girdi yaz
medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (3)
  • medya (0)

1. deneyimleyenlerin düşüncelerini yazmalarını merakla beklediğim seks etme durumu. denizde de yapmış olabilirsiniz, ecnebilerin hot tub dediği yerde de, yeter ki ortamda su olsun :d

bana gelirsek hiç yapmadım, cem yılmazın bi esprisinden pipinin suda iyice büzüşüp içeri kaçtığını duymuştum. tabi bu cem yılmazın pipisine has bir özellik de olabilir. pipi dememin sebebi bu kişinin penisi ya da y.rrağı olduğunu düşünmüyorum. elim gitmiyor öyle yazmaya. yarın sabah polisler beni elalemin pipisine laf etmekten gözaltına almadan konuyu kapatayım.

siz yaptıysanız yazın.

ukte: (yazar: femme)

12 temmuz 2016 22:48

2. kız vajinanın içine su kaçmaz mı ya. ay ne bileyim şöyle bir düşündüm de (gizlinot: swh )

sevgilimle tatile gittiğimizde belki yapabilirdik, fakat ben fazla açılamadığımdan dolayı başka bahara kaldı. ayrıca hayır büzüşmüyor, gayet yerinde hazır ve nazırslkşfşskfşk. of devam edemeyeceğim.

13 temmuz 2016 16:02

3. Buzusme meselesi için şu soğuksa belki diyorum. Yani bilmiyorum fikir yürütüyorum sadece. Soğukta küçülür çünkü asdfg

Fantezi de güzel fantezi ama olan var olmayan var diyorum lütfennn hayvan gibi her yerdeymis tövbe tövbe (gbkz: swh) yalnızlıktan şaka maka düz duvara tirmanicam vallahi.

13 temmuz 2016 19:10