yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  3.2
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (12)
  • oylar (9)
  • medya (1)
  4

  1. isana'nın hassas göz çevresini nemlendirmek ve strese bağlı oluşan yaşlanma belirtilerine karşı cildi korumak için özel geliştirilmiş göz çevresi serumu. ürünün 6 ml oluşu gözüme biraz az gelmiş olsa da yine de az miktarda kullanıldığını düşünürsek, 50 lira altında bir fiyata sahip olması nedeniyle fiyat olarak bile oldukça uygun aslında.

  öncelikle üzerinde 50 yaş üstüne uygundur gibi bir ibare var ama ben öyle bir anti aging etkisi olduğunu pek düşünmüyorum. dahası bu tür şeylerde yaşa bakarak ürün kullanmayı doğru bulmuyorum. mesela bu serum yapısı ve buna bağlı etkilerini beraberinde değerlendirmek gerektiğinde olgun ciltler, özellikle de üzerinde de yazdığı gibi 50 yaş ve üstündeki kişilerin ihtiyaçlarını giderecek kadar yoğun ve etkin performans sağlayacak bir serum değil bana göre.

  biraz da içerik ve yapısından söz edeyim. bir kere içerisinde bulunan kındıra bitkisi ve deniz etkili nem kompleksi sayesinde sürdükten sonra göz çevresini nemli gösteren bir duruşu var. gerçekten de makyaj öncesinde göz altlarına az miktarda uygulandığında hafif de olsa nemli ve yumuşak bir görüntü veriyor. bu açıdan güzel bir serum. hani göz kremi sürmeden şöyle anlık bir rahatlama istiyorum diyen biriyseniz iş görür. yalnız kuru ve bu yüzden de ekstra nem desteği isteyen bir göz çevresi olan kişilere hitap etmez. zaten oldukça hafif bir yapısı var. kullandığım günden bu yana benim göz çevremde herhangi bir ağırlık yapmadı ve alerjik bir reaksiyon göstermedi. ama aradığım budur işte dedirtecek bir serum da değil açıkçası. gündüz tek başına makyaj öncesinde baz niyetine, akşamları da krem sürmeden birkaç dakika ince sürüp, üzerinden iyi nem veren bir göz kremiyle geçerseniz o şekilde kullanılır. yoksa pek yeterli bir ürün değil.

  yalnız serumla ilgili bir şey çok hoşuma gitti. içerisindeki peptidler sayesinde göz altlarını daha aydınlık ve canlı gösteriyor. hani esnek bir göz çevresi elde etmek için güzel bir serum. kullanmaya başladığım günden bu yana ne zaman daha aydınlık bir göz çevresi istesem makyajdan önce sürüyorum. az bir miktar bile yetiyor. bütün anti aging ürünlerde olduğu gibi çok fazla bir beklentiye girmeden anlık etki göstermesi ve biraz olsun nemli bir göz çevresi için uygun fiyatlı olması nedeniyle de tercih edilebilir. benim satın aldığım zaman yanlış hatırlamıyorsam fiyatı 35 lira civarında bir şeydi. hassas göz çevresine sahip, hatta lens kullanan kişiler tarafından bile rahatlıkla kullanılabilen, aynı zamanda da vegan bir markanın ürünü olması seruma dair güzel detaylar kesinlikle.

  ukte: (yazar: archb).

  ilgili medya:
  1
  9 mart 2020 22:42

  2. Yaklaşık 15 gündür kullandığım serum. Açıkçası ilk günden beri çok severek kullandım. Bıraktığı nemlilik hissi gerçekten çok güzel ama 1 haftadır göz kapaklarımda ve sol gözümün dış kenarında kaşıntılı kızarıklıklar oluşmaya başladı. Yakından bakınca pul pul döküldüğünü farkettim. İlk günler çok önemsemesem de dün kaşıntı artmaya başlayınca serumu bıraktım. Şu an krem olarak sadece az miktarda bephantol sürüyorum. Egzama olduğunu düşündüğüm problem isana serumu yüzünden olmamıştır umarım. İlerleyen günlerde değişim olursa yazacağım.

  3 nisan 2020 15:04

  5

  3. İlk şişesini bitirip ikinci şişesine başladığım bir yaz akşamından giriyorum bu girdiyi.

  6 ml olmasından mı benim kullanımı bilmememden mi kaynaklı bilmiyorum ama bir ayda bitti:( Ürünü sıktığımız ağız kısmı ürünün bir kısmının araya gitmesine sebeb oluyor sanırım bu tüm şişelerde geçerli çünkü ikinci şişe de aynı sorunu veriyor yetkililere sesleneceğim bir platform değil ama rica ediyorum bir çözüm bulun yarısı parmağımda yarısı uçmuş duvarda oluyor her kullanımda.

  BEĞENDİĞİM TARAFLARI:

  Gerçekten göz çevresini aydınlatıyor.

