sorular içinde ara
yeni soru sor
son sorular
son cevaplar
kategoriler
 • süslü
 • moda alışveriş
 • kuaför & güzellik merkezi
 • sağlık
 • spor
 • gönül işleri
 • aile arkadaş ilişkileri
 • cinsellik
 • eğitim & kariyer
 • seyahat
 • pet
 • sanat
 • bürokrasi
 • diğer
0.0
girdi yaz
medya ekle
değerlendir
 • linki kopyala
 • şikayet et
 • girdiler (11)
 • oylar (0)
 • medya (1)

1. Cosmetıca'dan aldığım çok güzel kokusu olan peeling. Cleanpad ı oldukça kullanışlı.(link: http://burcuguloztas.blogspot.com/2013/09/loreal-perfect-clean-peeling.html işte burada)

13 eylül 2013 08:37

2. haftada 1 defa uyguladığım cilt arındırma ürünü. şişesine entegre edilmiş pürtüklü silikon temizleme pedi ile satılıyor. yoğun tatlı neşeli bir kayısı kokusuna sahip. tanecikleri gayet ince, jelinin yapısından ya da taneciklerinden kaynaklı herhangi bir tahriş yaşamadım. kullanım sonrasında hemen nemlendiricimi sürüyorum. güzel oluyor.. seviyorum bu arındırıcıyı.

16 haziran 2014 20:07

3. ilk (gbkz: l'oreal) markalı ürünüm (saç boyaları hariç) olup, günde sadece 1 kere kullanılması (sabah ya da akşam) tavsiye edilen temizleme jeli.

sanırım bir turuncu bir de yeşil olanı var. turuncuyu(karma ciltler için olan) şimdi peeling pediyle satıyorlar ama ben aldığımda tombiş tüp haliyle almıştım. (ybkz: görselleri ekleyeceğim)

kayısılı gbi kokuyor ve içinde pütürcükleri peeling denen hedenin hakkını verecek kadar sert. ben yüzümü sadece nemlendirerek uyguluyorum ve (gbkz: gratis)'ten aldığım el içi kadar olan yüz temizleme pediyle(kırçıllı bişi böyle tam adını aradım bulamadım) kullanıyorum. duruladığımda yüzümü sahiden temizlenmiş ve yumuşak hissediyorum. yaklaşık 1 aydır her gün akşamları kullanmaktayım.

yüzümü biraz gergin hissettiriyor fakat 10 dk sonra geçiyor o his. tek sorunu akşamdan sabaha yüzümün feci şekilde yağlanması. bu yüzden 2 gündür sabahları (gbkz: koza kükürtlü sabun) akşamları bu olarak devam ediyorum kullanmaya. yağlı ve temiz hissettirmeyen o görünüm işalla yakında son bulacak. faydasını şimdiden görmeye başladım.

1 aralık 2014 16:31

4. acayip kurutan peeling.

9 nisan 2015 21:25

5. bu ürünü peeling ve temizleme pedi olarak iki parçada değerlendirmek istiyorum.

peeling:

"her cilt tipi için" dese de bence bu yağlı ve hassas olmayan ciltlere uygun bir ürün. ben de yağlı cildime birkaç haftadır duşta kullanıyorum. cildi güzel temizlediğini, biraz da kuruttuğunu düşünüyorum. ben bu ürünü elimle uyguluyorum çünkü beraberinde gelen pedle uygulayınca tanecikler pedin kılları arasına giriyor ve etki etmiyor bence. tanecikleri küçük ve çok yoğun değil ama uygularken bastırmamaya özen gösteriyorum çünkü azıcık bile bastırsam ince ince acıtıyor. tanecikleri keskin köşeli sanki.

kayısı kokuyor, ben rahatsız olmadım, hoş bir kokusu var. kolay köpürüyor, kolay arınıyor. 150 ml.lik bir ürün, uzun süre gider bence.

temizleme pedi:

pedini ürünün kendisinden daha çok beğendim. hem çok yumuşak, hem de vakumlu olduğu için saklamak/temizlemek/kurutmak pratik. dediğim gibi peelingle birlikte kullanmıyorum ama her akşamtemizleme jelini bu pedle uyguluyorum. köpürmeyen jeli köpürtüyor, yüzümü daha kısa sürede daha iyi temizlememe yardımcı oluyor. ped kullanılmaz hale gelirse seriden başka bir ürünü sırf pedi için alır, ürüne de promosyon muamelesi yaparım.

