yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.3
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (39)
  • oylar (16)
  • medya (1)

  1. kryolan markasından yoğun dokulu, bol pigmentli, birçok amaç için kullanılabilecek bir ürünmüş.

  ben denemedim ancak çok kişi tavsiye ediyor.

  buyrun şöyle bir inceleme buldum

  (link: http://www.makyajlikiz.com/kryolan-supra-color-grease-paint-1w/ http://www.makyajlikiz.com/kryolan-supra-color-grease-paint-1w/)

  5 mart 2014 17:42

  2. bendeki rengi 1w olan ve göz altlarımın zombiliğini alıp götüren, küçücük olduğuna bakmayın uzuuunca bir süre giden, fazlasıyla yoğun kapatıcı. yani en azından ben kapatıcı olarak kullanıyorum. fondöten olarak kullanılmak için çok çok ağır, göz altında da deli birikme yapıyor. sadece kendi ten rengine uygun kapatıcı bulamayan, beyaz tenli (valla beyaz tenli demeye korkar oldum kuşlar) hatunlara öneriyorum ve gidiyorum.

  5 mart 2014 17:47

  3. bugün 'elo' isimli olanını almış bulunmaktayım. kendisi 30 gram. baktığınızda çok koyu bir renkmiş gibi duran ancak sürülünce açıldıkça açılan ve mükemmel kapatıcılığı olan bir yapısı var. göz altına uygulamak içinse 1w olanının en küçük boyunu aldım. gelir gelmez uyguladım, sonuç; gerçekten harika. günlük kullanım için uygun değil bence, nedeni ise yoğun kapatıcılığından dolayı. gözenekleri tıkaması durumu oluşabilir.. oldukça temizlemek gerekiyor. onun haricinde günlük kullanılır mı ? hem de kesinlikle :) öyle bir ürün ki, ince bir tabak halinde uygulayıp, yine kendi markasının transparan pudrası ile sabitlediğim yüzümde hiçbir şey yokmuş hissi yaşadım. resmen kendi cildiniz oluyor anında. pürüzsüz ve size ait bir ciltmiş gibi yani. ve sanırım en güzel yanlarından birisi de, minicik bir ürünün bile yıllarca gidiyor olması.

  8 mart 2014 01:10


  4. kapatıcılıkta, fotojenik fotoğraf vermede çok başarılı bir ürün. ancak öyle parmakla çalınacak filan bir ürün değil. ıslatılmış süngere pıt diye dokundurulup yüze şöyle bir geçmek lazım o kadar. zaten yetiyor. ama çok çok iyi çıkarmanızı tavsiye ederim. micellar sular filan fayda etmiyor yoğun bir ürün

  1 ekim 2014 20:39

  5. oda sıcaklığından birazcık daha sıcak bi ortamda sulanıyor, özellikle yazları sıcak bi memlekette yaşıyorsanız, güneydoğu ya da antalya gibi, buzdolabında saklamanızı öneriyorlar. çünkü o sulanan şekliyle kullanınca çabucak parlama yapıyor.

  bi' de bunu sürünce sanki bi iki saat sonra cildim kusmaya başlıyor ürünü. böyle olan kimse var mı?

  9 şubat 2015 21:29

  6. harika bir ürün. müthiş kapatıcı ve bereketli. denildiği gibi çok yoğun bir yapısı var. bu yüzden günlük ve sıvama kullanıma pek uygun değil.

  16 ağustos 2015 20:54

  7. Baya yoğun dokusu olan bir fondoten. Elo isimli tonunu kullanıyorum. Bence sadece özel günlerde kullanılabilcek bir kıvama sahip. Günlük hayatta kullanırken süngerin üzerinde kalanlarını suratıma sürmem yeterli oluyor ama açıkçası daha memnun kalacağımı düşünerek almıştım bu ürünü. Tahmin ettiğimden çok daha fazla kalın bir tabaka oluşturdu cildimde.

  19 kasım 2015 17:46 ed.20 kasım 2015 19:58


  8. Doku olarak çok yoğun. Her gün her gün kullanılabilecek bir ürün değil bence. Ama çok başarılı. Tamamen yeni bir ten yaratıyor diyebilirim. Çok memnunum. Özel günler için olmazsa olmaz hale geldi benim için. Fiyat olarak biraz pahalı olmasına rağmen o kadar bereketli ki verilen parayı fazlasıyla hak ettiğini düşünüyorum.

  27 aralık 2015 17:29 ed.31 aralık 2015 10:22

  9. Katı ama elinizi veya fırçanızı dokundurduğunuz anda yumuşacık olan sevip sevmediğime bi türlü karar veremediğim fondöten. ince bi yapıya sahip ama kapatıcılığı renk dengeliyiciği güzel artık morluğu da aşıp kahverengi olan göz altlarımı kapatabilen nadir ürünlerden fakat yüzünüzde bi süreden sonra yağlı bi görüntü bırakıyo ki cildim normalde kuru yapıda ve bulduğu her çizgiye doluşuyo.

  5 mart 2016 16:42 27 mayıs 2016 15:21

  10. 2 sene önce aldığım 55 ml. fondötenini hemen her gün makyaj yapmama rağmen yarılayamadığımdır. göz altına ugulamak için ayrıca 8 ml olarak satılanı alıp kazıklanmanıza hiç gerek yok. 55 ml ile içeriği aynı yani hem göz altına hem tüm yüze uygulanabiliyor hem de çok daha ekonomik oluyor. özellikle fotoğraf çekimlerinde ışığı çok güzel yansıttığı için mükemmel sonuç veriyor. BU arada piyasada çok fazla sahte ürün versiyonu var. Kozmotek ve kendi sitesinden veya direkt kendi mağazalarından almalısınız.

  yağlı ciltlerde biraz zor tutunup günün ilerleyen saatlerinde kusma yapabiliyor üzerinden transparan pudra ile geçseniz de. bu yüzden yağlı ciltlerin daha katı formda olan tv paint stick'i kullanmalarını öneririm.

  11 mart 2016 11:43 11 mart 2016 11:45