yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (11)
  • medya (0)

  1. 11k takipçisi olup cok fazla ürün getiren bir hayvansever. Hesabının yalancısıyım Abd den getirttiğini söylüyor.hiç alışveriş yapmadım ama o kadar renkli şeyler koyuyo ki istiyorum. Aynı zamanda da Can bonomo'nun kardeşi Funda hanım.

  Getirdiği markalar

  Elf

  Revlon

  Hard candy

  Sephora

  Maybelline .. Cok daha fazlası.

  Alışveris yaptıysanız paylaşırsanız cok seviniriim :)

  10 kasım 2014 21:18

  2. Ben funda hanımın hepsiburada hesabından alışveriş yapıyordum. Çok memnun kaldığımı söyleyebilirim. Alışverişiniz dışında koyduğu minik süpriz hediyeleri ile ayrı bir gülümsetir. İnstagram hesabını takip ediyorum ama henüz alışveriş yapmadım.

  Edit: kusuruma bakmayın gittigidiyordan alışveriş yapmişim hepsiburada değilmiş yanlış hatırlamışım 2 sene olduğu için :)

  11 kasım 2014 03:58 18 ekim 2015 01:37

  3. Heralde son 1 aydır Instagram satışlarına yeni bi boyut getirmiştir Funda hanım. Açık arttırma yöntemiyle gerek kendi ürünlerini gerek takipçileri tarafından yollanan ürünleri satıyor ve elde edilen parayı hayvan barınaklarına bağışlıyo. Takip etmenizi tavsiye ederim

  21 şubat 2015 22:49


  4. Son zamanlarda açık arttırmalar yaparak barınaktaki hayvanların tedavi ve mama masraflarını çıkarmayı amaçlayan insan. Satıcı olarak değerlendirmem pek mümkün değil ondan hiç alışveriş yapmadım ama bu davranışıyla benden takdiri topladı.

  Hard Candy allıklarına ise gözüm gitmiyor değil:)

  28 mart 2015 01:04

  5. Bu hesap hakkında bu kadar az şey yazılmış olması üzücü. Kendisi bağışlanan ürünleri (gerek firmalardan, gerekse sizin benim gibi insanlardan) açık artırma ile satarak sahipsiz hayvanların mama ve tedavi masraflarına katkıda bulunmaktadır.

  her türlü mama ve tedavi masrafı belgelenmektedir. Bir başka instagram hesabı olan (bkz: bizimcocuklarsokaktakicanlar) ile çalışmaktadır.

  Hesabından satış yapıp parasını çatır çatır yiyen instagram satıcılarının aksine üslubunda da bir sorun göremezsiniz. Gerek ürün bağışlamak, gerekse 1 TL'den başlayan artırmalar ile sahipsiz hayvanlara destek olmak isterseniz, takip etmenizi öneririm. Hem istediğiniz ürünleri almış & kullanmadığınız ürünleri bağışlamış, hem de faydalı bir iş yapmış olursunuz. Yapılan destekleri görmek için kar demeden kış demeden sevgililer günü demeden kurtköy'e besleme yapmaya giden, sahipsiz hayvanların sahiplendirilmesi, tedavileri, mama yardımı yapan (bkz: bizimcocuklarsokaktakicanlar) hesabını da takip etmenizi öneririm. her zaman söylerim, dünya böyle iyi insanların hatrına dönüyor. keşke böyle insanları kopyalasalar. çok ihtiyacımız var.

  12 nisan 2015 10:55 12 nisan 2015 10:57

  6. ürünlerin nerede, ne zaman ve nasıl açık arttırmaya çıktığını anlayamadığım site. ama paramı hayvan katillerene vereceğime, burdan almayı tercih ederim.

  14 nisan 2015 23:08

  7. çok güzel bir amaca hizmet eden instagram hesabı. gönüllülerden gelen sıfır, denenmiş veya az kullanılmış ürünleri açık arttırma üsulu satarak bir çok canın hayatını kurtarmıştır funda hanım. açık arttırmalar 21.00 gibi başlayıp 00.00'da sona erer. çok da şahane ürünler çıkıyor, göz atmanızı tavsiye ederim. şimdiye kadar bir kere açık arttırma kazandım, funda hanım teslimat konusunda da çok ilgili, çok tatlı. kullanamadığım ürünlerimi de göndermeyi düşünüyorum.

  13 ağustos 2015 16:06


  8. Bu akşam sarıyer rm den çıkartılan hayvanların tedavisi yararına açık arttırma yapacak olan hesaptır. Çok güzel ürünler var, aralarında ihtiyacınız olan varsa bir göz atın.

  22 kasım 2015 15:32

  9. Instagram hesabının ismi 'hipder' olmuş. Benim gibi arayıp bulamayanlar olur belki.

  22 kasım 2015 15:59

  10. hesabın adı artık (bkz: hipder) olmuştur. (bkz: hayvanlar için projeler derneği )

  belki de ilk açıldığı zamanlardan beri takip ediyorumdur funda ablayı. önceleri yurt dışından getirdiği elf, hard candy, sleek gibi markaların ürünlerini satar ; kazandığı para ile sokaktaki yaralı, hasta hayvanlara yardım eder, elinden geldiğince beslemelere mama desteğinde bulunurdu. daha sonra hesabı büyüdükçe açık arttırma sistemine geçti (gizlinot: ki bence çok daha eğlenceli oldu ). yine kendi ürünlerinin yanında bağışlanan kozmetik ürünlerden el işine , kıyafetlere kadar (gizlinot: hatta bir kere kahve makinesi de gördüydüm ben ) her türlü ürünü açık arttırma usulüyle satıp kazanılan parayla mama ya da klinik masrafı ödedi. dekontlarını da açık açık yayınlıyor hep. içinizde gram şüphe olmasın yani bizim paralar nereye gidiyor diye.

  bunun yanı sıra (bkz: hipexpress ) adında bir sayfası daha var. burada da sanırım ebayden getirttiği ürünleri gayet uygun fiyatlara satıyor. amaç yine aynı. çay poşet tutacağı, şirin cüzdanlar , şekilli kırtasiye eşyaları gibi çeşit çeşit ürünleri bulabilirsiniz.

  ben bir kere ürün alışverişinde bulundum. evi alsancakta , bunu bildiğimden kargo yerine elden teslim alıp alamicağımı sordum. bana verdiği cevap eğer uygunsanız eve de gelin, çocuklardan çekinmezseniz (gizlinot: kedi ve köpekleri ) bir kahve yaparım oldu. aldığım üründe 15liralık bir şeydi.. doktor randevum olduğu için gidemedim lakin o karşılaması sıcak tavırları ve bu teklifte bulunması bile beni çok etklemişti.

  tek başına tüm işlere koşturmak yerine dernek kurmaya girişmesi çok çok daha iyi oldu. bir ileti paylaşmış ; her ilden keşke gönüllü geçici evlik yapabilecek birilerini bulsak da çocukların pansiyon masraflarından kurtulsak.oraya verilen para ile daha çok çocuk tedavi ettirebilsek. kesinlikle katılıyorum diye atladım durumuna.. (gizlinot: swh ) evde zaten bir kedicim var, arada ona da arkadaş olur gelen canlar diye düşündüm. eğer yaparım derseniz siz de en azından bu güzel projenin bi ucundan tutmuş olursunuz. benim gibi ürün bağışlama/alma durumu olmayan öğrenci süslüler için yapılabilecek en güzel yardım bu sanırım.

  biraz uzun oldu, ama tam açıklamak istedim :)

  22 kasım 2015 16:59 22 kasım 2015 17:00