yeni
popüler
  sorular içinde ara
  yeni soru sor
  son sorular
  son cevaplar
  kategoriler
  • süslü
  • moda alışveriş
  • kuaför & güzellik merkezi
  • sağlık
  • spor
  • gönül işleri
  • aile arkadaş ilişkileri
  • cinsellik
  • eğitim & kariyer
  • seyahat
  • pet
  • sanat
  • bürokrasi
  • diğer

  içerik listesi

  henüz içerik eklenmemiş.

  4.6
  girdi yaz
  medya ekle
  değerlendir
  • linki kopyala
  • şikayet et
  • girdiler (14)
  • oylar (44)
  • medya (4)
  5

  1. Estetik yaptırmaktan kaçındığım uygulamalardan bu sayede kendimi koruyorum dudak dolgunlaştırıcı rujlar çıktığı günden beri güzel etki yaptı l'oréal paris color riche plump & shine dudak dolgunlaştırıcı ruju denedim.Yumuşak yapısı bulunuyor ve diğer dudak dolgunlaştırıcılar gibi baharat,yakan bir madde yok kesinlikle tavsiye ediyorum

  28 haziran 14:57

  2. Doktora hiç gitmeden dudaklarınızın dolgun olmasını istiyorsanız benim yaptığım gibi shine dudak dolgunlaştırıcı ruju tercih edebilirsiniz.İçeriğinde diğer dolgunlaştırıcılar gibi yanıcı bir madde yok ayrıca etkisi geçtikten sonra da dudaklarınızı kurutmuyor.Daha önce dolgunlaştırıcı ruj aldığımda etkisi anında geçti ve dudaklarım kuruyup çatladı.Tedirginlikle aldım lakin tavsiye ediyorum nemlendirici etkisi harika !

  3 temmuz 10:13

  3. Dolgunlaştırıcı rujlar her zaman ilgimi çekti, dolgun dudak aşığı olan fakat estetik operasyonların sonucunu yapay bulan bir süslü olarak. Bu yüzden denemediğim marka kalmadı, her yeni çıkan dolgunlaştırıcı ruju da ilk deneyenlerden oldum haliyle :)

  L'oréal paris color riche plump & shine içerdiği mentol ile dudağın hacim kazanmasını sağlıyor, ve bir çok dolgunlaştırıcı ruj gibi sonrasında dudağı kurutmadan, kabuk kabuk yapmadan yapıyor bu işi. Bunda sanıyorum %40 doğal yağlar içermesinin etkisi var, dudaklar dolgun ve nemli, sağlıklı görünüyor aynı zamanda.

  Sürümü çok kolay, pigmentasyon ve kalıcılık konusunda da oldukça başarılı. Ambalajlarının annemin 80'lerden kalma rujları hatırlatması da zevkle kullanmamı sağladı nostalji sever biri olarak.

  9 farklı rengi bulunuyormuş. 105, 106, 107, 108 (Geriye ne kaldı?) favorilerim oldu. İndirimde farklı renklerini de kapmayı planlıyorum, sevdim.

  3 temmuz 13:40

  4. Doğrusu her zaman dolgun dudaklarım olsun istemişimdir ama tabi iğneyle bunu yaptıma düşüncesine hep uzak oldum. E tabi hal böyle olunca L’Oréal Paris'de dudak dolgunlaştırıcı ruj çıkarınca kesinlikle denemem lazımdı hemde %40 değerli yağlar içeren formülü ile dudakları besliyormuş daha ne olsun dedim aldım bir tane. Dudağa belli belirsiz renk veren lipgloss gibi parlak gösteren yapısı var ama lipgloss dediysem öyle yapış yapış filan değil bir şey kesinlikle ve gerçekten dudakları inanılmaz güzel dolgunlaştırıyor tam yaz ruju. Size şimdi favori renklerimi de yazıyorum alacağınız zaman aklınızda bulunsun.

  108 Wild Fig Plump- Mis gibi incir kokulu,aralarında en sevdiğim bu oldu çünkü dudağa en belirgin rengi bu veriyor.

  107 Coconut Plump- Bu da adından anlaşılacağı üzere hindistan cevizi kokulu, harika bir nude tonunda.

  103 Litchi Plump- Bu ise litchi meyveli, beyaz renkli ve hiç renk vermeyecekmiş gibi duruyor olmasına rağmen hiçte öyle değil, dudağa uygulandığı altın yansımalı bir görüntü elde ediyorsunuz ve ben bu olaya bayıldım diyebilirim. Başka renkteki ruj üzerine uygulandığında da efsane oluyor.

