0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (6)
  • oylar (0)
  • medya (2)

1. şimdiye kadar denk geldiklerimin arasında en doğal duran, yanakları gölgelendirmede kullanılan pudra. içindeki gri tonlar sayesinde gerçek gölge gibi durur, turuncu bronz pudralarla yapılan gölgelendirmelerin yanında farkı anlaşılabilir. hafif uygulama tavsiye edilir, zira oldukça yoğun pigmentlere sahiptir.

18 kasım 2013 15:20

2. (gbkz: karima mckimmie)'nin videolarında kontür için bol bol kullandığı, beyaz tenler için mükemmel kontür pudrası. turuncu renk içeren korkunç pudralardan sonra gri alttonuyla insana model yanakları kazandırıyor.

8 ocak 2015 22:36

3. rengi oldukça küllü olan, beyaz tene çok yakışan soğuk tonlu kontur pudrası. illamasqua heroine far ve bu, en sevdiğim kontur ürünlerinden. aşırı pigmentli olduğu için çok sık kıllı olmayan bir fırçayla build up şeklinde gittikçe yoğunlaştırırak uygulamayı tercih ediyorum.

6 ocak 2016 18:50


4. çok aşırı soğuk tonlu diyemeceğim daha çok nötr tonlu kontür pudrası. yapısı biraz kremsidir ve bu yüzden tozutma problemi vardır. ancak kendisi gibi tam anlamıyla nötr alt tonlu kontür pudrası bulmak pek kolay değil. ya biraz soğuk oluyorlar( ki bu arada bu baya güzel bir şey (soğuk olması yani) bknz chanel notorious , mac omega, makeupstore masai, nyx taupe allık ) ya da kontür ürünü olarak satılmalarına rağmen kontürle alakası olmayan sarı alttonlu kahve oluyorlar. bknz mac ın sculpting pudraları, nars laguna falan, krem stickler ve şu an aklıma gelmeyen bi sürü örnek daha. o yüzden alacaksanız tozutma sorununu ve bi far büyüklüğünde olduğunu unutmayarak alın.

25 ocak 2016 19:21 26 ocak 2016 03:14

5. bir kontür ürününün olması gerektiği gibi küllü tonlara sahip seri. miktarı 3.1 gram gibi bir şey ve gerçekten tozutuyor. ben mediumu kullandım. tenim nc15-20 ve nötr sarı tonlu. yapısı güzel ama müthiş değil. iyice yedirmek gerekiyor pudramsı yapısı sebebiyle. ıslak zemine sürüldüğünde de bayağı uğraştırıyor dağıtmak için. o nedenle direkt fonföten üzerine uygulamayı sevmedim ben. medium bana biraz koyu geldi ama denemeden aldığımdan işimi garantiye almak istemiştim. hafif uygulama yaptığımdan medium da oldu. tozutmadan olsa gerek bayağı hızlı azaldı benimki. almazsam öleceğim hastalığına yakalanmıştım ama bir daha almam herhalde. buna muadil olarak kullanılabilecek mufe/mac farlar var gayet güzel. benim esas önereceğim ise dolce&gabbana tan allık, bir ara yorumunu yapacağım da kısaca söylersem yapısı çok çok daha iyi, fiyatı daha uyguna geliyor ve türkiye'de beymen online sitesinden alınabiliyor. rengi çok pembe tonlu olmadığınız sürece kirli kaçmayacaktır. karşılaştırma swatchlarına bakın, çoğunluk için kevyn aucoin yurt dışından siparişle uğraşmaya değecek bir ürün değil bence. krem ürün isterseniz de giorgio armani brow maestro derim.

10 kasım 2016 20:48

6. gereksiz pahalıdır, ben çözümü ton benzerliği bakımından sephora tranquil kontür pudrasında buldum yes.

11 kasım 2016 17:58