  Esnek bir görünüm kazandırıyor

  Rahatlatıyor.

  Fiyat performans olarak pisayasada bulunabilecek en iyi ürünlerden biri

  emilimi ve sürüme çok kolay yapısı çok ince.

  BEĞENMEDİĞİM TARAFLARI

  Nemlendirme konusunda yetersiz(25+ için)

  Üstüne mutlaka nemlendirici bir krem istiyor.

  Serum ve nemlendirici bir kremi beraber kullanırsanız memnun kalacağınız bir ürün olacağını düşünüyorum.

  7 temmuz 2020 02:29


  4. Genelde göz çevresine krem sürmeyi unutsam bile, sürdüğüm zamanlarda etkisini gördüm. Benim cildimde yağ bezesi gibi bir sorun oluşturmadı. F/p açısından mükemmel bir ürün

  7 temmuz 2020 09:44

  5. Çisem Çakır'ın önerisiyle aldığım bilmem kaçıncı üründen bir tanesi. Her ne kadar age performance dense de genç ciltlerin de kullanabileceğini söylemesi ve uygun fiyatına kapılıp almıştım rossman indiriminden, şimdilerde son demleri ile aşk yaşıyorum bayram indiriminde yedeklemeyi düşünüyorum. 21 yaşındayım ve kullandığım ilk göz çevresi serumu daha önce yüz için kullandığım kremleri göz çevreme de sürerdim aslında çok elzem değil ama ben üründen memnunum herhangi bir iritasyona,yağ bezesine vs sebep olmadı çok güzel nemlendirdi ve üzerine sürdüğüm kapatıcı,far vs yapısını bozmadı hatta ürünü sürdükten sonra bi rahatlama ve gergin hissiyat verdi. Tekrar alırım keşke bu kadar küçük olmasan...

  edit: Yağmur Vardar'ın eğer direkt sürerseniz egzamaya sebep olabilir nemlendiriciden sonra serumu kullanın uyarısından sonra artık böyle kullanmaya devam edeceğim, egzama gibi alerjik reaksiyonlar göstermedi ama bu şekilde daha iyi nem alacağımı düşünüyorum

  27 temmuz 2020 07:07 28 temmuz 2020 16:08

  2

  6. Rossman mağazalarında bulunan göz çevresi serumu. Herhangi bir soruna yol açmadı ama fayda da sağlamadı. Hiç bir olumlu ve ya olumsuz etkisini görmedim. nemlendirme anlamında da yeterli bi ürün değil. 

  27 temmuz 2020 07:52

  1

  7. en son yıllar önce kiehl's avokadolu göz kremi gözaltlarımda egzama döküntülerine sebep olmuştu ve doktor acil bırakmamı söylemişti, aynısını bu üründe 3.günde yaşadım. sevdiğim tek bir yönü var o da hafif formülü ile çok güzel nemlendirmesi (gizlinot: valla sadece nemlendirme beklentim olsa bu ürüne yönelmezdim). gelelim eksilerine, egzamayı saymazsak ürün aşırı bereketsiz. 3 gün kullanmada bile gözle görülür azaldı. basmalı aplikatörü aşırı dandik, bastığınızda içindeki ürün birden fışkırıyor. parmağa sıkmak mümkün değil, avucumun içine olabildiğince yavaş sıkmaya çalıştım yine ziyan oldu büyük bir kısmı. fiyatı indirimde 27 tl'ye iniyor ama bu bereketsizlikle pek de bir anlamı yok bence. maalesef kullanmayı bıraktım. gözaltlarımda oluşan döküntüleri de bariyer güçlendirici kremim ve ginseng serumum ile hallettim sıkıntısız. leke falan kalmadı iyi ki yani. hassas ciltler, dermatitli ve egzamalı ciltler uzak durmalı.

  10 ağustos 2020 01:59


  3

  8. ürünü ilk kullanışımda gözaltlarımda yanma hissettim, korkup bir kenara bırakmıştım, bugün tekrar bir deneyeyim aynı şey olacak mı dedim ve evet yine yanma oldu birazdan gidip yıkayacağım.

  ilk kullanışımda önce nemlendirinci sonra serum sürdüm, bugün ise önce serum sonra nemlendirici. demek ki bana iyi gelmiyor. üstte birkaç kişi daha benzer durum yaşamış üzüldüm

  28 ağustos 2020 23:32

  9. üzerinde yazan 50+ yaş ibaresine takılmadan, sevgili çisem çakır önerisiyle aldığım ve memnun olduğum ürün. çukur gözlerim sebebi ile oluşan mor-kahve görünümü bi tık açmış bulunmakla beraber makyaj ile de aydınlık bir bitiş sağlıyor. sevildin.

  29 ağustos 2020 00:12

  10. Rossmann online da artık bulamadığım serum. Gören bilen bana ulaşabilir mi lütfen.

  2 kasım 2020 18:05