  Bu üç bebeği çok sevdim ama sanırım tüm seriyi almadan duramayacağım hatta bunları da yedeklemem lazımmış gibi hissediyorum.

  4 temmuz 22:32

  5

  5. geçtiğimiz günlerde indirimden nectarine plump ve watermelon plump olmak üzere iki rengini aldım. ikisinin de tengine bayıldım özellikle nectarine plump şeftali tonu makyajlara yakışan tam bir yaz rengi. öncelikle ilk sürdüğünüzde dudaklarınızda hafif bir yanma yapıyor, içeriğindeki mentolden ve dolgunlaştırma etkisinden geldiğini düşünüyorum. cidden farkedilen bie dolgunlaşma gördüm. dudaklarımı kurutmaması ve ışıltılı yapıda olmasıyla da benim gönlümü kazandı.

  10 temmuz 16:41

  6. Geçtiğimiz indirimden Watermelon Plump rengini aldığım seri. Benim için tam yazlık bir ruj. Dudaklarınızda asla ağırlık yapmayan, çizgilenmeyen çok hafif yapılı ve bence gözünüz kapalıyken sürebileceğiniz kadar kolay bir sürümü var. Yalnız “plump” yani dolgunlaştırma vaatli bir ruj olmasına rağmen benim dudaklarımı dolgunlaştırdığını söyleyemem, içerdiği hafif mentolle biraz yandı ancak dolgunlaştırmadı.

  10 temmuz 18:16

  7. Dolgunlaştırıcı ruj olarak tam olarak değerlendirilemez. İçindeki mentol ile değilde hafif bir dolgunlaştırma sağlıyor. Renkleri ve dokusu güzel.

  %40 doğal yağlar içeriyormuş.Dudakta duruşu güzel parlak bitişli.

  En güzel rengi bence watermelon plump yaz kış kullanılabilecek bir renk.

  11 temmuz 14:31

  8. 103 numarası favorim.Yapışkan his bırakmıyor,dudağı dolgunlaştırma özelliği mentollü olmasından kaynaklanıyor.Sürdükten sonra hafif ışıltılı bir bitişi var

  15 temmuz 21:31

  5

  9. Burada çekiliş kazandım ve bugün teslim edildi. Bendeki rengi birebir dudak rengim olan coconut. Tabii dudak gibi durmuyor parlak olduğu için ama çok ruj gibi de değil duruşu. 

  İncelemeye gelirsek yaklaşık 3 saattir kullanıyorum denemek için. ( ve evet evde rujla dolanıyorum, çünkü neden olmasın?) 

  Öncelikle dokusu çok güzel, sürümü de kolay. 

  Benim asıl şaşırdığım şey benim dudaklarım aşırı hassas, lipbalm bile sürsem, sevmediyse o ürünü hemen kabuk bağlıyo ve kuruyor. İçinde mentol olan ve yakan/dolgunlaştırma vaadi olan bir ürün olmasına rağmen kurutmadı, kabuklaştırmadı.

  Dolgunluk vaadine gelirsek, içinde mentol var, bir yanma yanma da değil de cidden mentol gibi serin bi his (?) veriyor ama rahatsız da etmiyor. Normal dudaklarınıza göre kesinlikle bir dolgunluk ve belirginlik sağlıyor. Ama şunu fark ettim dudağın her noktasına sürülmesi gerekiyor, dağıtılma yöntemiyle sürüldüğünde aynı dolgunluğu sağlamıyor. 

  Velhasıl ben çok beğendim, gidip en yakın zamanda başka renklerine de bakacağım. 

  Bu arada sanki renk skalası geniştilse daha iyi olur diye düşünüyorum.

  20 temmuz 15:48

  10. Tam yazlık bir ruj nemli ve parlak ama yapış yapıl yapmayan... Dolgunlaştırıcı etkisi gayet yeterli, renk skalası genüş mutlaka seveceğiniz bir rengini bulabilirsiniz :)

  22 temmuz 16:28