yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.5
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (19)
  • oylar (52)
  • medya (5)
  5

  1. Estetik yaptırmaktan kaçındığım uygulamalardan bu sayede kendimi koruyorum dudak dolgunlaştırıcı rujlar çıktığı günden beri güzel etki yaptı l'oréal paris color riche plump & shine dudak dolgunlaştırıcı ruju denedim.Yumuşak yapısı bulunuyor ve diğer dudak dolgunlaştırıcılar gibi baharat,yakan bir madde yok kesinlikle tavsiye ediyorum

  28 haziran 2019 14:57

  2. Doktora hiç gitmeden dudaklarınızın dolgun olmasını istiyorsanız benim yaptığım gibi shine dudak dolgunlaştırıcı ruju tercih edebilirsiniz.İçeriğinde diğer dolgunlaştırıcılar gibi yanıcı bir madde yok ayrıca etkisi geçtikten sonra da dudaklarınızı kurutmuyor.Daha önce dolgunlaştırıcı ruj aldığımda etkisi anında geçti ve dudaklarım kuruyup çatladı.Tedirginlikle aldım lakin tavsiye ediyorum nemlendirici etkisi harika !

  3 temmuz 2019 10:13

  3. Dolgunlaştırıcı rujlar her zaman ilgimi çekti, dolgun dudak aşığı olan fakat estetik operasyonların sonucunu yapay bulan bir süslü olarak. Bu yüzden denemediğim marka kalmadı, her yeni çıkan dolgunlaştırıcı ruju da ilk deneyenlerden oldum haliyle :)

  L'oréal paris color riche plump & shine içerdiği mentol ile dudağın hacim kazanmasını sağlıyor, ve bir çok dolgunlaştırıcı ruj gibi sonrasında dudağı kurutmadan, kabuk kabuk yapmadan yapıyor bu işi. Bunda sanıyorum %40 doğal yağlar içermesinin etkisi var, dudaklar dolgun ve nemli, sağlıklı görünüyor aynı zamanda.

  Sürümü çok kolay, pigmentasyon ve kalıcılık konusunda da oldukça başarılı. Ambalajlarının annemin 80'lerden kalma rujları hatırlatması da zevkle kullanmamı sağladı nostalji sever biri olarak.

  9 farklı rengi bulunuyormuş. 105, 106, 107, 108 (Geriye ne kaldı?) favorilerim oldu. İndirimde farklı renklerini de kapmayı planlıyorum, sevdim.

  3 temmuz 2019 13:40


  5

  4. geçtiğimiz günlerde indirimden nectarine plump ve watermelon plump olmak üzere iki rengini aldım. ikisinin de tengine bayıldım özellikle nectarine plump şeftali tonu makyajlara yakışan tam bir yaz rengi. öncelikle ilk sürdüğünüzde dudaklarınızda hafif bir yanma yapıyor, içeriğindeki mentolden ve dolgunlaştırma etkisinden geldiğini düşünüyorum. cidden farkedilen bie dolgunlaşma gördüm. dudaklarımı kurutmaması ve ışıltılı yapıda olmasıyla da benim gönlümü kazandı.

  10 temmuz 2019 16:41

  5. Geçtiğimiz indirimden Watermelon Plump rengini aldığım seri. Benim için tam yazlık bir ruj. Dudaklarınızda asla ağırlık yapmayan, çizgilenmeyen çok hafif yapılı ve bence gözünüz kapalıyken sürebileceğiniz kadar kolay bir sürümü var. Yalnız “plump” yani dolgunlaştırma vaatli bir ruj olmasına rağmen benim dudaklarımı dolgunlaştırdığını söyleyemem, içerdiği hafif mentolle biraz yandı ancak dolgunlaştırmadı.

  10 temmuz 2019 18:16

  6. 103 numarası favorim.Yapışkan his bırakmıyor,dudağı dolgunlaştırma özelliği mentollü olmasından kaynaklanıyor.Sürdükten sonra hafif ışıltılı bir bitişi var

  15 temmuz 2019 21:31

  5

  7. Burada çekiliş kazandım ve bugün teslim edildi. Bendeki rengi birebir dudak rengim olan coconut. Tabii dudak gibi durmuyor parlak olduğu için ama çok ruj gibi de değil duruşu. 

  İncelemeye gelirsek yaklaşık 3 saattir kullanıyorum denemek için. ( ve evet evde rujla dolanıyorum, çünkü neden olmasın?) 

  Öncelikle dokusu çok güzel, sürümü de kolay. 

  Benim asıl şaşırdığım şey benim dudaklarım aşırı hassas, lipbalm bile sürsem, sevmediyse o ürünü hemen kabuk bağlıyo ve kuruyor. İçinde mentol olan ve yakan/dolgunlaştırma vaadi olan bir ürün olmasına rağmen kurutmadı, kabuklaştırmadı.

  Dolgunluk vaadine gelirsek, içinde mentol var, bir yanma yanma da değil de cidden mentol gibi serin bi his (?) veriyor ama rahatsız da etmiyor. Normal dudaklarınıza göre kesinlikle bir dolgunluk ve belirginlik sağlıyor. Ama şunu fark ettim dudağın her noktasına sürülmesi gerekiyor, dağıtılma yöntemiyle sürüldüğünde aynı dolgunluğu sağlamıyor. 

  Velhasıl ben çok beğendim, gidip en yakın zamanda başka renklerine de bakacağım. 

  Bu arada sanki renk skalası geniştilse daha iyi olur diye düşünüyorum.

  20 temmuz 2019 15:48


  8. Tam yazlık bir ruj nemli ve parlak ama yapış yapıl yapmayan... Dolgunlaştırıcı etkisi gayet yeterli, renk skalası genüş mutlaka seveceğiniz bir rengini bulabilirsiniz :)

  22 temmuz 2019 16:28

  5

  9. Üst dudağımın ince olması sebebiyle dolgunlaştırıcı etkisi olan tüm rujları denedim diyebilirim. Aralarında en sevdiğim bu ruj oldu. Bi kere dudağı ağırlaştırmıyor, yapış yapış yapmıyor, sonrasında kurutmuyor. Canlı ve ikonik renkleri de cabası! Hepsini denemedim ama şu an için favorim 11 numara Instaheaven

  27 temmuz 2019 13:28 12 eylül 2019 11:34

  4

  10. Buradaki çekilişten wild fig adlı rengini kazandığım, dudak dolgunlaştırma vaadi olan parlak ruj serisi. Bir kac gündür kullanıyorum öncelikle kalıcılığı cidden az ama zaten kalıcılık vaadi de yok. Dudaklarınızı birbirine kapattığınızda biraz çizgi çizgi oluyor çünkü dokusu çok ince. Ama rengi ve parlaklığı çok güzel, wild fig morumsu-bordomsu bir renk ama kesinlikle koyu durmuyor. Bence dolgunlastirma özelliği de gayet yeterli. Ben çok yapay görünüm sevmediğimden hafifçe hacimli durması bana yetiyor ve bu ruj da bunu sağlıyor. Yaz icin cok uygun bir seri oldugunu düşünüyorum indirimde diğer renklerine de bakacağım.

  31 temmuz 2019 17:50