5 mayıs 2015 13:02

6. çook memnun olduğum peeling. yağlı cildimde haftada en az 2 kere kullanıyorum. normal yada kuru ciltleri kurutur mu bilmiyorum ama benimkini çok kurutmuyor sonrasında nemlendirici sürmüyorum hatta ben. kokusu çok güzel, silikon pedi çok güzel yani bıraksalar 2-3 saat peeling yapcam suratıma :) gerçekten temizlediğini gözeneklerini arındırdığını hissediyorum ben kullanırken.

5 mayıs 2015 18:07

7. Bugün itibariyle 2. kez bitirdiğim ve gerçekten çok sevdiğim bir ürün oldu. Ben haftada bir kez banyodan sonra uyguluyorum bu ürünü. Cildim karma. Öncelikle temizleme pedi gerçekten çok ama çok güzel düşünülmüş. Ben peelinglerimi bu ped ile uygulamaya başladıktan sonra elimle uyguladıklarımdan verim alamıyor gibi hissediyorum. Pedin kullanımı ve bakımı son derece pratik.

Peeling benim cildimde çok fazla kurutma yapmadı sadece uyguladıktan sonra 5 dakika kadar gerilme hissediyorum. Kokusu çok güzel. Rahatsız edici ya da keskin değil. Sivilcelenme, kızarma, kaşıntı gibi sorunlar yaratmadı bende. 150 ml'lik bir ürün ve uzun süre dayanıyor. Yanılmıyorsam içinde paraben barındırmıyor. Ve son olarak indirimsiz fiyatı en son 18 küsürlerdeydi.

20 ağustos 2015 16:06

8. kayısılısını kullanıp bitirdim.tanecikleri yüze hasar vermeyecek yapıda ve büyüklükteydi.ayrıca yanında bir de pedinin olması uygulamada büyük kolaylık sağladı

2 eylül 2015 20:14

9. önceden yağlı şimdi kuruya dönük karma olan yüzüme haftada bir duş sırasında uyguluyorum ben bu peelingi. içindeki partiküller yüzümü tahriş etmiyor ama duşta buharında etkisiyle derin bir temizlik hissi oluşuyor. ilk başlarda iki günde bir akşamları kullandım ama yüzümde sivilceler çıkınca kullanma şeklimi değiştirdim. çünkü hayatımdaki tek değişiklik bu üründü. ayrıca ürünle birlikte verilen pomad da ürünün cazibesini ve performansını bence 2/3 oranında arttırıyor. (gizlinot: küsüratlı sayı verince doğruluk payının artması swh)

7 kasım 2016 00:06

10. Öncelikle çok bereketli bir ürün.temizleme aparati yumuşak ve oldukça kullanışlı.ürünün içinde minik tanecikler var,yüze sürüldüğünde aparatla rahatlıkla uygulanabiliyor olması cildi rahatlatması çok iyi...üçüncü kez alıyorum haftada bir veya iki kez uygulayabilirsiniz ,ben bazen duşta uyguluyorum daha kolayıma gidiyor  ve tabiki derhal nemlendiricime koşuyorum ..cildinize temizlenmiş arınmış ve hafiflemiş hissi veriyor ürün ..fiyatı da gayet uygun deneyin pişman olacağınızı sanmıyorum .

3 aralık 2017 12:39