o instagram’da soru sorma kısmı çıktığı andan itibaren egoist davranıyor. Özel hayatım beni ilgilendirir:) Saçınızın rengine de ben karar vermiyim isterseniz:) vs. Tavırları çok sinir bozucu. Blogger olmak istiyorsa tahammül etmeyi öğrenmesi gerek. “Pahalı ürün kullanıyorum diye eleştirikiyorum. Benim bütçem bu şekilde” diye açıklamalar yapıyor sürekli. Öğrenciyim biriktiriyorum diyip haftada 500₺lik kozmetik alışverişi yapıyor. Hiçbir öğrenci her hafta 500₺lik alışveriş yapamaz (kendi biriktirdikleriyle) o yüzden orayı bir geçelim Handecim :) Bir de hayvan dostuyum hayvan dostuyum kedilerim var diyip diyip hayvanlar üzerinde deney yapan markalardan çatır çatır servet değerinde alışverişler yapman şov bence :)  (bkz: Macjunkie yazmış biosuna da) amma velakin sonuçta kız bir emek veriyor. Çift anadal yapmasına rağmen aynı tarzda yapsa bile her gün makyaj yapıyor. Sürekli ürünleri karşılaştırıyor,swatch yapıyor falan emeğinin göz ardı edildiğini düşünüyorum.  Boykot konusunda yazılanlara tamamen katılıyorum. Bir keresinde yalnızca watsonsta satıldığını bilmediğim bir ürünü sormuştum “watsonstan alışveriş yapmıyorum:)” demişti. Sonrasında alışverişe başladı. Önce bir zamanlar aynı hesabı paylaştıkları İpek başladı alışveriş yapmaya,sonra kendisi. Flormarı boykot ediyor boy boy yves rochet alışverişi yapıyor. Burada da kendisiyle çelişiyor. New Well konusunda yorum yapmak istemiyorum çünkü bildiğim kadarıyla fondötenini kullanmıyor/övmüyor. Bazı falan belki gerçekten güzeldir. Bilemiyorum hiç denemedim. Burada yazılanların biraz da kıskançlığa bağlı olduğunu düşünüyorum. 

   Not: Handeyi tanımıyorum yalnızca eskiden beri takipçisiyim. (gizlinot: Makyaj_masamiz zamanlarından beri) Olsa da olur olmasa da olur bir blogger benim icin Burada ultra yerilerek haksızlığa uğradığını düşündüğüm için yazdım. (Bir milyar eksi yedi hahah) Öpüldünüz sizi seviyorum. 

  Edit: düzenleme

  27 mart 2019 12:00 1 nisan 2019 17:00