yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (4)
  • medya (0)

  1. İskoç varlık.

  Kendisiyle ilk narnia günlükleri'nde (link: http://66.media.tumblr.com/f11578949690c4c9339fd295cc70d65c/tumblr_mh00ckwg271qbar1do1_500.gif mr. tumnus) olarak tanıştık ki çok büyük bir rolü olmamasına rağmen o zamandan kalbimi fethetmişti. Daha sonra çok filmini izledim ama hala mr. Tumnus'ın yeri ayrıdır.

  Evet atonement ve özellikle x-men filmleriyle patladı ama bu adam hep başarılı idi. Konservatuvar (gizlinot: the royal conservatoire of Scotland ) mezunu, bir oğlan babası (gizlinot: brendan mcavoy). (link: https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTBwbNMihRdPGHXIije9cQIRBGuObdyPQa0taiyq7LgeqyAVDI1aF10fCI0 anne-marie duff) ile evli idi fakat arkadaşça boşandılar, (link: https://encrypted-tbn3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQdjlrncHHvQ9CianyXHDxptzS8IrCuGg0JHC0Y-59AgiA9Q-VXh_emLKK4Wg alexandra shipp) ile takıldığı hakkında söylentiler var ki kendisi x-men filmindeki storm oluyor.

  Biraz fazla magazine girdi ama varmak istediğim nokta şu: hayranları bir kendisine bir de eşine (gizlinot: şimdi eski eşi ) bakıp genelde olumsuz tepkiler veriyorlardı. Bir röportajda kendisine neden evlendin acele mi ettin tarzı bir soru yöneltildiğinde eşiyle ilgili "the world seemed less scary and i started to love myself a little bit more" (hayat daha az korkunç göründü ve ben kendimi birazcık daha sevmeye başladım) şeklinde cevap verip beni erime moduna sokmuştu. Ha şu an ayrılar, nazar mı alexandra mı bilemem ama o sözün üstüne ben bu ayrılığı çok kaldıramadım açıkçası. (ybkz: :( )

  Adam başarılı, hem de çok. İlk filmlerinden rory o'shea was here (gizlinot: inside i'm dancing diye de geçer ) ile nasıl sadece bakışlarla destan yazılır hakkında sinyalleri vermişti. Gerçekten sadece bakışları ile sayfalar dolusu metni birkaç saniyede aktarabilme yeteneğine sahip, olay artık rol yapmaktan çıkıp gerçekten hissetmeye dönüşüyor bence. Becoming jane olsun, atonement olsun tutkulu aşık (link: http://valerie-jeanne.tumblr.com/post/76408215509 nedir), (link: http://bewitchthemind.tumblr.com/post/87845992197 nasıl olunur) göstermiş olup, (link: http://67.media.tumblr.com/c80bbedb423e3679be5a335d0565b479/tumblr_nsoe41bpTD1ud82hio2_500.gif trance) ve (link: http://jamesmcavoid.tumblr.com/post/71028132327 filth) gibi filmlerle de manyak tarafını açık etmiştir.

  Her türlü role girebilir, en aşık, en masum, en eğlenceli, en pislik, en psikopat, en cesur karakterleri oynayabilecek bir potandiyeldedir bence. ewan mcgregor'u çok severim ama en sevimli halini izlerken bile bakışlarından dolayı her an manyak ve tehditkar birine dönüşebilecekmiş gibi gelir bana, james de o olay yok işte, o an hangi karakteri oynuyorsa odur.

  (yazar: sevenwonders) 'ın da belirttiği gibi çok eğlenceli ve röportajlarının izlenmesi aşırı zevkli bir (link: http://generalhxu.tumblr.com/post/144326007590 insandır). Görece yakışıklı olsa da benim 'en'lerimin arasındadır, bakışları (link: http://67.media.tumblr.com/3af335118a870e630150091ae9c5b43c/tumblr_nlzg7y4kYj1r9pt1so2_r1_500.gif yeter) <3

  En gifli ve uzun girdim oldu herhalde, okuyanlara sonsuz teşekkürler, gözlerinize iyi geldiğini umuyorum (ybkz: swh)

  28 eylül 2016 21:20 2 ekim 2016 01:02

  2. yıllardır çok beğenerek takip ettiğim oyuncu. hem yakışıklı hem yetenekli (bana göre tabiiki kuzgun şahin misali) üstelik birde aksanı yok mu, yeme de yanında yat.. lafın gelişi tabiiki, ye yani.. ben yerim şahsen.

  Neyse ben james'i ( james diyorum sorun olur mu?) starter for 10 filminde gördüm beğendim, sonra wimbledon filminde buluşmaya başladık, penelope filminde istemeye gittik. Sonrası işte atonement, arkasi wanted..

  28 eylül 2016 21:58

  3. nasıl bu zamana kadar yazmamışım bilmiyorum. hayatımda gerçekten ciddi ciddi (platonik de olsa) inanılmaz aşık olduğum şahıstır. çevremde benden başka herkesin onu çirkin bulmasını da anlayamıyorum, anlayamayacağım.

  inside i'm dancing'deki huysuz rory o'shea rolüyle ilk olarak ne kadar başarılı olduğunu kanıtladı. the last king of scotland'da kendine "vay terbiyesiz" dedirtebildi. penelope'de (bir de saçlar uzundu burda) bizi aşık james ile tanıştırdı mest etti.

  ben tüm filmlerini saymayayım bari de bayılmasın insanlar. bayağı ünlü olan filmleri ile devam edersek atonement ile çektiği acıyı bizlere de çektirdi. wanted'da bizleri "silah da tutarmış elleri, artist artist hareketler de yaparmış aman da aman" diye hava atan teyzelere çevirdi.

  daha sonraları x-men-first class'a dahil olmasıyla "artık bizimki dünyaca tamamen ünlü oldu arkadaşlar" diye gururlandırdı. filth ile kendinden iğrendirmeyi başardı. split ile "artık o her rolün adamı" gelsin oscarlar beklentisine soktu. (henüz gelen giden yok)

  ama umutluyuz!!!

  edit:imla

  6 ağustos 2018 20:00 12 ağustos 2018 22:02


  4. söz konusu karizmatik olmaksa bence ne leonardo ne brad bu adamın eline su dökebilir. kankası michael fassbender ve hugh jackman ile birlikte dünyaya düşen karizmanın ve yakışıklılığın tamamının yarısına el koymuşlar bence.

  akademi ödüllerinin de aslında ne kadar overrated olduğunu her yıl bir kez daha idrak ediyoruz sayesinde. filth ve split filmleriyle oscar alamadı bu adam. daha üst düzey bir oyunculuk görmedim ben. filth filmindeki haliyle günlük hayatta röportajlarındaki ya da tv programlarındaki neşeli james mcavoy'u karşılaştıramıyor beynim. split'te bir değil tam 23 farklı kişiliği canlandırdı. onlar da haklı bir ödül yetmez şimdi bu rol için.

  6 ağustos 2018 23:19