yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer
  girdi yaz
  medya ekle
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (18)
  • medya (0)

  1. Ünlülerle söyleşi videolarındaki soru soran hanımdan tiksinmeme neden olmuş youtube kanalı.Hanımefendi gelmiş 40 yaşına, hala ve hala 13 yaşındaki ergenler gibi kardo, karşim, hacı, reyiz, lan gibi kelimeler kullanmakta.Fikir güzel, konuklar güzel, sorular güzel lakin hanımefendi videoya katlanmama engel oluyor.

  4 haziran 2019 21:11

  2. Mevzu bahsi geçen kanalı ilk aşırı ünlüler kısa görüşmeler formatında tanıdım. Sunucusu Zeynep Ocak'tır efendim. Hanımefendinin jargonuna ilk kez maruz kaldığınızda noluyo ağbiiye bağlayabiliyorsunuz ammavelakin muhabbeti sonradan sarıyor ve izledikçe izleyesiniz geliyor. Konuklar ve sohbet yerinde oldukça samimi bir ortamda dönüyor muhabbet. Hoş, izlenesi bazen kuru goygoy da dönüyor. Lazımdır böyle kanallar. Emcürün kankalar

  4 haziran 2019 21:29

  3. Mütevazı görünen pek çok tiyatro kökenli oyuncunun yüksek ego sahibi olduğunu sayesinde gördüğüm kanal. Kanala dair katlanamadığım üç şey var: kanal sahibesinin hitap şekilleri, cambly reklamları ve ölümüne spoiler.

  4 haziran 2019 21:38


  4. normalde sevdiğim bi kanal

  Ancak bazen sunucusuna katlanmakta zorlanıyorum. Karşim diyerek samimi mi olmaya çalışıyor anlamıyorum ama gerçekten çok itici bi sözcük. Üstüne bazen konuk olan ünlülerin sözlerini kesiyor ve lafı ağızlarına tıkıyor. Yapacağı espriyi kaçırtmamak için mi böyle davranıyor anlamıyorum. 

  4 haziran 2019 22:22

  5. instagram keşfette hazal kaya ile olan bölümüne denk gelip youtube’tan bölümün tamamını izlediğim kanal. sunucu hanım nedeniyle izlemekte baya zorlansam da sonuna kadar şans vermek istedim ama bir daha izleyeceğimi sanmıyorum. hem en çok kendisi konuşmak istiyor hem de kırk yıllık kankalarıyla muhabbet eder gibi yapıyor programını. bu beni çok irrite etti, samimiyetsizce, rahat kız imajı verme amaçlı hareketleri vs sevemedim hiç. düzeltme: izledikçe seversin diyenleri dinledim gerçekten izledikçe sevdim. fikirlerim biraz değişti.

  5 haziran 2019 00:09 5 ocak 2020 01:32

  6. (bkz: Holy motors) yıllar önce izleyip çok birşey anlamadığım ama her nasılsa yine de beğendiğim fantastik, sürreal bir garip fransız filmidir. Anladığım kadarıyla YouTube kanalı olmuş ismi. Sahibesinin jargonuyla 'aferin karşim bu kadar yormasaydın kendini ya çok yaratıcı isim bulmuşsun kanalına.'

  5 haziran 2019 00:09

  7. bir çok farklı programı olan kanal. benim en sevdiğim kıraathane bölümleri. ekip arasında çok iyi bir uyum var ve ben çok ama çok gülüyorum. zeynep hanımın konuşması başta farklı gelse de şimdi içtenliğini, cesaretini çok beğeniyorum öyle ki bu programdan sonra kendisini insta'dan da takip etmeye başladım. ünlülerle sohbet programını da sohbet için değil goygoy için seyretmek gerekiyor. bu kanalın daha ciddi film eleştrileri yapan programları da var. bence çok güzel bir kanal olma yolunda ilerliyorlar. hepsine kolay gelsin.

  5 haziran 2019 06:07


  8. Kanalı ilk kaan urgancıoğlu ile keşfettim sonra salih bademci hande dogandemir vb. Gibi sevdiğim oyuncular gelince cambly'e de sunucuya da katlanır oldum bir baktım hepsini izlemişim sadece bazen video için degil de biz sohbet edelim kamera da ceksin madem diye yaptıkları anlar olmuş onlar harici güzel zaman gecirmek icin survivor ünlüsü zeynebimizin sunduğu kutsal motorumuza şans verilebilir :P

  6 haziran 2019 01:33

  9. Farklı konseptlerde video çeken magazin dünyası merakımdan ötürü izlediğim videoların aşırı ünlüler ve prestijlilerden öteye gidemediği youtube kanalı. Sunucusunun ilk izlemelerde itici gelmediği kimse yoktur diye düşünüyorum. Kanalın bana en zevk veren noktası kişileri daha yakından gözlemleme fırsatı sunması. "x hanım/bey evlilik var mı" sorularından öteye gidilmesi bunun sonucunda nötr olduğum birine ısındığım (gizlinot: Hazal kaya) ya da sempatimin antipatiye çevrildiği (gizlinot: Büşra develi, urazka :() oldu. Film önerileri de magazin düşkünlüğüm konusunda vicdanımı rahatlatıyor "tmm ya boşa harcamadım vaktimi :d" diyorum. (gizlinot: Çok ikna edicidlelwp) Az önce karsu dönmezle çekilen bölümü izledim ve en güldüğüm, eğlendiğim, hayran kaldığım bölümdü diyebilirim şuraya bırakıyorum. (link: https://m.youtube.com/watch?v=jWYrTqluoOE&t=38s karsu dönmez | aşırı prestijlilerle kısa görüşmeler ) Aşırı ünlülerle kısa görüşmeler konseptinde de hazal kaya, nilperi şahinkaya, ceren moray ve melisa sözen bölümlerini öneririm.

  25 ağustos 2019 03:27 25 ağustos 2019 03:28

  10. her koydukları videoları gördüğüm an izlediğim youtube kanalı, Utku, Zeynep, Kaan, Hasan kanalın başrol ekibi, Aşırı ünlülerle kısa görüşmeler formatı evet popüler bir format ama ben kıraathanenin de ayrı hastasıyım. Özellikle benim gibi sinema konuşmayı, izlemeyi, okumayı sevenler için aşırı içi dolu bilgilerin yanında goy goy kısımlarında da kahkaha attıran programdır. Ben genel olarak kanalı çok başarılı buluyorum ve üyeleri de oldukça samimi. Her birinin ayrı fikirleri olsa da bazen birbirlerine olan tavırları ve savunma şekilleri hoşuma gidiyor. Goy goy için bile olsa izlenir gerçi de inanın kesinlikle bir şeyler de öğrenebileceğiniz bir kanal. her birini iyi tanıyor gibi hissediyorum

  3 kasım 2019 11:51